Tipuri de fort

DeletedUser

Guest
PRO dar sa aiba si atacatorii ceva avantaje

la fort unionist pot participa 140 de aparatori dar pagubele suferite de ei vor fi cu 15-20 % mai mari

fort confederat: daunele produse de aparatori sunt mai mari cu 15% dar pot participa 155 de atacatori

pro e super

4. Nu se vor accepta posturi de genul: "e buna sugestia" "nu e buna sugestia" ..etc. Daca aveti o parere despre sugestia in cauza trebuie sa va prezentati argumentele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Vin cu niste imbunatatiri ca sa nu fie asa de avantajati aparatorii
La unionist atacatorii fac daune cu 10% mai puternice
La confederat pot participa cu 7 mai multi atacatori
 

DeletedUser

Guest
contra..aparatorii ar fi mult avantajati + ca ar putea aparea diverse bug-uri..
 

DeletedUser

Guest
contra
aparatorii ar fi prea avantajati si + ca ar iesi scantei inntr-un oras care vrea sa contruiasca un fort
 

DeletedUser

Guest
contra
aparatorii ar fi prea avantajati si + ca ar iesi scantei inntr-un oras care vrea sa contruiasca un fort

Se pot gasi si alte avantaje. Ideea asta e buna dar ar face jocul mai complicat pentru jucatorii noi.
60% pro - 40% contra
 

DeletedUser

Guest
ooooooooooofffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff cand voi avea raspunsul adminilor
 

DeletedUser5002

Guest
niciodata..
+...nu decid adminii acestia daca se baga ...
raman contra
 

DeletedUser

Guest
Contra

Contra, deoarece sunt prea multe avantaje pentru aparatori...oricum forturile nu se cuceresc prea des, mai deloc ( nu stiu daca e bine sau rau lucrul ca nu se cuceresc des ) , daca aparatorii ar avea asa avantaje atunci nici un oras nu ar mai ataca forturile...
 

DeletedUser2097

Guest
@AlinDoru daca mai dezvolti putin ideea,sa stii ca ar iesi ceva interesant.Insa incearca sa echilibrezi balanta.Bafta.
Insa pana atunci sunt contra.
 

DeletedUser

Guest
Titlu:Tipul fortului
Descriere:Propun ca fiecare fort sa poata decide in a fi unionist sau confederate
Avantaje fort unionist:La batalia pentru fort pot participa 140 de aparatori(si nu 128)
Avantaje fort confederat:La fiecare lovitura data de un aparator la o batalie se adauga un bonus de 15%
Avantaje pentru joc:Ar mai scadea plictiseala si ar face sa intervina interesul pentru un anumit fel de fort
Dezavantaje:Mult de munca
42915000.png

Intra pe forumul de pe Beta, sau roaga pe cineva care are cont acolo in cazul in care tu nu ai sa iti dea copy paste la ce s-a propus acolo legat de tema asta, si incearca sa faci o combinatie poate reusesti ceva bun.

Bafta.
Razvan
 

DeletedUser4243

Guest
Contra....toti ar alege unionist...cel mai important e sa protejezi fortul tau dupaia sa incerci sa iei altele...:D
 

DeletedUser10086

Guest
Stiu ca mai demult eram PRO dar acuma sunt CONTRA pentru ca americani erau la putere si vedeai mai mult steaguri americane fluturand prin forturi.
CONTRA
 

DeletedUser

Guest
Stiu ca mai demult eram PRO dar acuma sunt CONTRA pentru ca americani erau la putere si vedeai mai mult steaguri americane fluturand prin forturi.
CONTRA


si sa inteleg din cauza faptului ca exista o posibilitate in care toata lumea ar vrea sa fie cu americanii tu te opui..
exact?
Nu ti se pare ca esti aiurea?Eu zic ca unii ar fi de-o parte iar altii de cealalta si ca ar exista lupte ca si la forturile de acum.
Eu sunt PRO, pt ca sunt de parere ca ar fi inca un motiv pt a face dueluri organizate si ar fi mai multa activitate, si pt ca idea a fost furata de pe forumul Beta si pt ca acolo conteaza parerea oamenilori, aici e palavrageala.
 

DeletedUser

Guest
si sa inteleg din cauza faptului ca exista o posibilitate in care toata lumea ar vrea sa fie cu americanii tu te opui..
exact?
Nu ti se pare ca esti aiurea?Eu zic ca unii ar fi de-o parte iar altii de cealalta si ca ar exista lupte ca si la forturile de acum.
Eu sunt PRO, pt ca sunt de parere ca ar fi inca un motiv pt a face dueluri organizate si ar fi mai multa activitate, si pt ca idea a fost furata de pe forumul Beta si pt ca acolo conteaza parerea oamenilori, aici e palavrageala.

Ideea mia venit mie nu am furato
 
Sus