TW-DB România

  • Autor subiect DeletedUser593
  • Data de început

DeletedUser593

Guest
TWDBRO.png


Un mic topic unde voi posta anunțuri din partea echipei de dezvoltare TW-DB.
Totodata, vă rog să raporta
ți în acest topic, orice greseală gramaticală/de exprimare sau neregulă pe care o gasiti pe site.


 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser593

Guest
#############################################


TW-DB a fost updatat, site-ul funcționează acum in doua moduri. Puteți schimba modurile folosindu-va de acest buton:


CD0Rv.jpg


(Știu că nu prea se vede, se va înlocui de îndată ce îl scot din photoshop.)

Butonul funcționează ca si cum ați schimba limba folosita pe site. Puteți alege dintre conținutul original valabil in versiunea 1.36 si conținutul nou valabil pentru versiunea de joc 2.01.


Noile funcții ajustate pentru 2.01 includ:
  • Misiuni
  • Locațiile Misiunilor
  • Inventar
  • Munci
  • Rețete
  • Calculator
  • Harta alianțelor si Magazine

Orice bug, neinregula pe care o găsiți, sunteți rugați sa o raportati aici: http://tw-db.info/?strana=contact (Orice greșeala in text raportati la mine). Va multumesc!
 

DeletedUser10605

Guest
calculator munci

orice a-ti spune tot nu merge calculatorul de munci cum mergea pina pe 25 am incercat in toate modurile exista vreo explicatie .............astept raspuns de la careva.........mersi.....:tumble:
 

DeletedUser593

Guest
orice a-ti spune tot nu merge calculatorul de munci cum mergea pina pe 25 am incercat in toate modurile exista vreo explicatie .............astept raspuns de la careva.........mersi.....:tumble:

Ai cont pe site? Trebuie sa fii logat.
 

DeletedUser19531

Guest
De ce nu apar toate obiectele aparute in joc pe site-ul tw-db.info???
 

DeletedUser593

Guest
De ce nu apar toate obiectele aparute in joc pe site-ul tw-db.info???

Ii e prea lene lui abe sa pe pună.

LE: se pare ca au fost rugați de inno sa nu le pună... Mai așteaptă câteva zile.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser593

Guest
####################################
Din cauza unei erori la server, TW-DB nu mai poate fi accesat folosind link-ul normal.
Va sfatuiesc să folosiți
ACEST LINK, până problema va fi rezolvată!

Vă multumesc pentru atenție!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22039

Guest
Sunt bata cu tw-db
Folosesc Mozilla , daca ai fi dragut sa-mi explici pas cu pas cum import inventarul + indemanarile .. :d
 

DeletedUser16953

Guest
Sunt bata cu tw-db
Folosesc Mozilla , daca ai fi dragut sa-mi explici pas cu pas cum import inventarul + indemanarile .. :d

Ar trebui sa-ti instalezi 1 script. Care-l gasesti pe TW DB din pacate :)) Nu mai e nevoie ca sa copiezi link-uri .. Daca ai script-ul importi inventaru',indemanarile,tot ce vrei tu.. :))
 

DeletedUser593

Guest
Site-ul merge. A avut ceva probleme la server.
Tot odata, site-ul va fi actualizat in cursul zilei de Joi, 16 mai. (Cel putin asa mi s-a promis :ras:)
 

DeletedUser19531

Guest
Site-ul merge. A avut ceva probleme la server.
Tot odata, site-ul va fi actualizat in cursul zilei de Joi, 16 mai. (Cel putin asa mi s-a promis :ras:)

Se face actualizarea la versiunea 2.04 pe tw-db.info???

Pe hawaii vad ca ai cumparat tot, acuma nu mai este nimica ieftin.
 
Sus