Vine circul?!

  • Autor subiect DeletedUser19531
  • Data de început

DeletedUser24699

Guest
Asa fiecare nimic va sta sa terminam noi circul si dupa sa dea la tombola. Bine punctat indiene!
 

DeletedUser200

Guest
din cele citite si auzite de mine faza va fi asa,, in functie de contributile tale aduse circului cu diferite produse , la finalul zilei respective vei lua oupuri in plus am inteles ca lucreaza la un procentaj in functie de nr de produse date catre contructie
 

DeletedUser5520

Guest
din cele citite si auzite de mine faza va fi asa,, in functie de contributile tale aduse circului cu diferite produse , la finalul zilei respective vei lua oupuri in plus am inteles ca lucreaza la un procentaj in functie de nr de produse date catre contructie

Eu acuma pe beta.the-west lucrez ca un nebun la cules de agave pentru sticlele alea de tequila...
 

DeletedUser23479

Guest
Presimt ca o sa fac multi bani din itemele necesare construirii circului. :)
 

DeletedUser16663

Guest
Deja au aparut romanasii... Ala sta cu bratele in san sa nu ridice, da sa ia iteme, asta cu specula de produse... Asa, fratilor!:up: Sa vezi injuraturi si aliante sparte!:boone:
O, da, abia astept!:ras::ras:
 

DeletedUser

Guest
Din pacate au gandit cam prost cu acest circ, cerintele pentru construire sunt prea mari, iar timpul este prea scurt si de ce nu arata ce nivel are circul???

Nebh, uite ce spune in anunt: Tonight we will activate one of the first major features from 2.05: the Travelling Fair.

Cine poate sa ne ofere o imagine cu premiile oferite la cele 4 categorii??? Si cost are fiecare categorie????

Cerinte de construire pentru a trece de la nivel 1 la 2:
wv7dop.jpg
Cerinte de construire pentru a trece de la nivel 2 la 3:
1h6s0p.jpg
Nivel 1:
texture_fair_01.png
Nivel 2:
texture_fair_02.png

dar cat timp avem la dispozitie sa-l construim ?
si pe ce lume este activ acum ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5520

Guest
dar cat timp avem la dispozitie sa-l construim ?

Timpul pentru a construi mi se pare ca e ilimitat :-? , dar din cate am auzit , de la o saptamana dupa constructia completa a circului, se va muta in alt sector ,iar constructiile se vor relua de la capat...
 

DeletedUser

Guest
Pe .ro nu numai ca nu o sa bage nimeni produse, o sa se stranga duelistii la circ sa ii lesine si pe aia care fac ceva !
 

DeletedUser23031

Guest
Pe .ro nu numai ca nu o sa bage nimeni produse, o sa se stranga duelistii la circ sa ii lesine si pe aia care fac ceva !

faina idee. pacat ca exista.

totusi - hai sa ne purtam civilizat si sa incercam macar o data sa facem ceva bun in comun... cred ca asta e ideea acestui event. bine, suntem romani , insa poate vom reusi sa ne uimim cumva si pe noi insine. :indian:
 

DeletedUser16663

Guest
Visezi cu ochii deschisi!:rolleyes:
Jumate vor sta la pomana sa faca altii circul, iar cealalta jumatate ii va astepta sa-i lesine sa le ia banii!:d:d
Abia astept sa vad injuraturile de pe chat!:whistle:
 

DeletedUser19531

Guest
Poze si doar poze:

1. Cum arata circul la final:
229820feteforainecarte.png
2. Ce se poate castiga:
z7feRs94H7.png
3. Cele 4 jocuri:
obwEy93ioC.png
4. Cum se primesc obligatiunile:
Z7uwVr9uHZ.png
 

DeletedUser10117

Guest
Acum ca stim ce produse trebuie,cand se va baga pe RO,sa avem produsele pregatite,iar daca le avem pe toate intr-o zi sau doua facem circul.
 

DeletedUser19531

Guest
Acum ca stim ce produse trebuie,cand se va baga pe RO,sa avem produsele pregatite,iar daca le avem pe toate intr-o zi sau doua facem circul.

O sa mai apara modificari la necesarul de produse, posibil si la timpul de stationare a circului:

Primul joc(cursa de cai):
zVaP9SDgBW.png
tot la cursa de cai:
mndkKDfSZo.png
tot cursa:
Mk6QFb1xfv.png
Alba neagra:
7Cq2Z5TX1F.png
 
Sus