Probleme de functionare Lumea 2

DeletedUser

Guest
Pai sus in partea dreapta unde te arata muncind, dormid calatorind etc. pana acum erau aceleasi poze pentru ambele sexe acum sunt diferite.

Asta e momentan singurul lucru diferit pe care l-am observat poate mai sunt si altele.
 

DeletedUser

Guest
off..cat v-a dura acesta defectiune?m-am saturat sa intru si sa ies de atatea ori.M-a scos de vre-o 8 ori.
 

DeletedUser

Guest
Incredibil

Oare de ce nu anunta undeva de probleme pe care le au, sa spuna si cat dureaza...ca sa nu ne mai agitam aiurea.
E bine ca fac updaturi dar sa anunte din timp...
 

DeletedUser

Guest
depinde si de updaturi .. pana acum au fost toate impotriva noastra (aici ma refer la cei care am inceput mai tarziu) , macar sa fie rezolvate cele cu bug`urile de timp !
 

DeletedUser

Guest
ok eu am o alta problema:

Comenzi actuale
10:18:32
Dormi
Drum: 00:00:00
Durată: 8 ore
cand defapt imi arata ca sunt in oras ;si alta il pun sa lucre 2 ore si el lucra 10 min,de ce?Ma cam satur;iar cu logarea sa nu mai vorbim...:mad:
 

DeletedUser

Guest
La ce se refera Împărţitor de misiuni ???
Nu vad nici un punct ROZ pe harta !!!:D
 

DeletedUser

Guest
Da oare tu citesti topicurile?...Vai di` capu` tau!..S-au deschis 3 topicuri pe aceasta tema..Cred ca puneti intentionat intrebari stupide ca astea!!!

On topic: Merge l2.
 

DeletedUser

Guest
Lasa-ti pe admini ca ei vor sa ne fac jocul mai perfomant si mie imi dadea de doua ori Lumea nu este disponibila in acest moment.
 

DeletedUser

Guest
Momentan sunt mici probleme technice pe serverele InnoGames. Lumea a 2-a a avut si va mai avea mici caderi temporare. Va rog aveti rabdare pana cand aceste probleme se vor rezolva.

Cei ce aveti probleme cu time-bug-ul... Daca aveti diferente mari de timp (10+ ore) puteti incerca sa ne trimiteti tichete(folosind sistemul intern de suport) pentru rezolvarea problemei. Daca il vom vedea in timp util va vom ajuta sa treceti peste acel time-bug.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Si prietena mea are problme pe lumea 2! nu se prea logheaza! Si cand se logheaza nu sta activ decat 5-10 min! Si mai de dimineata cand a incercat saintre nu mergea! Ii aparea eroarea "PAROLA GRRESITA", desi a bagat datele pe care le baga mereu! A dat la modifica parola si cand a primit mailul de la voi, cica adresa ei de mail pt joc va fi preluata de o alta adresa pe care nu o cunoastem si aparea optiunea sa dam pe un link pentru a refuza scimbul de adrese e-mail! Si nu a functionat!

Ce s-a intamplat? Si de ce nu mai merge lumea 2 pt ea? Cu ce a gresit?
 

DeletedUser3446

Guest
gata am inteles
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
si mie imi tot zice foarte des Lumea nu este disponibila
este foarte enervant
 

DeletedUser

Guest
Mai, dar va e lene sa cititi postul lui Smokey de deasupra ?! :|
 

DeletedUser

Guest
Dap

Sa speram ca cei din echipa tehnica isi dau silinta si vor rezolva cat mai repede bug-urile astea si cu update-urile.
Sincer m-am cam saturat sa intr-u in fuga ca sa pot da o munca si sa imi arate "Lumea este indisponibila" etc ...
 

DeletedUser

Guest
Tot asa ....

Se pare ca istoria se repeta si azi cu Lumea 2.
Dragi oameni ce se tot intampla de se lucreaza non stop la serverul asta ?
Oricum poate fii de rau sau poate fii de bine.... dar se pare ca ambele cer timp :
- de rau : ca nu reusesc sa dea de cap la erori
- de bine : ca va merge mai bine ca pana acuma :) si poate va fii mai :easy & funny
:rolleyes:
 
Sus