Western Loto- discutii, comentarii...etc

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
ca exemplu, in Germania(aprox 80 mil locuitori)...o varianta costa 75 de centi si sambata s-au adunat 50 de milioane de euro...au iesit numerele 4,22,24,33,40,48 . Nu a prins nimeni 6 numere, 5 au prins 848 de jucatori/variante,4 numere au prins peste 5000 de variante.

Deci sansele sunt foarte slabe...si pentru 1000$ in joc nici nu merita efortul sa le scri. Premiile sunt bataie de joc in comparatie cu cata nevoie de pepite sunt in joc, la orice pas s-a pus pe tava (prin intermediul pepitelor) ocazia de a te bucura de avantaje mult prea mari. Fara pepite esti nimeni pe acest joc, nu ai energie nici pentru lucrurile de baza dapai sa mai faci rost de obligatiuni(cu 100 energie fa 4 misiuni si dueleaza-te de doua ori si mai fa rost si de materiale pentru meserie pentru 3 bucati amarate de obligatiuni). Jocul devine al celor ce ce arunca cu zeci de euro pe luna pe un joc pentru a se bucura de avantaje la maxim. Da, tot ce sta in spatele jocului costa dar s-a depasit demult aceasta bariera si parca totul se transforma intr-un cazinou. Folosesc energia si automatizarea doar caci fara ele chiar nu ar merita sa joci.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Sunt de acord cu cele spuse mai sus.La acest joc e foarte greu de a nimeri,nu neaparat premiile trebuie modificate,ci posibilitatile de castig,de exemplu,6 din 30...deageaba se maresc premiile,daca oricum nu se castiga...Sunt curios a castigat cineva pana acum?
Ps.De data asta am pus si eu niste numere,sunt curios ce a iesit,unde pot vedea?
Mersi!
 

DeletedUser

Guest
Dupa ce ca la loto normal 6/49 sunt sanse minime de castig , voi aici puneti 6/49 si se incepe de la nr 1 ? de ce nu faceti exact ca la loto , sa se inceapa de la 6 si pana la 49 ?
 

DeletedUser22413

Guest
Dupa ce ca la loto normal 6/49 sunt sanse minime de castig , voi aici puneti 6/49 si se incepe de la nr 1 ? de ce nu faceti exact ca la loto , sa se inceapa de la 6 si pana la 49 ?


pentru ca foarte multi jucatori au folosit nr 12345*
eu asa cred
 

DeletedUser9380

Guest
Dupa ce ca la loto normal 6/49 sunt sanse minime de castig , voi aici puneti 6/49 si se incepe de la nr 1 ? de ce nu faceti exact ca la loto , sa se inceapa de la 6 si pana la 49 ?
Epic fail.La LOTO se folosesc tot numerele de la 1 la 49.6 din 49 înseamnă că se extrag 6 numere din mulţimea {1,2,3,...,49}.
 

DeletedUser

Guest
am luat si eu categoria a4a inca un numar si luam alea 50 pepitex:shoot:
 

DeletedUser

Guest
nu se poate sa anuntati numerele castigatoare in asa fel incat sa se diferentieze de numerele jucate de ceilalti useri? ex: ca un titlu de pagina scrise cu litere mari si cu o anume culoare sau printr-un pm automat trimis tuturor participantilor? ca eu nu-mi dau seama care sant numerele castigatoare afisate de moderatori.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus