Versiunea 1.34/1.35

  • Autor subiect DeletedUser19531
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Intradevar inventarul si piata sunt foarte incarcate si estetic nu arata foarte bine insa chestia cu biseria este foarte buna.. acest lucru face ca , clasele de muncitori sa fie foarte cautate, care astazi sunt pe cale de disparitie, astfel orasele se vor imputina din lipsa de muncitori si vor ramane doar orase importane cu jucatori activi ...
 

DeletedUser8304

Guest
eu oricum intru foarte rar, m-am saturat de jocul asta. nu sunt evenimente, nu sunt premi interesante si evenimentele care sunt, sunt de tot rahatul. cred ca e toata lumea de acord cu mine. nu am nimic cu admini, dar ar trebui sa se implice mai mult. si innogames nu cred ca iese cu nimic in minus daca dau premi mai interesante si care sa-ti foloseasca, poate doar de castigat. in curand acest joc va ajunge un joc fantoma si se va inchide.
on: naspa aproape tot, si sunt patru cuvinte,bla,bla
Zi-mi un premiu care iti pare tie interesant?

@ontopic mie personal imi pare ok si noul inventar, a mai fost finisat putin.
voi v-ati gandit ca unui nu sunt colectionari sau fortisti ? de ce nu se dau si iteme care sa-ti foloseasaca in duel? si cei care's full pv nu pot sa lesine un admin, eventurile sunt praf facute. cred ca stie toata lumea, ce eveniment e ala cu 100 de jucatori din cateva mii ?+ ca mai intra si adminii....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2041

Guest
eu oricum intru foarte rar, m-am saturat de jocul asta. nu sunt evenimente, nu sunt premi interesante si evenimentele care sunt, sunt de tot rahatul. cred ca e toata lumea de acord cu mine. nu am nimic cu admini, dar ar trebui sa se implice mai mult. si innogames nu cred ca iese cu nimic in minus daca dau premi mai interesante si care sa-ti foloseasca, poate doar de castigat. in curand acest joc va ajunge un joc fantoma si se va inchide.
on: naspa aproape tot, si sunt patru cuvinte,bla,bla

Zi-mi un premiu care iti pare tie interesant?

@ontopic mie personal imi pare ok si noul inventar, a mai fost finisat putin.
 

DeletedUser

Guest
eu oricum intru foarte rar, m-am saturat de jocul asta. nu sunt evenimente, nu sunt premi interesante si evenimentele care sunt, sunt de tot rahatul. cred ca e toata lumea de acord cu mine. nu am nimic cu admini, dar ar trebui sa se implice mai mult. si innogames nu cred ca iese cu nimic in minus daca dau premi mai interesante si care sa-ti foloseasca, poate doar de castigat. in curand acest joc va ajunge un joc fantoma si se va inchide.
on: naspa aproape tot, si sunt patru cuvinte,bla,bla

in sfarsit zice cineva ce gandeste .Idem
 

DeletedUser20239

Guest
ziro98

Dar ce inseamna bonusul ala de la biserica tradus?
 

DeletedUser19531

Guest
La nivelul biserici de lvl 4 spune asa: arata bonus de nivel 4, nimic cu privire la bonusul oferit.
 

DeletedUser

Guest
cu cat biserica e la un nivel mai ridicat cu atat primesti puncte mai multe la rugaciune cea ce inseamna ca sporeste norocul la muncile urmatoare..
 

DeletedUser19531

Guest
De unde stii ca ofera noroc mai mare la munci daca te rogi???
De unde stii ca ofera puncte de rugaciune???
 

DeletedUser10521

Guest
eu oricum intru foarte rar, m-am saturat de jocul asta. nu sunt evenimente, nu sunt premi interesante si evenimentele care sunt, sunt de tot rahatul. cred ca e toata lumea de acord cu mine. nu am nimic cu admini, dar ar trebui sa se implice mai mult. si innogames nu cred ca iese cu nimic in minus daca dau premi mai interesante si care sa-ti foloseasca, poate doar de castigat. in curand acest joc va ajunge un joc fantoma si se va inchide.
on: naspa aproape tot, si sunt patru cuvinte,bla,bla

Ai dreptate cu privire la evenimente/concursuri, insa nu cred ca The West va ajunge un "joc fantoma" si cu atat mai putin sa se inchida.
 

DeletedUser

Guest
pe The west Beta deja s-a implementat acest lucru si un oras are biserica la lvl 68 si din curiozitate m-am dus si m-am rugat acolo.. insa am lvl mic si nu am munci cu noroc sa vad daca da randament 100 % insa update-ul acesta e pentru a ridica clasa de muncitori care e pe cale de disparitie
 

DeletedUser19798

Guest
Si eu acuma l-am pus sa se roage (tot in orasul ala cu lvl 68) si scrie +7Praying acolo in stanga (unde apare ce munci dai)
 

DeletedUser

Guest
Pai si cum,punctele de constructie ale orasului pot merge pana la infinit,pentru ca nivelele de constructie ale bisericii merg pana la infinit,sau exista o limita de 200 de nivele la biserica?
 

DeletedUser

Guest
merg pana la infinit dar credema .. DACA faci lvl 70 la biserica dupa nu ai cum sa mai faci lvl asa rpd.. .. de aceea au pus la infinit.. pentru ca nu ai cum sa construiesti rpd .. atatea nivele..
 

DeletedUser

Guest
Stie cineva ce ofera la final misiunea aurul mexicanilor??? si care este alegerea corecta, Hackett sau mexicanii????

Alegerea corect cred ca e sa-l bati pe mexican.
Prima misiune din acest set o primesti la serif, care te pune in legatura cu unul care vrea sa opresti revolutia. De asta cred ca trebuie sa-l bati pe mexican.

A terminat cineva misiunea? Preferabil 2 persoane care au ales diferit, sa ne zica ce si cum mai exact.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pai cel mai probabil la sfarsit primesti Sabia lui Emilio Vargas daca il bati pe el si Pusca batranului Hackett daca il bati pe Hackett.Deci alegi in functie de ce vrei sa primesti.
 

DeletedUser

Guest
la-m omorat pe vargas si nu am primit nici o arma..cum se poate?? Total puncte de viaţă
261 HP
Total puncte de viaţă
412 HP
Emilio Vargas leşină. wizard câştigă duelul. Emilio Vargas nu a avut din păcate bani la el, deci wizard nu va primi nimic.
Schimbă pe flash
 

DeletedUser

Guest
Eu am ales cea de a doua decizie la setul de misiuni Aurul mexicanilor,unde trebuie sa mergi la Emilio Salvador si sa-l impusti pe Batranul Hackett,l-am impuscat pe Batranul Hackett,am primit 500 de experienta si 8635 $,dar nu am primit Pusca Batranului Hackett.
 
Sus