Probleme de functionare Lumea 2

DeletedUser

Guest
Mere si pere

Sper sa mearga azi sau macar sa ne anunte si pe noi cineva ca stau si ii dau refresh sa vad noutati, of am devenit semi-dependent de jocul asta.


off-topic:
Ca sa zic asa, e regionalism, merge si mere atata vreme cat se deduce sensul din context, dar pentru stimularea exprimarii corecte de catre admini si pentru vigilenta de care dau unii dovada, respect! Chiar ma gandeam ca nu prea mai stim sa scriem romaneste...

Ce le place la unii sa viseze...Lord-Light, cum raspunzi la intrebarea: cui ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Probleme Server 2

Nu shtiu ce se intampla pe server 2 dar eu am premium activat shi nu sunt de acord pentru a pierde 1 zi din premium din cauza unor probleme tehnice care nu au putut fi prevazute .. Sper ca se sa dea un roll back la server pentru a nu pierde zilele de premium pentru care am platit .. Trebuia sa se anuntze macar pe pagina de log`in un mesaj ceva in care sa scrie " nu merge server 2 " sau orice altceva .. Va urez spor la treaba tuturor playerilor shi La Multzi Ani !!
 

DeletedUser

Guest
Este bine si asa, de abia se mai odihnesc saracii oamenii, ca ati cam scos untul din ei, mai ales cei cu premium
 

DeletedUser33

Guest
Sper sa mearga azi sau macar sa ne anunte si pe noi cineva ca stau si ii dau refresh sa vad noutati, of am devenit semi-dependent de jocul asta.


off-topic:
Ca sa zic asa, e regionalism, merge si mere atata vreme cat se deduce sensul din context, dar pentru stimularea exprimarii corecte de catre admini si pentru vigilenta de care dau unii dovada, respect! Chiar ma gandeam ca nu prea mai stim sa scriem romaneste...

Ce le place la unii sa viseze...Lord-Light, cum raspunzi la intrebarea: cui ?
am dat si un qoute la acel mesaj,daca nu se vede
 

DeletedUser

Guest
A nu stiu cata oara se intampla!
Deja m-am saturat!




Nu are de gand sa se rezolve bug-ul asta?
Cat de greu o fi?
Am incercat toate solutiile de pe blog: sa renunt la animal, sa-l iau iar, sa ma deloghez, sa sterg cookies, TOT!
E degeaba.

Incearca suportul, discutia de aici nu e pentru buguri.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
dc nu merge astazi lumea 2 ? cand dau sa ma loghez imi zice ca e indisponibila ...

nu puteau scrie si ei un anunt pe site ? :mad: :|
 

DeletedUser

Guest
lumea 2

Asa nu mai merge. Lume a doua este .....pe locul doi...dar vrem sa ne logam mai repede, apoi se zice ca nu sumtem activi
 

DeletedUser

Guest
Din cate am observat se fac niste update-uri cei care au caracter feminin cred ca au observat diferenta :eek:
 
Sus