Vine circul?!

  • Autor subiect DeletedUser19531
  • Data de început

DeletedUser24877

Guest
Mai veniti si voi cu niste veste despre circ? Apropo a aparu
t pe bata?
 

DeletedUser

Guest
acu am vazut premile de la tombola si am vazut ca nu e si setu alan iinsa doc chiga fereman cart si nati sunt dc?
 

DeletedUser23067

Guest
setul allan poate sa nu mai fie, din cauza setului actritei !!! :confused:
 

DeletedUser19531

Guest
Uitati ce pica pe lumea enewetak de pe beta:
zo73up.png


Invitatie pentru test:
http://om.the-west.net/west/zz/player/?ref=westplayer_invite_linkrl&player_id=11324&world_id=3&hash=3445
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Nu mai intrebati de ce nu e setul ala, obiectul ala, etc. Sunt random la fiecare circ nou, nu se vede destul de clar ? O sapt poti sa ai doc cu freeman, o sapt allan cu doc, samd. Ca nu prea pica ele e partea a doua :whistle:
 

DeletedUser

Guest
hey la toti mam inscris si eu acm pe beta sa va ce naiba e cu circul ala :)) sunt pe alamorgordo si nush unde e pozitionat am lv mic.. poate nu apare .. imi ziceti unde este sau la ce lv apare
 

DeletedUser16953

Guest

DeletedUser

Guest
2417340


De ce sunt prost ? Da' de ce sunt prost ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
dar care e treaba cu itemele rare, si foarte rare, iti pica doar daca bagi pepite? eu mi-am facut cont de curiozitate pe beta, pe ambele lumi si cred ca am prins 5-6 zile cu free, si mi-au picat numai comune dar si celelalte de ti-le arata dupa ce alegi, erau toate comune, cum se procedeaza ca sa iei iteme rare, vreau sa fiu pregatit ptr .ro, cate pepite trebuie sa bagi pe zi, ca sa inceapa sa apara si iteme rare si f rare?
 

DeletedUser20606

Guest
dar care e treaba cu itemele rare, si foarte rare, iti pica doar daca bagi pepite? eu mi-am facut cont de curiozitate pe beta, pe ambele lumi si cred ca am prins 5-6 zile cu free, si mi-au picat numai comune dar si celelalte de ti-le arata dupa ce alegi, erau toate comune, cum se procedeaza ca sa iei iteme rare, vreau sa fiu pregatit ptr .ro, cate pepite trebuie sa bagi pe zi, ca sa inceapa sa apara si iteme rare si f rare?

Spre deosebire de celelalte tombole, la aceasta nu-ti poti alege categoria la care joci.
De pepite ai nevoie pentru cat mai multe incercari - iar itemele rare, dupa cum o zice si numele, pica foarte greu.
 

DeletedUser22507

Guest
daca bagi produse in circ iti creste sansa la un item rar si ff rar?
 
Sus