Versiunea 1.34/1.35

  • Autor subiect DeletedUser19531
  • Data de început

DeletedUser12402

Guest
Nu stiu,mie imi pare ca arata foarte bine noile ferestre...Dar nu imi plac noua aratare a colierelor si a pantofiorilor...
 

DeletedUser7388

Guest
doamne nu lasa sa se bage prea curand !!! cum naiba sa mai poti juca in felul asta ? iti trebuie o lupa ca sa vezi itemele cel mai oribil update care se va realiza vrreodata,ziceam ca metin are inventar naspa,, dar inventarul de la metin acuma este super grozav pe langa ce inventar va fi pe the west ,,,oricum nr de jucatori se vor duce toti :confused:

doamne sa plece toti.
 

DeletedUser

Guest
Nu stiu,mie imi pare ca arata foarte bine noile ferestre...Dar nu imi plac noua aratare a colierelor si a pantofiorilor...

exact... daca nu vedeti inventarul punetiva ochelari....
mi se pare mai bun asa....intrati pe beta sa vedeti ....
la piata se pot pune mai multe produse odata...chestia asta am asteptat de multa vreme(toti)...


dar nu imi place infatisarea unor iteme...parca sunt intrate la apa:hmf:
 

DeletedUser5629

Guest
exact... daca nu vedeti inventarul punetiva ochelari....
mi se pare mai bun asa....intrati pe beta sa vedeti ....
la piata se pot pune mai multe produse odata...chestia asta am asteptat de multa vreme(toti)...


dar nu imi place infatisarea unor iteme...parca sunt intrate la apa:hmf:

Esarfele au mai fost incercate si pt 1.33 parca, dar nu a vrut lumea si s-au anulat implementarea noului design.
Inventarul arata chiar fain, cu timpul o sa va obisnuiti si cu el.
 

DeletedUser

Guest
Esarfele au mai fost incercate si pt 1.33 parca, dar nu a vrut lumea si s-au anulat implementarea noului design.
Inventarul arata chiar fain, cu timpul o sa va obisnuiti si cu el.

da ...asa vazusem si eu ...esarfele erau asa din 1.33 pe beta...(inainte sa il bage la noi) ...era si normal sa nu le bage atunci...strica update-ul:P....

pana si palariile arata ciudat ....si unele haine...:Ph34r::Ph34r:
 

DeletedUser

Guest
Urat noul update...trebuia sa faca inventarul mai mare...:nesigur:
 

DeletedUser

Guest
mai bine baga mai repede noul design de harta , de oras ..ca sunt deja create..decat sa skimbe ceva ce e bun..
 

DeletedUser19798

Guest
Mie mi se pare :eek: versiunea asta. nu imi place nimic aproape. doar biserica si negustorul restul deloc :eek:

Inventarul zici ca esti la MMORPG asa si magazinele...
 

DeletedUser19531

Guest
Stie cineva ce ofera la final misiunea aurul mexicanilor??? si care este alegerea corecta, Hackett sau mexicanii????
 

DeletedUser

Guest
cum se numeste mis?? si la cine este?..acuma au skimbat backgroundul din maro inkis in galben auriu si arata mult mai bine
 

DeletedUser19531

Guest
Noi arme de duel:
1.sabia:
youngz.png

2.pusca:
youngo.png
 

DeletedUser

Guest
Versiunea 1.34 aduce noi modificari asupra duelurilor,sau legat de dueluri in versiunea 1.34 va fi exact la fel ca si pe versiunea 1.33?
 

DeletedUser

Guest
la ce mis sunt armele astea. ?.m-am uitat pe tw-db si la mis cu aurul mexicanilor..nu se gaseste asa ceva
 
Sus