Vine circul?!

  • Autor subiect DeletedUser19531
  • Data de început

DeletedUser

Guest
eu puteam sa iau inno games dar am ales alt cva
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11101

Guest
Cata prostie s-a adunat pe acest forum :magar: spune cineva in gluma ceva, dupa care auzi vorbindu-se pe chat ca cureaua pica intre orelea cutare :nu:

Si cant se face update la server...se specifica data si pana la final se amana cu 2 zile...circul, la cate inca se efectueaza teste...vreti sa apara asa din senin?

Pe beta circul mai are 4 zile...dupa care vom vedea...
 

DeletedUser23479

Guest
Cata prostie s-a adunat pe acest forum :magar: spune cineva in gluma ceva, dupa care auzi vorbindu-se pe chat ca cureaua pica intre orelea cutare :nu:

Si cant se face update la server...se specifica data si pana la final se amana cu 2 zile...circul, la cate inca se efectueaza teste...vreti sa apara asa din senin?

Pe beta circul mai are 4 zile...dupa care vom vedea...

Nu iti place,poti sa pleci......nu avem nevoie de comentariile tale.
 

DeletedUser

Guest
circul

Jucatorii de pe beta sustin ca pe langa noile seturi se vor gasi aleator si iteme din seturile vechi,craciun si paste.Seturi precum chingachgooks,allan,natty,doc,freeman si cart.....cum il chmeama.

Voi ce stiti?
 

DeletedUser19531

Guest
cat va tine evenimentul ”circul”?

Nu are limita de timp.



Jucatorii de pe beta sustin ca pe langa noile seturi se vor gasi aleator si iteme din seturile vechi,craciun si paste.Seturi precum chingachgooks,allan,natty,doc,freeman si cart.....cum il chmeama.

Voi ce stiti?

Nu stiu daca noile seturi vor aparea la circ, dar stiu sigur ca seturile allan, natt, doc, cartw etc. vor fi prezente la jocurile de la circ. Daca te uiti mai in spate o sa vezi aceste seturi ca sunt oferite ca recompensa.
Noile seturi sunt facute pentru evenimentul ce o sa vina peste cateva zile. Mai multe detalii vor aparea in anuntul oficial.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pffff..

e foame de bani e foame de bani baieti....o mare tampenie si cu circul asta,pe mine unul nu ma lovit cu nimik bun pe beta si am bagat ceva oup...o mare aburealaaaa :mad:
 

DeletedUser

Guest
e foame de bani e foame de bani baieti....o mare tampenie si cu circul asta,pe mine unul nu ma lovit cu nimik bun pe beta si am bagat ceva oup...o mare aburealaaaa :mad:

Tocmai ca nu e foame de bani.Ar fi foame de bani daca ar pica obiectele rare foarte usor, si atunci ai zice: "pepitarii primesc toata seturile..."
 

DeletedUser23479

Guest
e foame de bani e foame de bani baieti....o mare tampenie si cu circul asta,pe mine unul nu ma lovit cu nimik bun pe beta si am bagat ceva oup...o mare aburealaaaa :mad:

Dar tu ce voiai?Sa iei numai de la foarte rar?
Daca nici cand primiti lucruri gratis nu va convine.......
 

DeletedUser22006

Guest
Cica pe 1,adica peste 1 ora,depinde cand vezi tu reply-ul meu...eu sincer il astept,tombola,sper sa-mi pice ceva...
 

DeletedUser22006

Guest
Nebhotep,dar,aproximativ,dupa informatiile ce le detii,cand va fii circul si tombola?
 
Sus