TrainStation

  • Autor subiect DeletedUser3941
  • Data de început

DeletedUser

Guest
M-am apucat acu 2 ore si te prinde jocul...e grafica (cu toate ca e 2D) bunicica.....LVL 8....
Da' eu mai joc un joc frumusel .... Miscrits of Sunfall Kingdom /Miscrits of Volcano Island....e placut....Bafta!!!
 

DeletedUser

Guest
M-am apucat acu 2 ore si te prinde jocul...e grafica (cu toate ca e 2D) bunicica.....LVL 8....
Da' eu mai joc un joc frumusel .... Miscrits of Sunfall Kingdom /Miscrits of Volcano Island....e placut....Bafta!!!

Ce treaba au jocurile alea cu TS?
ON:Level 140 maine termin contractul 59 la Mahatma si apoi iau statia
 

DeletedUser

Guest
Pai, frate, sunt amandoua de pe facebook, si sa nu imi spui mie ca joci TS pe clopotel.ro ca nu merge!!!
ON: cum fac contracte ?
 

DeletedUser

Guest
Pai, frate, sunt amandoua de pe facebook, si sa nu imi spui mie ca joci TS pe clopotel.ro ca nu merge!!!
ON: cum fac contracte ?

Eu te-am intrebat ce legatura au cu TS...aici vorbim despre TS nu despre facebook...si faza cu "frate"...:huh:
Trebuie sa ai linie internationala pentru a putea face contracte
 

DeletedUser

Guest
Am sarit de la 43 de vecini la 94 in 3 zile, e si facebook-ul bun la ceva pana la urma.
 

DeletedUser9742

Guest
am si eu o intrebare, cum pot face bani mai multi ca sunt cam in colaps:ras:
 

DeletedUser

Guest
am si eu o intrebare, cum pot face bani mai multi ca sunt cam in colaps:ras:

Mai scoate pt moment din trenurile de marfa si baga trenuri de calatori sau posta. Nu folosi trenuri pe aburi, diesel la marfa si electric de calatori/posta. Mai vinde din magazie chestii vechi si/sau inutile.Trimite trenurile pe intervale mai scurte pana iti revii.
 

DeletedUser9742

Guest
Mai scoate pt moment din trenurile de marfa si baga trenuri de calatori sau posta. Nu folosi trenuri pe aburi, diesel la marfa si electric de calatori/posta. Mai vinde din magazie chestii vechi si/sau inutile.Trimite trenurile pe intervale mai scurte pana iti revii.

faza este ca mi-am schimbat tema(acum am metropolitana) si am vandut toate cladirile(pt. a face loc la cladirile de la tema metropolitana), faza este ca prostu de mine am vandut si steguletele, si acum imi incap doar 1700 de oameni in gara, iar cu atatia dabea umplu un SINGUR tren de calatori(mai am unul de posta), restul trenurilor "civile" sunt in depou, ca nam ce sa pun in ele:sad:

P.S. PT. CEI CARE MA AU PRIETEN PE FACEBOOK MAI TRIMITETIM VA ROG STEGULETE;):up::)

P.P.S LEVEL 67
 

DeletedUser3941

Guest
faza este ca mi-am schimbat tema(acum am metropolitana) si am vandut toate cladirile(pt. a face loc la cladirile de la tema metropolitana), faza este ca prostu de mine am vandut si steguletele, si acum imi incap doar 1700 de oameni in gara, iar cu atatia dabea umplu un SINGUR tren de calatori(mai am unul de posta), restul trenurilor "civile" sunt in depou, ca nam ce sa pun in ele:sad:

P.S. PT. CEI CARE MA AU PRIETEN PE FACEBOOK MAI TRIMITETIM VA ROG STEGULETE;):up::)

P.P.S LEVEL 67

Spune-mi cum te cheama si iti trimit cateva trenuri internationale.
 

DeletedUser

Guest
Trimitemi si mie internațional!!!! Mă cheamă Stoica Cristi...avatarul meu leul din narnia...
Sunt lvl 11-12, nu mai știu exact
 

DeletedUser

Guest
levi mersi de trenuri , poti sa nu imi mai trimiti.

le: puricus, iti pusei eu un steag.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3941

Guest
trimite si lui fii-miu, levi!
ai link-ul mai sus.

Inca nu m-a adaugat la prieteni deci nu pot sa ii trimit. Dar daca are level 30 nu ii pot trimite trenuri pentru ca nu a descoperit inca electricitatea. Cand ajunge la 40 sa ma anunti.
 
Sus