The-west MMORPG

  • Autor subiect DeletedUser5652
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
si mie miar placea un asemenea joc

Si cui nu?

dar iti imaginezi ca toti sau gandit la aceasta idee nu de pe ro si din toate tarile dar pt a face asa ceva au nevoe de banii nu gluma
Nu spun ca ar fi imposibill....

dar presupun ca daca ai dona ceva banii sa se faca asemenea jocc....

oricum e dificil

In fine oricum sunt Pro
 

DeletedUser12007

Guest
Contra...

1.TU TE GANDESTI MACAR CA TREBUIE SA FACA UN ALT JOC???
2.Inoo nu se ocupa cu jocuri browse.
3.Dar cu forturile si muncile si orasele ce se intampla???

NU MAI PROPUNE INAINTE SA GANDEȘTI
 

DeletedUser

Guest
Contra
the west este browser
de ce l-am strica facand-ul mmorpg?
si in plus cum am munci?
la ce ar fi folosit bonusul mai multa energie?
este cea mai stupida idee ever
 

DeletedUser

Guest
Contra s-ar strica de tot jocul daca s-ar face MMORPG
Este destul de bine cum este acum...
 

DeletedUser

Guest
Contra...

1.TU TE GANDESTI MACAR CA TREBUIE SA FACA UN ALT JOC???
2.Inoo nu se ocupa cu jocuri browse.
3.Dar cu forturile si muncile si orasele ce se intampla???

NU MAI PROPUNE INAINTE SA GANDEȘTI

Hai nu mai spune? Pe langa ca ai scris exact ce am scris si eu de forturi si munci (ca sa nu te mai gandesti tu la altceva, ai zis sa-mi furi postul) mai scrii si tampenii.
 

DeletedUser

Guest
1.la jocuri downaldabile poti sa te trezesti cu virusi
2.incarci memoria calculatorului
3.ideea e proasta
4contra!!!
 

DeletedUser

Guest
Pe jocurile Browse imediat se fac coduri asa ca ...s-ar strica tot jocul...ContrA
 

DeletedUser

Guest
Contra.Ar fi frumos un mmorpg care sa se petreaca in west.Ceva in genul RDR.Totusi,eu nu imi imaginez cum te duci si sperii pasarile de pe camp nu stiu cate ore sau cum defrisezi.
 

DeletedUser

Guest
contra,jocul e frumos ca nu trebuie sa stai langa el.Il pui 3 ore si iti vezi d etreburile tale
 

DeletedUser5652

Guest
Ideea nu este inca prea dezvoltata, ea mai poate fi imbunatatita! Daca incepeti toti cu criticile si ideile normal ca orice idee nu e buna! Scrieti si voi cu ce ar fi mai bun daca implementam!

N-am putut termina postul deoarece m-am simtit foarte rau azi! Nici la PC nu pot sta ca pic dupa scaun si voi tipati la mine ca ideea nu e buna! Sunt multi oameni care joaca MMORPG...:(
 

DeletedUser

Guest
Buna

Idea e foarte nasoala ma frumos e jocu cum e el...de ce sa ne bagam ni si sal stricam trebuie lasat cum e el .
 

DeletedUser

Guest
Ideea nu este inca prea dezvoltata, ea mai poate fi imbunatatita! Daca incepeti toti cu criticile si ideile normal ca orice idee nu e buna! Scrieti si voi cu ce ar fi mai bun daca implementam!

N-am putut termina postul deoarece m-am simtit foarte rau azi! Nici la PC nu pot sta ca pic dupa scaun si voi tipati la mine ca ideea nu e buna! Sunt multi oameni care joaca MMORPG...:(

Cand postezi o idee trebuie sa iti asumi riscul de a fi criticat , the-west e un browser, ar fi frumoasa ideea pacat ca inno nu ar face asa ceva, oricum pro .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus