The West 2.0

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19531

Guest
Partea a 8-a din povestea principala se activeaza luni sau se activeaza cand apare actualizarea ???


Edit:

Am aflat raspunsul :d
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Daca ar mai fi tombole ca la Craciun ar fi perfect!Acea tombola a fost de departe cea mai buna dintre toate tombolele de la Craciun 2012 si pana in prezent!;)
 

DeletedUser24699

Guest
Daca ar mai fi tombole ca la Craciun ar fi perfect!Acea tombola a fost de departe cea mai buna dintre toate tombolele de la Craciun 2012 si pana in prezent!;)

Aia cu allan, chinga, natty?

urmeaza ceva eveniment cu Saint Patrick. Stie cineva mai multe?
 

DeletedUser20463

Guest
Mai sus era vorba de seturile Allan,Chinga..
Cele de St.Patrick am auzit si eu ca pica la munci.
 

DeletedUser

Guest
Aia cu allan, chinga, natty?

urmeaza ceva eveniment cu Saint Patrick. Stie cineva mai multe?

Nu,cea de la Craciunul din 2013,cu sacii aceia la 50k $,aia a fost o tombola de-a dreptul superba si cu sanse ceva mai realistice de a lua iteme rare :up:
 

DeletedUser

Guest
Pentru misiunea Sf.Patrick trebuie sa ai ceva misiuni terminate inainte ? Ca mie nu-mi apare sau dureaza pana isi face server-ul update ?
 

DeletedUser10117

Guest
Pentru misiunea Sf.Patrick trebuie sa ai ceva misiuni terminate inainte ? Ca mie nu-mi apare sau dureaza pana isi face server-ul update ?

Pe BETA nu au aparut misiuni,dar deja pica iteme la munci,aici vad ca nu pica nimic.
Dc ne miscam asa incet cu update?deja suntem un 17.03.2014
 

DeletedUser10117

Guest
Deci pe RO mai avem de asteptat pana sa se bage misiunile si sa pice iteme la munci?
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
La ce ora apar de ceva timp misiunile din povestea principala sau pentru evenimente ? Dupa 00:00 ? Nu, dupa 10 dimineata.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus