Versiunea 1.32 - discutii/pareri

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2129

Guest
Am gresit prima data, am avut amandoua imagini deschise si am pus la inceput ceea ce primesti daca accepti misiunea. Suntem la saloon unde se poate spama putin daca e pe ceea ce spune topicul; acuma sa facem o ghicitoare si incepe cu pantaloni de indian.......

ai lui Sacajawea
 

DeletedUser

Guest
din cate am citit ...in update-ul asta nu se baga poker-ul pe bani din joc nu?:hmf::hmf:
 

DeletedUser

Guest
partea nasoala e ca produsele nu s-au scumpit, ci practic nu mai exista :mad:

partea si mai nasoala e ca pantalonii aia se vor ieftini dramatic:shoot:
 

DeletedUser19531

Guest
partea nasoala e ca produsele nu s-au scumpit, ci practic nu mai exista :mad:

partea si mai nasoala e ca pantalonii aia se vor ieftini dramatic:shoot:

Produse oricum nu prea erau, eu de la inceput am cautat si nu prea am gasit, deci nu e mare diferenta, cati jucatori vor ajunge pana la punctul in care ofera cele 3 produse??? nu este chiar asa de usoara si pantalonii respectivi mereu vor fi scumpi.

ai lui Sacajawea

Felicitari pentru raspunsul corect, dar din pacate ai vazut raspunsul pe tw-db.info.

Apropo de acest site, am vazut ca un administrator al site-ului http://217.146.89.165/ a spus ca la sfarsit se ofera ceva si nu acel nimic care apare in acest moment, a zis ca va oferi raspunsul in momentul cand noua versiune va fi implementata si pe lumile normale si cum a spus ca multi cunoastem recompensa inseamna ca iar primim cufar:sad:, aici aveti declaratia:
 

DeletedUser

Guest
care produse nu se gasesc?? totul este de vanzare..dar la preturi astronomice :) o ajuns bumbacul 250, lemn 150..si lista poate continua..e super ca joi se si updateaza toate lumile..pacat ca au ramas lumile vechi cu timpul de munca 2 ore
 

DeletedUser

Guest
misiunile alea care o sa se tot repete...de la ce lvl poti sa le faci?
 

DeletedUser

Guest
Nu prea ma tenteaza sa fac acele misiuni,dau recompense prea mici.In schimb pe cea cu tribul cred ca o fac,totusi o sa imi fie greu sa adun toate acele produse
 

DeletedUser

Guest
mie mi-e frica sa n-o imbunatateasca noua versiune intr-atat incit s-o regretam pe vechia :shoot:
 

DeletedUser

Guest
cea mai buna misiune care o repeti ii aia cu vaneaza pume... eo si asa la pume stau ff mult si dc sa nu primesc si ceva bani si xp in plus ?:up:
 

DeletedUser19793

Guest
De ceee?

De ce nu s-a bagat ieri versiunea noua???:tumble:
Parca era vorba sa o bage in 04.08...... de ce nu au bagat-o? Si astazi trebuie sa bage si server(lume) nou(a) !:oh:
O sa le bage deodata?:huh:
 

DeletedUser

Guest
nu ai vazut anuntul pe pagina principala?cei de la innogames au avut o problema si au trebuit sa amane,si de noul server ca sa nu il bage cu versiunea veche asa l-a amanat si pe el ca sa fie deja cu versiunea noua.
 

DeletedUser2948

Guest
"Din cauza problemelor tehnice" - ca sa vezi si sa nu crezi...

Poate pe majoritatea ii pacaleste inno cu textele astea, dar pe mine nu ma pacalesc. Au probleme tehnice la update? Atunci jocul de ce merge? Doar e acelasi host, daca pt. update nu le-a functionat printr-o logica directa nici jocul nu trebuia sa functioneze.

Astia-s inno...n-ai ce face.:-j
 

DeletedUser

Guest
"Din cauza problemelor tehnice" - ca sa vezi si sa nu crezi...

Poate pe majoritatea ii pacaleste inno cu textele astea, dar pe mine nu ma pacalesc. Au probleme tehnice la update? Atunci jocul de ce merge? Doar e acelasi host, daca pt. update nu le-a functionat printr-o logica directa nici jocul nu trebuia sa functioneze.

Astia-s inno...n-ai ce face.:-j

Parca vezi ca atunci cand il baga, o saptamana dupa aia o sa se miste westu ca melcu, si o luna o sa tot avem perioade in care nu ne merg lumile.
 

DeletedUser19793

Guest
pfff...

"Din cauza problemelor tehnice" - ca sa vezi si sa nu crezi...

Poate pe majoritatea ii pacaleste inno cu textele astea, dar pe mine nu ma pacalesc. Au probleme tehnice la update? Atunci jocul de ce merge? Doar e acelasi host, daca pt. update nu le-a functionat printr-o logica directa nici jocul nu trebuia sa functioneze.

Astia-s inno...n-ai ce face.:-j

mda...ca sa vezi si sa nu crezi.....:huh:
Ai dreptate intr-o saptamana il baga si la noi(sper)daca nu macar sa bage pana luni lumea noua sau astazi daca se poate:whistle:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus