Timp recuperare energie

DeletedUser

Guest
Nume sugestie:Timp recuperare energie
Descriere propunere: Propun ca dupa ce am dat comanda de a dormi sa putem da comenzi care necesita energie(ex. munci,dueluri) chiar daca nu avem destule puncte de energie.Noi stim ca dupa somn vom putea face acele munci,deci logic ar trebui sa putem face acele munci sau dueluri fara a avea punctele de munca necesare.
Daca anulam somnul sa de anuleze automat si comenzile daca nu exista destule puncte de energie.
Avantaje:Nu ar trebui sa asteptam pana cand avea destule puncte de energie.
Dezavantaje:Inca ma gandesc.

P.S:Am cautat dar nu am gasit nimic asemanator.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6976

Guest
Nume sugestie:Timp recuperare energie
Descriere propunere: Propun ca dupa ce am dat comanda de a dormi sa putem da comenzi care necesita energie(ex. munci,dueluri) chiar daca nu avem destule puncte de energie.Noi stim ca dupa somn vom putea face acele munci,deci logic ar trebui sa putem face acele munci sau dueluri fara a avea punctele de munca necesare.
Daca anulam somnul sa de anuleze automat si comenzile daca nu exista destule puncte de energie.
Avantaje:Nu ar trebui sa asteptam pana cand avea destule puncte de energie.
Dezavantaje:Inca ma gandesc.

P.S:Am cautat dar nu am gasit nimic asemanator.

contra,daca il intrerupi de la somn?
si oricum s-a mai discutat si nimic...deci nu o sa se implementeze.
cauta inainte sa postezi.
 

DeletedUser

Guest
PRO, daca nu ai punctele necesare de energie dupa terminarea celor 8 ore de somn sau daca intrerupi somnul si nu ai punctele necesare sa se anuleze comenzile.
 

DeletedUser

Guest
E sacaitor sa astepti pana poti da o comanda... sunt pro!
 

DeletedUser

Guest
Pro...chiar daca nu se implementeaza, este o idee ce ar face jocul putin mai usor, chiar si pentru incepatori.
 

DeletedUser12655

Guest
PRO....cea mai buna idee ar face jocul mai FRUMOS<3W<3W<3W
 

lord ion

West Marshal
PRO - mai cistigam timp... l-am pus la somn, dar dupa ce se trezeste va mai face 2 munci/dueluri... sau mai multe pt. cei cu CP...
 

DeletedUser12361

Guest
DEci....
daca il intrerupi din somn sa-ti dea eroare gen : NU AVETI DESTULE PCT DE ENERGIE
 

DeletedUser

Guest
PRO e buna ideea dar ar fi mai bine daca ai putea sa setezi tu cat sa doarma de exemplu 1 ora,2 ore etc ar merge si asta in schimb
 

DeletedUser

Guest
ar fi mult mai bine sa nu te lase sa te trezesti pana nuti anulezi muncile: "nu puteti sa va treziti pentru ca nu aveti destula energie pentru munci" sau cv de genu...
 

DeletedUser

Guest
as fi pro dar scade din realitetea jocului
Normal inainte sa te culci esti mort de somn si abia pe urma ai energia mare
 

DeletedUser

Guest
as fi pro dar scade din realitetea jocului
Normal inainte sa te culci esti mort de somn si abia pe urma ai energia mare

fiecare cu realitatea lui...mi cred ca este real si intr-o misiune cu duel so poti face de cate ori vrei tu de odata ce ai pierdut...e un joc browser si trebuie sal facem cat mai placut nu cat mai real
 
Sus