Sugestie vanzare piata

  • Autor subiect DeletedUser9380
  • Data de început

DeletedUser

Guest
sincer nu ma deranjeaza sa schimb optiunea. insa o schimbare este binevenita si ar fi mult mai comod...PRO :cooln:
 

DeletedUser12909

Guest
ati stricat jocu,contra:blink:

razboi4 a spus:
Pe tine sigur te-au rapit extraterestrii:)Sau poate ma insel si esti mai redus mintal...Cum sa strice jocul o asemenea propunere?
zice ca a stricat deja jocul nu ca il sricat

PRO, si eu mai patesc sa nu pun la vanzare pentru toti.
Nu sunt dezvoltator dar nu cred ca ar fi dificil de implementat
 

DeletedUser

Guest
Pro,

Si daca se poate ca si limita de timp sa fie "implicita" la 7 zile....

Pe mine asta ma streseaza mai mult....oricum 99% din vanzari sunt pe 7 zile
 

DeletedUser8304

Guest
pro, eu pe lumea 2 eram singur in oras si am vandut asa mai mult de 10 obiecte=)[nu am observat]
 

DeletedUser

Guest
Nu e cine stie ce asta,nu te incurca,o idee buna ar fi la piata,sa poti vinde produse mai multe odata,nu de ex sa vand 50 de bucati de creta una cate una,ci intr-un 'set'.:|
 

DeletedUser17140

Guest
PRO...si eu am patit sa pun doar pentru oras si e enerveant sa stai o saptamana pana expira...+ca este o idee utila:d
 

DeletedUser

Guest
pro pentru ca un jucator vrea in primul rand sa vanda produsul si apoi sa il dea cuiva
 

DeletedUser19792

Guest
Proooo, motivele mai sus,si mie mi sa intamplat sa fac asta..:|
 

DeletedUser9742

Guest
mdaa. pt. astia care zic ca sunt contra pt. ca daca vor sa dea unuia din oras ceva cu pret mic le dau o sugestie, b*i fratilor uitativa si voi inainte de a pune, e chiar asa de greu??????:mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser9742

Guest
Daca este prima setata VANZARE CATRE ORICINE atunci cand vrei sa pui un obiect cu pret mic cum ar fi Allens Pepper Box este normal la piata cu 100k dar tu vrei sa ajuti un concetatean si-l dai numa cu 8k!Iar daca este VANZARE NUMAI CATRE MEMBRI ORASULUI daca vrei sa-l pui catre oricine nu are nimic , astepti dar nu ai pierdut 96k neajutand pe nimeni !


CONTRA !

CONTRA un mare CONTRA cum adica sa vinzi catre oricine daca de ex ii ceri unui jucator din alianta/oras sa iti vanda cv la pret mai mic (foarte mic) si tu il pui la piata pt oricine da, si daca unu din acei oricine se gaseste sal ia cai ieftin atunci incepi sa injuri westul si pe ala care o facut ideea asta

pt. ca uni ca astia este vorba:mad::boone::boone::mad:
 

DeletedUser19932

Guest
pro e bine ca se poate gresi si daca trebuie sa le vinzi cuiva ala nu mai are rabdare si nu mai le cumpara(mi sa intamplat cu sabia lui hernandos pe un cont mai vechi)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16869

Guest
PRO

Si mie mi s-a intamplat asta...

Deci, chiar daca dai vanzare catre oricine, tot poate fi cumparat de catre membri orasului/aliantei.

:up:
 
Sus