Vine circul?!

  • Autor subiect DeletedUser19531
  • Data de început

DeletedUser19531

Guest
Mai este nevoie de 489 de capcane de castor si circul pe alamogordo o sa fie construit.
 

DeletedUser

Guest
E foarte bine ca nu au mai dat posibilitatea de a-ti selecta categoria de premii folosind pepite :D
 

DeletedUser

Guest
Cel mai bun lucru la tombola asta este scoaterea categoriilor pe pepite,abia astept sa vad cum va fi :d Asta daca se va putea construi circul intr-o saptamana:whistle:
 

DeletedUser22006

Guest
castigi un set destul de nasol..
numai calul e bun 125 viteza 1 carisma restu.. :hmf:

Inca nici nu stii ce da setul,si deja gata...slab.
Asteapta,poate vei fii umiti de set,sau poate nu.Eu unul nu-l vreau pentru munci si de astea,sa-l am prin inventar,ca nu ma deranjeaza,colectie.
 

DeletedUser

Guest
A pus cineva un print mai sus cu tombola..
Intrebarea mea este: la o perioada de timp se adauga alte iteme si produse la circul ala? Sau ramane permanent ce ai?
Eu am alte iteme fata de cel ce a pus printul..
http://i.imgur.com/soEsolx.png
 

DeletedUser

Guest
Inca nici nu stii ce da setul,si deja gata...slab.
Asteapta,poate vei fii umiti de set,sau poate nu.Eu unul nu-l vreau pentru munci si de astea,sa-l am prin inventar,ca nu ma deranjeaza,colectie.

Deci ai vazut si tu setul si nu ti-e bun la nimic de ai zis asta nu? :whistle:
 

DeletedUser10117

Guest
Am participat la ruleta,am luat glont(poarta 4 am ales) la runda free(poarta 1,2,3,5 erau numai prosti)

Apoi la runda cu 25 OUP mi-a picat pictura la poarta 5,iar la poarta 1 era un palton din setul nou:((,iar la portile 2,3,4 erau tot picturi
 

DeletedUser19531

Guest
Am participat la ruleta,am luat glont(poarta 4 am ales) la runda free(poarta 1,2,3,5 erau numai prosti)

Apoi la runda cu 25 OUP mi-a picat pictura la poarta 5,iar la poarta 1 era un palton din setul nou:((,iar la portile 2,3,4 erau tot picturi

Nici eu nu am vazut obiecte de la rare si foarte rare.

Nu se schimba recompensa???

jg6qol.jpg
 

DeletedUser16953

Guest
Sa inteleg ca la tombola poti sa dai numai daca ai pepite/oup ? Exista vre-un timp in care sa astept sa pot da free sau nu se poate ?
 

DeletedUser19531

Guest
Si poti da cate o incercare la fiecare in parte adica la cursa cu cai , alba neagra , roata asta sau doar la una dintre ele pe zi ?

Cred ca in fiecare zi se schimba jocul, astazi se poate doar la roata norocului, maine poate fi alba neagra.
 
Sus