Concurs Vedere de Sf. Valentin

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

X-viper

West Sheriff
Membru personal
TW%20Valentine%27s%20Day%20contest.jpg


De ceva vreme, Șeriful John îi face ochi dulci Mariei. Sf. Valentin e momentul oportun pentru a o impresiona. Cartea poștală poate deveni mesagerul perfect al sentimentelor lui John, imortalizând dragostea și pasiunea în cuvinte și imagini. Transformați hârtia într-o poveste de iubire și împărtășiți emoțiile lui John cu restul lumii! Ajutați-l pe John să realizeze o vedere/carte poștală cu tematica Sfantului Valentin.

Mod de desfășurare:
Realizați o vedere/carte poștală în numele șerifului John Fitzburn pentru Maria Roalstad. Aceasta poate fi atât în format fizic, cât și digital. Vederea/cartea poștală trebuie să conțină atât text, cât și imagine. Postați creația voastră în acest topic.
Concursul se desfășoară în perioada 8-14 februarie 2024.

Exemplu Vedere Concurs Sf. Valentin.png
Această vedere este cu titlu de exemplu, vă rog să nu copiați de pe internet una deja făcută.

Premii

Cele mai reușite creații vor fi răsplătite corespunzător, intrând la o extragere aleatorie pentru unul dintre următoarele premii:
Locul 1: 500 pepite + 1x Cutie de ciocolată
Locul 2: 400 pepite + 1x Cutie de ciocolată
Locul 3: 300 pepite + 1x Cutie de ciocolată
Locul 4: 300 OUP + 1x Cutie de ciocolată
Locul 5: 250 OUP + 1x Cutie de ciocolată


Atât jucătorii participanți, cât și membrii echipei The West RO vor vota creația favorită. Jucătorii vor vota primii, apoi membrii staff-ului, câștigătorii votului vor primii câte 9000 de inimi fiecare pentru evenimentul din cadrul jocului de Valentine's Day.
Adițional, toți participanții vor primi un Tort de trandafir.
1707344445406.png1707344449276.png1707344452166.png

Condiții de participare:
Să dețineți un cont activ pe joc.
Să participați cu un singur cont, în caz contrar veți fi descalificați.
Creația trebuie să fie originală, în caz contrar veți fi descalificați.
Pentru a putea participa la vot, contul va trebui să fie creat înainte de 08.02.2024. Puteți să luați parte la concurs și cu conturi create după acestă dată, dar nu veți putea vota.
Să respectați regulamentul jocului și al forumului.
Vă rugăm să vă înregistrați cu numele pe care doriți să primiți eventualul premiu.
Ne rezervăm dreptul de a modifica (ajusta) regulamentul concursului și recompensele în orice moment, în funcție de situațiile create, fără notificare prealabilă.


Regulament Concurs
Vă așteptăm părerile în tema de discuții!
:lovetw:
 

Trix2X

Greenhorn
1707504366865.png
Draga mea Maria,

În această zi a iubirii, gândurile mele sunt cu tine, mai puternice și mai profunde decât oricând. Lumina ta a pătruns în inima mea ca razele soarelui care străbat întunericul, aducând căldură și speranță. Fiecare moment fără tine este o veșnicie, fiecare clipă alături de tine, un vis devenit realitate. Sfântul Valentin este doar o zi în calendar, dar iubirea mea pentru tine este eternă, neîntreruptă de trecerea timpului. Aș vrea să-ți fiu alături, să-ți împărtășesc bucuriile și să te sprijin în provocări, astăzi și pentru totdeauna.

Cu toată dragostea, John
 

EmyLegend

Gunman
Dragă Maria,

Sper că această carte poștală te găsește bine și într-o stare de sănătate prosperă. În timp ce contemplu peisajul deosebit al acestor meleaguri, îmi aduc aminte de conversațiile noastre pline de căldură și prietenie.

Aici, în Valea Verde, toamna își arată frumusețea în toată splendoarea sa. Frunzele se îmbracă în culori vibrante, iar vântul răscolește ușor aerul, împrăștiind mirosul de măr copt și de pământ umed. Muntele stă măreț în fața noastră, iar râul continuă să-și croiască drumul său, încrezător și neobosit.

Sper că te gândești la aceste locuri cu căldură și nostalgie, așa cum fac și eu. Poate că într-o zi vom putea admira împreună frumusețea acestor peisaje.

Cu toată prietenia,

Șeriful John Fitzburn
 

TheFlam

Greenhorn
Draga mea Maria,

În fiecare zi petrecută în preajma ta, inima mea bate mai tare și sufletul meu se umple de bucurie. Sfântul Valentin este momentul perfect pentru a-ți spune cât de mult te iubesc și cât de mult înseamnă pentru mine fiecare clipă alături de tine.

Tu ești lumina care îmi luminează calea, dragostea care îmi încălzește inima și răspunsul la toate rugăciunile mele. Îți mulțumesc pentru fiecare zâmbet, pentru fiecare îmbrățișare și pentru fiecare moment minunat pe care l-am petrecut împreună.

Cu dragoste și recunoștință,
Jhon.
 

Titanic

Greenhorn
Am 2 ochi ce vor sa te vadă , am 2 mâini ce vor sa te îmbrățișeze , am 2 buze ce vor sa te sărute , dar am o singura inimă ce bate pentru tine .
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Concursul s-a încheiat, vă mulțumim tuturor pentru participare.
Jucătorii eligibili pentru vot (cei menționati la al 2-lea punct) sunt rugați să acceseze urmatorul link și să voteze. Aveți timp până pe 16.02.2024 ora 12:00 PM (ora României).
Toți câștigătorii vor fi anunțați în acest weekend, pe 17 sau 18.02.2024.
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Câștigătorii extragerii aleatorii sunt următorii jucători:
Locul 1: @Undisputed (500 pepite + 1x Cutie de ciocolată)
Locul 2: @Emeer (400 pepite + 1x Cutie de ciocolată)
Locul 3: @Fail. (300 pepite + 1x Cutie de ciocolată)
Locul 4: @kilaritul (300 OUP + 1x Cutie de ciocolată)
Locul 5: @CaptainSparrow (250 OUP + 1x Cutie de ciocolată)


Câștigătorului votului jucătorilor este @cristina443 (9000 de inimi)
Câștigătorului votului staff-ului este @Fail. (9000 de inimi)
Toți participanții vor primi un Tort de trandafir.

Pentru revendicarea premiilor sunteți rugați să depuneți tichet la categoria „Concurs”, aveți timp 30 de zile începând din această zi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus