Vânător vs. Duelist

DeletedUser

Guest
Avand in vedere trasaturile pe care le vad aici, cred ca ma fac soldat sau aventurier. Poti sa imi spui, te rog, daca exista vreo diferenta intre fiecare subclase a fiecarei clase?
De exemplu, la aventurieri: Trapper, Calator, Indian, Prospector.
La soldat: Cavalerist, Mexican, Mercenar, Irochez.

Ce le diferentiaza? Poti sa imi spui cateva cuvinte despre fiecare, daca stii?
 

DeletedUser2097

Guest
Avand in vedere trasaturile pe care le vad aici, cred ca ma fac soldat sau aventurier. Poti sa imi spui, te rog, daca exista vreo diferenta intre fiecare subclase a fiecarei clase?
De exemplu, la aventurieri: Trapper, Calator, Indian, Prospector.
La soldat: Cavalerist, Mexican, Mercenar, Irochez.

Ce le diferentiaza? Poti sa imi spui cateva cuvinte despre fiecare, daca stii?

nu difera nimic.cand iti alegi clasa,iti zice ca nu conteaza poza.
 

DeletedUser

Guest
Clase de caracter

Aventurieri:ei au acces la munci bune
Constructorii:Ei construiesc la orase si is baga toate punctele pe constructie
Duelisti&Soldati:se dueleaza
 

DeletedUser

Guest
aventurier daca-ti plac aventurile plus ca ai acces la munci bune

duelist din asta primesti exp

oricum eu ti-as sugera aventurier
 

DeletedUser

Guest
Pentru dueluri am vazut cam ce ar trebui sa dezvolt, dar la aventurier pe ce indemanari si atribute ar trebui sa ma concentrez?
 

DeletedUser

Guest
Pentru dueluri am vazut cam ce ar trebui sa dezvolt, dar la aventurier pe ce indemanari si atribute ar trebui sa ma concentrez?

Sfatul meu e ca sa iti dezvolti toate indemanarile, le adaugi puncte in functie de misiunile pe care le primesti avantaje:
1.poti termina misiunile cam pe toate in acelasi timp
2.la un moment dat clasa de aventurier va deveni o clasa care le cuprinde pe tote adica vei putea face si dueluri si construire.

Sfatul meu este daca iti alegi aceasta casa Aventurier e sa te ti de misiuni si vei evolua foarte repede.
 

DeletedUser

Guest
Sfatul meu e ca sa iti dezvolti toate indemanarile, le adaugi puncte in functie de misiunile pe care le primesti avantaje:
1.poti termina misiunile cam pe toate in acelasi timp
2.la un moment dat clasa de aventurier va deveni o clasa care le cuprinde pe tote adica vei putea face si dueluri si construire.

Sfatul meu este daca iti alegi aceasta casa Aventurier e sa te ti de misiuni si vei evolua foarte repede.


Mersi frumos! Asa am sa fac.
 

DeletedUser

Guest
Pentru dueluri am vazut cam ce ar trebui sa dezvolt, dar la aventurier pe ce indemanari si atribute ar trebui sa ma concentrez?

pe toate daca esti un adevarat adventure

sau daca vrei number 1

pune capcane si dexteritate mobilitate
 
Sus