Timp recuperare energie

DeletedUser12811

Guest
PRO, daca nu ai punctele necesare de energie dupa terminarea celor 8 ore de somn sau daca intrerupi somnul si nu ai punctele necesare sa se anuleze comenzile.

Idem,PRO...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Tu il citezi pe PWG care a zis PRO ... si zici idem contra :)) . Cum sunt unii ma ... din lipsa de argumente zice "idem" si nici macar nu citeste ce a vrut sa zica cel pe care il citeaza . P.S. PRO ar simplifica putin jocul si am putea da comenzi anticipat pentru cand se trezeste fara a fii nevoie sa fii la calculator .
 

DeletedUser12811

Guest
Tu il citezi pe PWG care a zis PRO ... si zici idem contra :)) . Cum sunt unii ma ... din lipsa de argumente zice "idem" si nici macar nu citeste ce a vrut sa zica cel pe care il citeaza . P.S. PRO ar simplifica putin jocul si am putea da comenzi anticipat pentru cand se trezeste fara a fii nevoie sa fii la calculator .
Pai PWG zice deobicei toata argumentele,eu am zis contra deoarece in ultimul topic am fost contra si m-a luat valul.
 

DeletedUser

Guest
Pai PWG zice deobicei toata argumentele,eu am zis contra deoarece in ultimul topic am fost contra si m-a luat valul.
Pai tocmai de aia am zis , invatati sa va argumentati puncul de vedere , nu idem , si atunci nu o sa mai fii pe val .
 

DeletedUser10446

Guest
Contra,o sugestie foarte proasta. Daca iti iei premium energie si automatizare intri de 3 ori pe saptamana in joc.
Dai comanda cand ai energie si gata, jucati altceva daca nu va place
 

DeletedUser

Guest
as fi pro dar scade din realitetea jocului
Normal inainte sa te culci esti mort de somn si abia pe urma ai energia mare


poi da dar si cand esti mort de somn...poti sa iti propui sa muncesti cand o sa fi odihnit....;)....deci nu ar scade din realitaea jocului...in fine...PRO
 

DeletedUser17554

Guest
E idee ft buna asta m-ar ajuta sa dorm mai mult cu 15 min:D:D
 

DeletedUser

Guest
Pro, am incercat si eu nu e enervant sa astepti 8 ore ca sa dai din nou comenzi?:mad:
 

DeletedUser9380

Guest
PRO, deoarece e enervant să aştepţi până se încarcă energia.
 

DeletedUser

Guest
PRO, la munci scade energia daca dam la 2 ore (sa zicem asa) dar la hotel nu creste. Dar am o inclinare, nu ar aparea un bug, sa dai, sa apara energie, apois a inchei dormitul in hotel si sa ramana, oricum , ar rezolva cei de la INNO. Ramane PRO.
 

DeletedUser

Guest
-O idee excelenta!
-Motivele la fel tot mai sus,nu mai am ce spune!
-Frumos bravo!


Sunt PRO si felicitari.
 
Sus