Western Loto- discutii, comentarii...etc

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
o intrebare,pe ce site se extrag numerele,adica daca patrat extrage numerele,se uita sa nu coincida nimic:))

deci face asta doar ca sa intram pe forum si nu amev sanse sa cistigam:):dastardly::dastardly:
 

DeletedUser6410

Guest
o intrebare,pe ce site se extrag numerele,adica daca patrat extrage numerele,se uita sa nu coincida nimic:))

deci face asta doar ca sa intram pe forum si nu amev sanse sa cistigam:):dastardly::dastardly:

De obicei folosesc generatorul de numere de pe siteul loterii romane
 

DeletedUser9859

Guest
o intrebare,pe ce site se extrag numerele,adica daca patrat extrage numerele,se uita sa nu coincida nimic:))

deci face asta doar ca sa intram pe forum si nu amev sanse sa cistigam:):dastardly::dastardly:

Sunt convins sa patrat sta sa analizeze 2-300 de posturi cu cate 6 numere fiecare si are grija sa aleaga numere in asa fel incat sa nu castige nimeni.
 

DeletedUser12909

Guest
Sunt convins sa patrat sta sa analizeze 2-300 de posturi cu cate 6 numere fiecare si are grija sa aleaga numere in asa fel incat sa nu castige nimeni.

Mda, eu am castigat la categoria a treia si inca nu am primit premiul.
 

DeletedUser

Guest
Ieri, 23:32:37 #102
xavi
Greenhorn

Adaugă data: 20.07.2010
Discuţii: 4

7, 15, 29, 34, 40, 55


E 6 DIN 49 NU DIN 59 :))
 

DeletedUser

Guest
CHIAR PATRAT! In topicul cu numerele spui tu numarul castigator?Te rog raspundemi!
 

DeletedUser

Guest
o intrebare,sincer a cistigat cineva vreodata vriun premiu???

Pentru ca de 2ori am incercat,nici un numar...


Propabil ca foloseste oprograma sa nu coincida nici un numpar,sau 99% sa nu coincida,sa nu bata la ochi:dastardly::dastardly::dastardly:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus