The West 2.0

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22832

Guest
old west and this crap west ...

pana la urma jocul acesta nu este simplul west care il stie toata lumea ... putem sa-l numim westul cu arme neobisnuite ... setul lui mos craciun .. wtf , tare as fi vrut sa-l vad pe buffalo imbracat in mos craciun sau cu pistol denumit lovitura de fulger ...
 

DeletedUser23483

Guest
Ma bucur foarte mult ca reusesc sa ma fac neplacut.Din nou si din nou. I made it :up:

PS:Multumesc in primul rand mie,ca m-am sustinut in jocul asta,apoi multumesc voua,prin voi exist !
 

DeletedUser2948

Guest
Ma bucur foarte mult ca reusesc sa ma fac neplacut.Din nou si din nou. I made it :up:

PS:Multumesc in primul rand mie,ca m-am sustinut in jocul asta,apoi multumesc voua,prin voi exist !

Nu noua trebuie sa ne multumesti pt. ceea ce esti. Natura si-a facut din nou datoria :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23483

Guest
E ok,chiar nu am nevoie de niste limitati ca voi*

* 1. Restrâns între anumite limite. 2. Fig. (Despre oameni) Cu posibilități intelectuale reduse; mărginit.
 

DeletedUser11724

Guest
eu unul tot nu inteleg ce naiba trebuie sa facem noi toti ceilalti ca sa primim acele 1000 obligatiun care se tot zvonesc ca s-ar da . adica noi restu ce ? avem raie ? macar sa stim si noi un motiv oficial pt care unii primesc si altii nu
 

DeletedUser19606

Guest
eu unul tot nu inteleg ce naiba trebuie sa facem noi toti ceilalti ca sa primim acele 1000 obligatiun care se tot zvonesc ca s-ar da . adica noi restu ce ? avem raie ? macar sa stim si noi un motiv oficial pt care unii primesc si altii nu

Acele obligatiuni s-au dat pt cat de vechi esti in joc , la aniversarea tw-ului .
 

DeletedUser19606

Guest
N-am stiut asta , acum te aud pe tine prima data , adica noi ne-am spart banii acolo si aia care nu au participat poate ca au iesit si mai bine ? DISCRIMINARE :D
 

lord ion

West Marshal
plicuri s-au dat random... nu s-a tinut seama de vechime sau de activitate sau de cate lovele ai bagat in joc... s-au dat pur si simplu
 

DeletedUser23483

Guest
Daca am facut anul trecut eventul "setul lui cupidon",mai il pot face si anul acesta? Pe beta e cufarul activ la shop
 

DeletedUser23483

Guest
N-am intrebat asta.Am intrebat DACA L-AM FACUT ANUL TRECUT,IL POT REPETA SI ANUL ACESTA ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus