Western Loto- discutii, comentarii...etc

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
unde

unde sunt afisate numerele norocoase ca eu am participat si saptamana trecuta si nu stiu care au fost numerele extrase...multumesc..
 

DeletedUser

Guest
Intrebare , ii trimitem organizatorului mesaj pe forum sau in joc?
 

DeletedUser

Guest
looool.la aproape toate am pus cu 1,2 nr mai mari/mai mici
imi vine sa-mi dau pumni in cap
 

DeletedUser

Guest
unde sunt anuntate numerele castogatoare????<3W
cate runde vor exista??:shoot:
 

DeletedUser

Guest
Si daca am castigat vom primi vre un raport in joc(adica dupa ce i-am dat mesaj lui perry)?
 

DeletedUser

Guest
exista o sansa f mica sa prinzi 4,5,6 numere...si pentru asta rasplata este mult prea putin.


Sa fim seriosi..cati dintre noi care jucam la loto prindem 4,5,6 numere, sau cat de des???

Recomand sa se reanalizeze premiile.....si mai bine sa se castige si cu 2 numere caci altfel nici nu merita jucat.

sau sa se tina cont de numarul de participanti si sa se reduca de la 49 la mai putin
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
exista o sansa f mica sa prinzi 4,5,6 numere...si pentru asta rasplata este mult prea putin.


Sa fim seriosi..cati dintre noi care jucam la loto prindem 4,5,6 numere, sau cat de des???

Recomand sa se reanalizeze premiile.....si mai bine sa se castige si cu 2 numere caci altfel nici nu merita jucat.

sau sa se tina cont de numarul de participanti si sa se reduca de la 49 la mai putin
m-am plans si eu de chestia asta bro, nu esti singurul. Oricum, pt ei daca iei 100Nuggets e mai mult decat cat trebuie... sau 2000$ pe care oricine ii face in 2zile....:hmf:
 

DeletedUser22064

Guest
exista o sansa f mica sa prinzi 4,5,6 numere...si pentru asta rasplata este mult prea putin.


Sa fim seriosi..cati dintre noi care jucam la loto prindem 4,5,6 numere, sau cat de des???

Recomand sa se reanalizeze premiile.....si mai bine sa se castige si cu 2 numere caci altfel nici nu merita jucat.

sau sa se tina cont de numarul de participanti si sa se reduca de la 49 la mai putin

exact la acelasi lucru ma gandeam si eu dar nemultumitului i se ia darul ... asa ca mai bine tac:) si poate castig si eu odata
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus