Vanzare de seturi la piata

DeletedUser8280

Guest
Uite inca un PRO de la mine!!!!Aceleasi motive care au fost in trecut [acum cateva zile].Daca nu se oboseste nici un admin sa isi dea cu parerea pe aici atunci degeaba mai aduni PRO - uri.

App:Pune ideea si pe .net sa vezi ce zic aia de acolo.:d:d
 

DeletedUser

Guest
Uite inca un PRO de la mine!!!!Aceleasi motive care au fost in trecut [acum cateva zile].Daca nu se oboseste nici un admin sa isi dea cu parerea pe aici atunci degeaba mai aduni PRO - uri.

App:Pune ideea si pe .net sa vezi ce zic aia de acolo.:d:d

Stiu engleza dar nu destul de bine ca sa explic ideea.
 

DeletedUser13088

Guest
foloseste dictioarul de fraze de pe net iti traduce fraza intreaga in ce limba vrei, dictionar cu autedetectie
 

DeletedUser

Guest
Daca tot inchide nahara toate propunerile as fi fericit sa treaca si pe aici si sa zica de ce nu isi da nici un admin cu parerea pe aici...

Si unde ii dictionarul ala ?
 

DeletedUser

Guest
Sunt pro, pe mine personal m-ar ajuta foarte mult. De exemplu: cand vreau sa vand piele de bizon, ar fi mai usor sa pun 10-15 bucati decat una si una. Dar la produse, ar merge doar la cele care se vand foarte bine.
 

DeletedUser

Guest
PRO,ar fi mai usor de cumparat.Nu trebuie sa ne deplasam pt fiecare item
 

DeletedUser

Guest
Chiar trebuie sa pastrez eu propunerea vie ca sa o bage un moderator in seama ?Mai dati-va cu parerea.
 

DeletedUser

Guest
Ma ajuta si pe mine cineva sa traduc propunerea in englezeasca ?
 

DeletedUser

Guest
PRO motivele de mai sus :P


sa nu pun 100 de produse in 2 ore :P

deodata sa le pun cu x$ pretul bucata
 

DeletedUser

Guest
PRO,nu ar trebui sa punem cate un singur obiect la piata si ar fi mai usor de cautat
 

DeletedUser

Guest
Mai astept pareri...poate o sa ii fie unul admin mila si o sa zica si el ceva.:whistle:
 

DeletedUser

Guest
PRO:Asa nu ne-am mai trudi sa cautam fiecare obiect in parte.:up:
 

DeletedUser20096

Guest
ar fi mult mai usor

CONTRA ar fi mult mai usor asa pentru ce ai munci deci contra
 

DeletedUser20130

Guest
CONTRA ar fi mult mai usor asa pentru ce ai munci deci contra

*facepalm* ai noroc ca exista regulamentul ...
Dar ma gandeasc de ce sa nu facem asta si cu haine nu numai cu produse?
De exemplu sa vinzi intregul set de nustiu ce ...
Ooo da da oricum PRO!!!!
 

DeletedUser

Guest
nu poate nici un admin sa treaca pe aici si sa zica daca are rost sa facem propuneri ?
 

DeletedUser

Guest
Hai,cineva,oricine,veniti si ziceti daca ideea e buna sau nu...

Eu cred ca ar ajuta pe toata lumea si ar face piata mai usor de folosit.
 

DeletedUser17140

Guest
Tot pro raman...ar fi mult mai usor sa vinzi obiecte in seturi desi unii doar asa ca sa faca misto ar scrie la numele setului jigniri,vorbe urate...cred ca sunt si d`astia...asa ca ar trebui in cateva categorii...sau cum vreti...deci...alte pareri???:confused:
 

DeletedUser

Guest
Pe masura ce piata s-a dezvoltat , si se fac destui bani si pentru ino, e o absoluta necesitate sa se poata pune mai multe obiecte de acelasi fel la piata.Admini care cititi forumul cred ca ar trebuii sa miscati ceva .. exista programe care sa permita sa pui mai multe produse de acelasi fel la piata de ce nu le impleentati si voi?, ma refer la cei de al ino.. cu respect... luati repede masuri in privinta asta.::shoot:
 
Sus