The West 2.0

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Scrie si in anunt..va incepe cu Sectorul 1 al hartii
Ce e neclar?
Sau nu cunosti lb engleza?[macar Google Translate]:ras:
 

DeletedUser200

Guest
Inteleg ca circul respectiv va sta o saptamana intr-un loc dupa care se va muta, oare daca va fi prima oara construit va mai fi nevoie sa fie construit inca odata in a doua saptamana?
 

DeletedUser368

Guest
Inteleg ca circul respectiv va sta o saptamana intr-un loc dupa care se va muta, oare daca va fi prima oara construit va mai fi nevoie sa fie construit inca odata in a doua saptamana?

Se pare ca da.
A week after opening, the Fair will move to the next county and require reconstruction.
 

DeletedUser200

Guest
Fac pariu ca nimanui nu ii convine sa dea prea multe materiale ptr constructia lui si sigur nu se va face diferenta intre playeri care au donat si cei ce nu au dat nimic la circ,, doar cunoastem cu toti situatia forturilor care nu sunt construite in totalitate desi interesul oraselor este mult mai mare,,,,,, faza cu circul daca la final nu vor fi atractive ce vor da ei , cred ca a doua oara nu apuca sa fie construit intr-o saptamana ,,,, eu unul nu inteleg politica INNO de a scoate atat de multe materiale din joc
 

DeletedUser593

Guest
Nici nu stiu dupa ce ar trebui sa ma uit. :nesigur:
Apare un triunghi portocaliu pe harta :razz:

miniicon_circus.png


Fac pariu ca nimanui nu ii convine sa dea prea multe materiale ptr constructia lui si sigur nu se va face diferenta intre playeri care au donat si cei ce nu au dat nimic la circ,, doar cunoastem cu toti situatia forturilor care nu sunt construite in totalitate desi interesul oraselor este mult mai mare,,,,,, faza cu circul daca la final nu vor fi atractive ce vor da ei , cred ca a doua oara nu apuca sa fie construit intr-o saptamana ,,,, eu unul nu inteleg politica INNO de a scoate atat de multe materiale din joc
Te-ai uitat la premii? Banuiesc ca nu, inca nu s-a construit circul.
Crede-ma, dupa ce o sa vezi premiile o sa-ti dai seama de ce s-au cerut asa multe balarii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser200

Guest
Te-ai uitat la premii? Banuiesc ca nu, inca nu s-a construit circul.
Crede-ma, dupa ce o sa vezi premiile o sa-ti dai seama de ce s-au cerut asa multe balarii.[/QUOTE]

Sincer la ora care am scris acel post nu vazusem despre ce este vorba, dar acum cu ajutorul unui prieten de pe lumea de test am vazut despre ce premii este vorba, si am ajuns la o singura idee traiasca multi-aconturile care vor aparea la panarama care urmeaza sa vina adica circul,,,,, cea ce o sa vreau eu sa vad este cat de repede o sa se construiasca pe lumile RO acest circ
 

DeletedUser593

Guest
Sincer la ora care am scris acel post nu vazusem despre ce este vorba, dar acum cu ajutorul unui prieten de pe lumea de test am vazut despre ce premii este vorba, si am ajuns la o singura idee traiasca multi-aconturile care vor aparea la panarama care urmeaza sa vina adica circul,,,,, cea ce o sa vreau eu sa vad este cat de repede o sa se construiasca pe lumile RO acest circ
I'auzi... iar da ghost rider din casa?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser200

Guest
defapt nu cred ca are importanta cine mi-a spus, noi vorbeam despre ce urmeaza sa vina aici pe lumile ro ,,, nu?
 

DeletedUser23479

Guest
Ar fi bine,sa mai aiba si muncitorii ce sa faca,ar fi mai multa activitate.
Tin minte ca a propus cineva asta odata si ati fost toti contra.:))
 

DeletedUser16663

Guest
Pai tu cvrezi ca au bagat craftul ala degeaba?:nu: Or sa degradeze si armele in viitorul apropiat, asa cum era o propunere mai anu trecut!:up:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus