West LOTO

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Nu e chiar asa ZenooRO. 5 din 20 înseamnă o șansă din 15104, iar 5 din 30 înseamnă o șansă din 142506. Cu 100 de participanți pe lună, pe beta premiul cel ”mare” va fi câștigat în 12 ani jumate, iar pe RO în 118 ani și jumătate. Același premiu...
Asta teoretic, bineînțeles. Poate fi câștigat din prima încercare sau după 10000 de ani de încercări.
Concluzionând, nu e nicio exagerare a pretențiilor, ci doar bun simț.
 

lord ion

West Marshal
Dar mai sunt și alte categorii unde puteți câștiga.

  • 2 numere - 25 oup
  • 3 numere - 75 oup + cutie spanac
  • 4 numere - 100 oup + cufar otel
Premiul cel mare e pentru cei cu adevărat norocoși.
 

-Sunlight-

Greenhorn
Cel mai bun concurs din istoria westului imi ppace foarte mult, mult respect staff ului west.ro pt acest concurs si va salut cu stima.
20210509_233625.png
 

arthur10ro

Greenhorn
eu cred ca si aicea se verifica fiecare bilet si va iesi castigator niciuna ca si a loto adevarat.apropo ce masinarie extrage numerele norocoase sper ca nu adsum(nu mia dat nici 1 premiu de la forturi organizate desi meritam cateva)
 

lord ion

West Marshal
eu cred ca si aicea se verifica fiecare bilet si va iesi castigator niciuna ca si a loto adevarat.apropo ce masinarie extrage numerele norocoase sper ca nu adsum(nu mia dat nici 1 premiu de la forturi organizate desi meritam cateva)
Fiindcă nu ai știut cum să-i dai detaliile deși ți-am explicat ca unui copil de 4 ani cum se face.
 

just4fun

The Boss
eu cred ca si aicea se verifica fiecare bilet si va iesi castigator niciuna ca si a loto adevarat.apropo ce masinarie extrage numerele norocoase sper ca nu adsum(nu mia dat nici 1 premiu de la forturi organizate desi meritam cateva)
Pentru extragerea numerelor se foloseste o aplicatie specializata de random picker (daca esti curios sa afli ce aplicatie, apasa aici).
Fiecare extragere este inregistrata (se face captura de ecran la zona de extragere) si mai apoi se face gif, pentru a se putea pune pe forum.
Spre exemplu, extragerea de luna trecuta o poti vedea aici.
 

lord ion

West Marshal
Pentru extragerea numerelor se foloseste o aplicatie specializata de random picker (daca esti curios sa afli ce aplicatie, apasa aici).
Fiecare extragere este inregistrata (se face captura de ecran la zona de extragere) si mai apoi se face gif, pentru a se putea pune pe forum.
Spre exemplu, extragerea de luna trecuta o poti vedea aici.
El este de fapt supărat că nu i s-a dat premiu la o bătălie Awesomia.
Și îi făcusem PrtSc, i-am dat link-ul, i-am explicat, o juma de oră am avut răbdare cu el pe chat, în joc, numai trebuia să-l trimită lui adsum.
 
Sus