The West 2.0

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19531

Guest
Imi place cum suna "The rewards are FABULOUS", is curios ce va fi,cat despre set de obiecte cred ca este vorba despre setul Fair conform tw,sper doar din suflet ca sistemul cu 15 pepite la 5 zile consecutive sa se PASTREZE ca e perfect asa cum e !

O sa primesti si cele 15 pepite/obligatiuni, iar setul de maine este cel al actorului.
 

DeletedUser

Guest
Hm destul de nasol setul de misiuni,pacat ca celelalte 3 obiecte numai din magazinul oup se pot obtine sau de la piata daca le vinde cineva(si daca o va face le vor vinde ff scump),inca nu stie nimeni setul complet ce bonusuri da?
 

DeletedUser

Guest
am ajuns la mimi gemenii dar nu apare nici o tabara a banditilor intre 08-12 in nord vest....care e treaba lordule ion,e defect de la voi ?
 

DeletedUser

Guest
imi cer scuze am confundat estu cu vestu....de acum am sa tin in mina stinga iarba sa stiu ca-i vestu si-n dreapta fin sa stiu ca-i estu
 

DeletedUser10618

Guest
O intrebare (scuze daca s-a mai zis). Rochia, ghetele si cureaua se pot obtine NUMAI de la shop?
 

DeletedUser23902

Guest
Super tare :) mai ales asta: "however no option is provided to pay for a higher reward tier."
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus