Vine circul?!

  • Autor subiect DeletedUser19531
  • Data de început

DeletedUser19531

Guest
Din pacate au gandit cam prost cu acest circ, cerintele pentru construire sunt prea mari, iar timpul este prea scurt si de ce nu arata ce nivel are circul???

Nebh, uite ce spune in anunt: Tonight we will activate one of the first major features from 2.05: the Travelling Fair.

Cine poate sa ne ofere o imagine cu premiile oferite la cele 4 categorii??? Si cost are fiecare categorie????

Cerinte de construire pentru a trece de la nivel 1 la 2:
wv7dop.jpg
Cerinte de construire pentru a trece de la nivel 2 la 3:
1h6s0p.jpg
Nivel 1:
texture_fair_01.png
Nivel 2:
texture_fair_02.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser593

Guest
Cine poate sa ne ofere o imagine cu premiile oferite la cele 4 categorii??? Si cost are fiecare categorie????
Eu, dar aparent trebuie sa-l intreb pe just4fun daca am voie sa postez... si nu e online pe scaip :P
Fiecare categorie? Nu poti da la o anumita categorie, tombola are pret fix si gasesti item in functie de noroc.
 

DeletedUser19531

Guest
Eu, dar aparent trebuie sa-l intreb pe just4fun daca am voie sa postez... si nu e online pe scaip :P
Fiecare categorie? Nu poti da la o anumita categorie, tombola are pret fix si gasesti item in functie de noroc.

Am auzit cate ceva despre premii: setul lui natty, chinga, saua cartw, imbunatairi, licoare pentru resetare etc.

Nivel 3
texture_fair_03.png
Nivel 4
texture_fair_04.png
Nivel 5
texture_fair_05.png
Nivel 6
texture_fair_06.png
 

DeletedUser19531

Guest
'mna atunci nu mai trebuie sa postez poza.

Dar nu stiu ce ofera la fiecare categorie si care este cel mai slab obiect.

Se joaca la roata norocului sau la ce anume??? Si alegi ceva de la aceasta imagine ca sa poti juca???
ivff2a.jpg
 

DeletedUser24699

Guest
Din pacate au gandit cam prost cu acest circ, cerintele pentru construire sunt prea mari, iar timpul este prea scurt si de ce nu arata ce nivel are circul???

Nebh, uite ce spune in anunt: Tonight we will activate one of the first major features from 2.05: the Travelling Fair.

Cine poate sa ne ofere o imagine cu premiile oferite la cele 4 categorii??? Si cost are fiecare categorie????

Cerinte de construire pentru a trece de la nivel 1 la 2:
wv7dop.jpg
Cerinte de construire pentru a trece de la nivel 2 la 3:
1h6s0p.jpg
Nivel 1:
texture_fair_01.png
Nivel 2:
texture_fair_02.png


Produsele alea trebuie date de un singur jucator?
 

DeletedUser593

Guest

DeletedUser200

Guest
ca la fiecare tombola care a fost o sa ai una moca dupa care cu 25 oup/pepite mai poti juca no number
 

DeletedUser23479

Guest
Daca nu contribui cu niciun material pot da la tombola?
 
Sus