TW-DB România

  • Autor subiect DeletedUser593
  • Data de început

DeletedUser22039

Guest
Este la mai multi sau doar la mine ca n-am eu ceva bine facut ? ..
fcmzic.png

Nebho , astept un raspuns :sad:
 

DeletedUser24699

Guest
Nu pot importa alianta. Merge pana la un punct cand se opreste
 

DeletedUser10117

Guest
Multi se planga ca nu merg scripturile,cica da eroare cand vrei sa le iei,oare de ce?
 

DeletedUser

Guest
Cand se da update la tw-db?

Daca erai capabil sa iti deschizi ochii cand intri pe site ai fi vazut ca scrie:
24.5.2013 - We will hopefully update rest of TW-DB for 2.04 soon (deadline 15.6.), but we have lots of personal stuff right now. Please have patience :)...
.
http://translate.google.ro/
De aici sper ca esti instare sa te descurci, daca nu, cere ajutor..ca doar atat stii ;)
 

DeletedUser

Guest
Daca erai capabil sa iti deschizi ochii cand intri pe site ai fi vazut ca scrie:
24.5.2013 - We will hopefully update rest of TW-DB for 2.04 soon (deadline 15.6.), but we have lots of personal stuff right now. Please have patience :)...
.
http://translate.google.ro/
De aici sper ca esti instare sa te descurci, daca nu, cere ajutor..ca doar atat stii ;)

Stiu engleza.:hmf:Si daca te uiti vezi ca scrie 24.05.2013 si suntem in 06.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu pun pariu ca se va face cand vor vrea/putea ei.

Este un fan-site, nimeni nu e platit acolo, nimeni nu are obligatii, acel site a fost facut de jucatori buni care vor sa trimite experienta lor mai departe pentru jucatorii care vor sa invete.
Daca tu crezi ca nu se updateaza la timp atunci ajuta site-ul cu propria ta putere. :shoot:

Nu va mai plangeti ca niste copii mici si neajutorati! :mad: ajutati-va voi insiva si va va ajuta si viata, si bunul Dumnezeu si toate cele (vorba lui...nu stiu care :ras:)

Case closed! :razz:
 

DeletedUser2948

Guest
Eu pun pariu ca se va face cand vor vrea/putea ei.

Este un fan-site, nimeni nu e platit acolo, nimeni nu are obligatii, acel site a fost facut de jucatori buni care vor sa trimite experienta lor mai departe pentru jucatorii care vor sa invete.
Daca tu crezi ca nu se updateaza la timp atunci ajuta site-ul cu propria ta putere. :shoot:

Nu va mai plangeti ca niste copii mici si neajutorati! :mad: ajutati-va voi insiva si va va ajuta si viata, si bunul Dumnezeu si toate cele (vorba lui...nu stiu care :ras:)

Case closed! :razz:

Si, ma rog, ce experienta iti trimite mai departe site-ul? =)) Sunt doar informatii despre iteme si misiuni, nimic mai mult. =)) Sau daca tu prin asta intelegi experienta...esti beton la west =))
 

DeletedUser24699

Guest
Si, ma rog, ce experienta iti trimite mai departe site-ul? =)) Sunt doar informatii despre iteme si misiuni, nimic mai mult. =)) Sau daca tu prin asta intelegi experienta...esti beton la west =))

Site-ul ala e ajutator pentru piticii ca si tine. La lvl 120 nu cred ca mai ai nevoie de el... dar la inceput e numa bun !
 
Sus