Traducerea forumului

DeletedUser

Guest
Doar ca e jumate romana jumate engleza si cred ca si germana...nu stiu de unde vine "Miscellaneous"
 

DeletedUser

Guest
Poate unele cuvinte sunt usoare dar pana la urma ori totu` in engleza ori in romana ori in alta limba ...totusi.
 

DeletedUser

Guest
te bazezi pe google translate ca ti traduce tot ca la carte?:>
 

DeletedUser15385

Guest
nu e mai usor sa fie tradus forumul integral in romana decat fiecare persoana sa traduca ce nu intelege pe un dictionar online? si in plus dictionarele online nu dau tot timpul raspunsul corect.
 

DeletedUser13008

Guest
Doar ca e jumate romana jumate engleza si cred ca si germana...nu stiu de unde vine "Miscellaneous"

da aici ai dreptatw chiar se vede cam.. urat jum.en jum. ro. hai ok(bine:)) iti dau un pro!


app : Miscellaneous inseamna diverse asa zice gogu :))
 

DeletedUser8304

Guest
PRO bla bla bla o ideie stralucita chiar niar ajuta bla bla:D
 

DeletedUser

Guest
>CONTRA<,

Majoritatea playerilor stiu destul de bine engleza, "si pentru toti ceilalti exista gOOgle translate".
 

DeletedUser10049

Guest
vezi ca mai sunt si copii mai mici de 7-8 care joaca,si nu cred ca stiu ce-i ala un translator

copii aia mici nu ar trebui sa joace , recunoaste ca nu se pricepe unu de 7 ani ca unu de 15-14 ani ! aia sunt NOOBI ! ( cu exceptia lui Atticus, care mi se pare ca are 10-11 ani ,:P)
 

DeletedUser10567

Guest
Pro, este o amestecatura de limbi straine si limba romana, la fel si jocul cand are erori.:rolleyes:
 

DeletedUser5250

Guest
Contra . Să învețe și noobi engleză , că nu mor . Frate , e o limbă internațională .
 

DeletedUser

Guest
Pro.....e buna ideea .......stiu engleza ......dar se baga unii sa zicem de 9 ani sa zicem...la sk nau facut engleza ...ce fac?<3W;):)
 

DeletedUser10049

Guest
E o limba internationala si foarte importanta care trebuie invatata . Contra ! Oamenii care nu cunosc pic de engleza nu au ce cauta pe forum !
 

DeletedUser

Guest
Scuzama,faci din clasele 5-8 englez,poate mai devreme...Ar trebui sa inveti ceva
CONTRA
 

DeletedUser10607

Guest
Nu vrei sa se schimbe si numele jocului ? Este pe engleza , poate unii nu stiu ce inseamna =)

CONTRA ! motivele mai sus
 

DeletedUser

Guest
da' eu nu stie englezeste mo si nici nu stie sa cotrobaie pe gugle ala deci PRO
 
Sus