The-west MMORPG

  • Autor subiect DeletedUser5652
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12402

Guest
Mie unul imi place ideea...Dar sunt contra!Nu facem acuma din The West ,Metin2 (chiar daca il joc si eu).
<3W
 

DeletedUser

Guest
In primu rand NOOBILLOR
MMORG e o firma de jocuri
iar INNO alta firma
Cum sa se faca un joc de INNO in varainta unui joc MMORG ?
CONTRA
 

DeletedUser13925

Guest
Deja cum ai început cu „Metin2” nici nu a mai avut rost să citesc. Ca să ştii şi tu unii nu au 10 ani să joace MMORPG`uri gen wow sau altceva . Este un joc în browser pe care îl pot juca şi cei care nu au mult timp să stea la PC , doar dau comada şi îşi fac treaba care o au .

CONTRA!
 

DeletedUser

Guest
In primu rand NOOBILLOR
MMORG e o firma de jocuri
iar INNO alta firma
Cum sa se faca un joc de INNO in varainta unui joc MMORG ?
CONTRA
:eek:

doamne ce va poate duce mintea
mmorpg inseamna un joc multitplayer care este jucat de foarte multa lume :))
si nu firma noobule =))
le : mmorpg = massive multiplayer online role playing game
 

DeletedUser

Guest
daaaaaaaaa bravoooooooooo
hai sa deformam jocul
cu ideile si update-urile astea nu cred ca mai este nici macar 20 % din jocu original
 

DeletedUser

Guest
In primu rand NOOBILLOR
MMORG e o firma de jocuri
iar INNO alta firma
Cum sa se faca un joc de INNO in varainta unui joc MMORG ?
CONTRA

Ce-mi vad ochii =)) Vezi ca este MMORPG si inseamna Massively Multiplayer Online Role Playing Game.
MMORG= Massively Multiplayer Online Racing Game, dar presimt ca nu vom face curse cu caii.
Ai de invatat de la "noobi".
On: Still CONTRA, desi ideea e frumoasa.
Edit: Acum am vazut ca ti-a mai explicat cineva. Scuzati de post inutil.
 

DeletedUser

Guest
In primu rand NOOBILLOR
MMORG e o firma de jocuri
iar INNO alta firma
Cum sa se faca un joc de INNO in varainta unui joc MMORG ?
CONTRA

CE RATAT!!!!!
ON:CONTRA,e joc tip browser the west,ar incarca foarte rau
LE:Om fi noi noobi,dar tu esti analfabet,nu ai nici macar 13 ani si te exprimi ca un idiot!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11724

Guest
Gandestete putin.in primul rand inno are acum mult de lucru cu noul joc http://beta.sevenlands.de/.
apoi ca sa faci un asemenea joc ain mult de treaba
si trei cred va trebui sa scoata bani si din asta si deci downloadul va fi cu bani si nu prea se va juca
totusi sunt pro
 

DeletedUser

Guest
Ce-mi vad ochii =)) Vezi ca este MMORPG si inseamna Massively Multiplayer Online Role Playing Game.
MMORG= Massively Multiplayer Online Racing Game, dar presimt ca nu vom face curse cu caii.
Ai de invatat de la "noobi".
On: Still CONTRA, desi ideea e frumoasa.
Edit: Acum am vazut ca ti-a mai explicat cineva. Scuzati de post inutil.

super semnatura;)
 

DeletedUser5652

Guest
livinstan, sa inteleg ca "super semnatura" e la tema topicului?? Puteai sa-i spui asta prin PM!
 

DeletedUser

Guest
Voi ( SmG Night; Will Parkar si marian ) stiti vorbeste romaneste??? Romaneasca tare greu vorbit e!
"Dute si impuscate"=>nu inteleg ce scrie!!
"pai se mai joaca copi mici deci e greu de instalat si + ca esti obsedat de metin2 jocul ala dauneaza grav sanatati mai usor cu el...!"=>copi? Stiam ca tigarile dauneaza grav sanatatii! Nu imi zici ce sa fac mai usor!
"un mare CONTRAAAAA...lasa un singur the west "=>mare rau CONTRA asta, mare antrenor, mare jucator, mare caracter!

Dute și cumpără un pistol, cumperi și gloanțe, după îl încarci și il descarci în cap cu tot cu ideea ta.
 

DeletedUser5652

Guest
Citează:
Text original Sam Hamc Vezi discuţiile
Voi ( SmG Night; Will Parkar si marian ) stiti vorbeste romaneste??? Romaneasca tare greu vorbit e!
"Dute si impuscate"=>nu inteleg ce scrie!!
"pai se mai joaca copi mici deci e greu de instalat si + ca esti obsedat de metin2 jocul ala dauneaza grav sanatati mai usor cu el...!"=>copi? Stiam ca tigarile dauneaza grav sanatatii! Nu imi zici ce sa fac mai usor!
"un mare CONTRAAAAA...lasa un singur the west "=>mare rau CONTRA asta, mare antrenor, mare jucator, mare caracter!
Dute și cumpără un pistol, cumperi și gloanțe, după îl încarci și il descarci în cap cu tot cu ideea ta.

"Dute" si invata romana!!!;)
 

DeletedUser5652

Guest
Mersi,Bogdanco ;)!

"dute frate si joaca metin" nu cred ca e motiv sa spui CONTRA!:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
jucator de cretin2=joaca pe jocu tau de 2 lei
Contra ar distruge jocu complet
 

DeletedUser5652

Guest
Altul care n-a inteles!! Sa se faca un the-west separat de acesta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus