Teme pentru acasa

DeletedUser5153

Guest
Aflati n apartine N din proportia:
(3^n)+1/(3^n)=15*(4^n)+4*(5^n)/15*(4^n)

Help? :(

/ - linie de fractie
^ - la puterea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Puteti sa imi dati o sugestie . Amd efacut un proiect in Power Point si nu stiu despre ce sa fac .
 

DeletedUser15899

Guest
......proiect despre topicuri idioate de exemplu....



Ce topic frumos,abia azi l-am descoperit...
De acum nu-mi mai fac probleme cu temele...aici gasesc raspunsul la orice...


Fuck,are you joking or what?

Pe masura ce trece timpul ma mira din ce in ce mai putine lucruri..uite ca traiesc sa vad si asta....uite asa se incurajeaza lenea asta ce ne caracterizeaza pe multi...

Sa treceti clasa baieti.:razz:
 

DeletedUser

Guest
......proiect despre topicuri idioate de exemplu....



Ce topic frumos,abia azi l-am descoperit...
De acum nu-mi mai fac probleme cu temele...aici gasesc raspunsul la orice...


Fuck,are you joking or what?

Pe masura ce trece timpul ma mira din ce in ce mai putine lucruri..uite ca traiesc sa vad si asta....uite asa se incurajeaza lenea asta ce ne caracterizeaza pe multi...

Sa treceti clasa baieti.:razz:

asta e lene? am 3 colegi in clasa care nu isi fac tema acasa ci o fac/ copiaza dimineata...
 

DeletedUser

Guest
Fa banalul proiect despre droguri/fumat/viata sanatoasa/sport. Eventual cauta pe didactic.ro ca sunt destule si alege una pe masura ta :)
 

DeletedUser

Guest
Oh vai tu Popa Cosmin elev eminent iti faci tema in clasa ?
Tema ? Ce dracu e aia ? Nu mai fac asa ceva de mult , cel putin la mate din clasa a 6-a .

Ai impresia ca esti "cool" daca nu iti faci temele pentru scoala?! Te consideri "smecher" daca fentezi scoala? Vei afla mai tarziu cand ai sa cauti un serviciu ca vei fi fentat la randul tau de viata.
Nu da exemple de genu asta nimanui, iti faci rau singur...Ia-o ca pe un sfat si gandeste te la ce ti am spus eu
 

DeletedUser7388

Guest
Ai impresia ca esti "cool" daca nu iti faci temele pentru scoala?! Te consideri "smecher" daca fentezi scoala? Vei afla mai tarziu cand ai sa cauti un serviciu ca vei fi fentat la randul tau de viata.
Nu da exemple de genu asta nimanui, iti faci rau singur...Ia-o ca pe un sfat si gandeste te la ce ti am spus eu
+
Si vei regreta mai mult decat crezi.
 

DeletedUser2854

Guest
Ai impresia ca esti "cool" daca nu iti faci temele pentru scoala?! Te consideri "smecher" daca fentezi scoala? Vei afla mai tarziu cand ai sa cauti un serviciu ca vei fi fentat la randul tau de viata.
Nu da exemple de genu asta nimanui, iti faci rau singur...Ia-o ca pe un sfat si gandeste te la ce ti am spus eu

Toata generatia e asa si imi zici mie ca o sa regret ? Nu sunt smecher doar am zis si eu ce fac , asta nu inseamna ca ma simt cool .
 

DeletedUser

Guest
Toata generatia e asa si imi zici mie ca o sa regret ? Nu sunt smecher doar am zis si eu ce fac , asta nu inseamna ca ma simt cool .

Cred ca ai evitat sa accentuezi faptul ca 95% din generatie e retardata sau/si cu probleme mintale grave.(nu, nu ma refer la retard mintal din gluma, ma refer la lucruri serioase).
 

DeletedUser16869

Guest
ai impresia ca esti "cool" daca nu iti faci temele pentru scoala?! Te consideri "smecher" daca fentezi scoala? Vei afla mai tarziu cand ai sa cauti un serviciu ca vei fi fentat la randul tau de viata.
Nu da exemple de genu asta nimanui, iti faci rau singur...ia-o ca pe un sfat si gandeste te la ce ti am spus eu

+1 .
 

DeletedUser16869

Guest
watch out! we have a badass over here:oh::oh:

misc-got-a-badass-over-here-l.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu mai faceti off topic! + ca ai deformat pagina
 
Ultima editare de un moderator:
Sus