Vine circul?!

  • Autor subiect DeletedUser19531
  • Data de început

DeletedUser16663

Guest
In legatura cu speranta de a construi circul mai repede, imi permit sa citez un clasic in viata...

Visezi cu ochii deschisi!:rolleyes:
Jumate vor sta la pomana sa faca altii circul, iar cealalta jumatate ii va astepta sa-i lesine sa le ia banii!:d:d
Abia astept sa vad injuraturile de pe chat!:whistle:
 

DeletedUser5520

Guest
Ca bine zici Ace :ras: .. Pe beta.the-west s-a construit destul de rapid fortul , si cam tot serverul a participat. Mai greu a fost cu fructele de indigo. Dar oricum, ne convine sa partecipam si noi, ca in functie de cat depui , atatea oup-uri primesti . Exemplu: eu am depus 5 ziare , 9 tequila si 10 pepite de aur al nebunilor , iar la mine s-a facut suma ( 5+9+10 ) iar numarul iesit mi l-a transformat in oup (+inca un bonus care nu l-am inteles dc mi l-a dat).
 

DeletedUser

Guest
Singurul obiect care nu il voi depune la circ,daca va aparea in lista de materiale,vor fi sacii de prada :P
 

DeletedUser5520

Guest
Singurul obiect care nu il voi depune la circ,daca va aparea in lista de materiale,vor fi sacii de prada :P

Exact :ras: . Am uitat si de sacii de prada , si acest produs impreuna cu fructul de indigo au fost cele mai grele de gasit.
 

DeletedUser

Guest
din cate stiu eu, in afara de unele produse accesibile cam tuturor, la construirea circului trebuie si produse date aleatoriu, deci nu m-as baza ca vor fi neparat necesare fructele de indigo sau sacii de prada...
eu zic ca se va construi circul 1 data, din curiozitate, dupa care sunt slabe sanse
 

DeletedUser

Guest
avem o singura solutie sa facem circul nu tocmai corecta

sa ii mintim ca daca depune la circ produse vor primi cine stie ce minunati
 

DeletedUser24948

Guest
Eu deja m-am apucat sa cumpar de la piata diverse lucruri...
 

DeletedUser23479

Guest
1 produs=o obligatiune?Daca bag 500 de produse iau 500 de obligatiuni?Ca sa stiu daca strang.....
 

DeletedUser24948

Guest
Am auzit de la unii playeri ca tombola va fi pe 4 iulie,o fi adevarat?:confused:
 

DeletedUser5520

Guest
Eu am primit vreo 30 de obligatiuni , si nu am depus foarte mult ...
 
Sus