Western Loto- discutii, comentarii...etc

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24251

Guest
Scuzati daca a mai fost pusa intrebarea aceasta:)
In caz de castig ce trebuie sa fac pentru ami revendica premiul si de unde aflu castigatorii?
 

DeletedUser21647

Guest
Pana la urma dupa extragere daca am castigat in cat timp trebuie sa anunt..
una sau doua saptamani.
(imi cer scz daca a m-ai fost aceasta intrebare)
 

DeletedUser22509

Guest
PG 37 radubaescu dublu-post; a participat cu niste numere pe georgia si altele pe lumea hawaii.
Nu cred ca e voie, nu ?

p.s.: l-am si raportat dar degeaba vad
 

lord ion

West Marshal
PG 37 radubaescu dublu-post; a participat cu niste numere pe georgia si altele pe lumea hawaii.
Nu cred ca e voie, nu ?

p.s.: l-am si raportat dar degeaba vad

nu se vor lua in consideratie.
atata tot. daca nu citesc regulamentul loteriei, o fac pe riscul lor.
toti cei care au mai mult de 1 post vor fi descalificati, chiar daca au aceleasi numere

regulament:
VV


Regulament:

Pe scurt, Western Loto este un joc de tip LOTO, în care numerele dintre care participanţii işi aleg pe cele pe care le joacă sunt cuprinse între 1 şi 49, o variantă având 6 numere. Principiile de joc pentru acest sistem sunt aceleaşi ca la celelalte jocuri de tip LOTO, particularizând la 6 numere din 49.
Tragerea la sorţi a numerelor câstigătoare se face prin extragerea cu ajutorul unui site specializat a 6 numere, participanţilor oferindu-li-se 5 categorii de câstiguri, dupa cum urmează:

Categoria I: toate cele 6 numere extrase;
Categoria a II-a: 5 numere din cele 6 extrase;
Categoria a III-a: 4 numere din cele 6 extrase;
Categoria a IV-a: 3 numere din cele 6 extrase;
Categoria a V-a: 2 numere din cele 6 extrase;

Premiile sunt per câştigător (pepite/bani) şi nu se reportează.

Participarea la acest sistem se face prin trecerea a 6 numere într-un post, de forma celui din fig. 1.

Participantul poartă întreaga raspundere pentru orice neconcordanţă, sau treceri neregulamentare ale numerelor.

Participantul este obligat să verifice dacă sunt trecute toate cele 6 numere în post si lumea pe care doreste premiul, editarile nu sunt permise.

Posturile facute de pe proxy nu se iau in considerare.

Fiecare participant are dreptul doar la un post cu cele 6 numere pe extragere. (Asta însemnând o singură variantă de jucător pe extragere.)

Castigatorii vor trebui să contacteze organizatorul, specificând numărul postului, premiul obţinut şi lumea pe care doresc sa le fie acordat premiul.

Aveti voie sa participaţi la această loterie doar de pe un singur cont. Se interzice postarea de pe mai multe conturi în speranţa de a câştiga premiul ales, acest lucru va duce la descalificarea jucătorului, plus sancţionarea lui conform regulamentului forumului.

Este interzisă ştergerea/editarea posturilor.

Numerele vor fi extrase aleatoriu cu ajutorul unui site specializat şi afişate în topicul unde trebuie să scrieţi numerele.

Orice încălcare a acestui regulament va duce la eliminarea definitivă sau temporară a jucatorului din cadrul jocului Western Loto.
 

DeletedUser19531

Guest
Putem sa vedem extragerea live??? De unde stim ca nu a fost cumparat patrat???
 

DeletedUser200

Guest
Oare cum de ai reusit performanta sa extragi nr in asa fel incat nici un player sa nu castige 6 numere ?..... ti-a luat ceva timp sa analizezi numerele nu?
 

DeletedUser200

Guest
stiti care este faza, am avut rabdare si am urmarit toate paginile cu nr playerilor si va spun eu cati castigatori sunt cu 6 nr - 0 cu 5 nr - 0 cu 4 nr - 0 cu 3 sunt cativa si cu 2 multi
 

DeletedUser

Guest
lotto

attachment.php
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus