Noutati versiune 1.36

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Deci eu joc pe tw din 09.
Si eu zic ca 3/4 updateuri au fost de ca**t
Forturile,piatar,misiunile de caracter,itemele noi au fost cele mai bune.
Dar coltul si sabia de aur.
Inainte vedeai lumea cu arme diferite.tomahawk,schofield,buntline.
Dar acuma toti cu colt sau sabie de aur.
Jocul acesta se strica tot mai tare pe update.
Si se vede ca joaca tot mai putini.
Se vede din aces shop cu OUP sau pepite.
Ca ajungi sa primesti 250 PDM pentru pepite.
Sau cufere cu arme dumnezeesti.
Tot ce-i bun se strica incetul cu incetul.
In maxim 5-6 ani pe THE-west.ro vor juca maxim 10k de oameni :)
Inainte te chinuiai sa faci si 100$
Dar acuma si cei de lvl 5 au iteme tari.
Levelul deja se face prea usor.
Imediat sunt 4 ani de cand ma joc si vad cum se face tot mai naspa.
Si acesta cred ca va fii ultimul meu an
 

DeletedUser

Guest
Laughing Out Loud

Am si eu cateva nelamuriri:

1.90 % din jucatorii de tw din Romania sunt agramati sau sub 15 ani?
2.Inteleg ca e un topic de pareri: dar in loc sa intrebati mai multe despre noul update, incepeti si aruncati cu tot felul de aberatii asupra adminilor de parca adminii din Romania au vreo vina pentru update-uri.
3.Toti amenintati ca va lasati, in schimb va trageti cate 3-4 conturi pe urmatoarea lume, ca deh sa faceti si voi un ban cinstit?
4.Toti aveti cate un frate sau o sora cu care impartiti conexiunea, sau vreun prieten imaginar?
5.Toti sunteti deranjati ca altii isi cumpara cu OUP cufere pentru ca voi sunteti prea zgarciti sa dati un 200 de mii pe niste pepite amarate?
6.Inca nu ati inteles ca e OPTIONAL?Nu va obliga nimeni sa migrati.


Daca va lasati de joc, lasati-va, dar va rog nu mai aberati pe aici ca pe mine ma ia cu stari de voma cand vad atata prostie.

Foarte frumos update-ul, il asteptam cu nerabdare:) (noi astia intregi la cap)

Propunere: la urmatorul update sa ii facem cumva pe idioti sa migreze in alta parte, eventual pe alte lumi.
 

DeletedUser2041

Guest
Nu pot sa va raspund la toti - majoritatea posturilor fiind spam sau discutii contradictorii, in schimb mai repet cateva idei:
1. Pleci cu tot ce ai inafara de oras/fort/alianta
2. NU este obligatorie migrarea, migrezi daca doresti
3. Se incearca revitalizarea unor lumi si inchiderea celor care nu mai prezinta interes pentru jucatori. Poate sunt jucatori care vor sa joace in alta atmosfera si nu vor sa inceapa o lume noua sau au prieteni in alte lumi. Nu se va putea migra pe orice lume, vor fi stabilite rute de migrare in functie de nevoile jucatorilor si starea lumilor de joc.
4. Deschiderea unei lumi noi este fireasca dupa o perioada de 4-5 luni, sunt jucatori noi care nu au jucat nicaieri de la inceput sau sunt jucatori care doresc o lume noua.
5. Jocul nu se inchide si sunt sigur ca cei care nu sunt multumiti acum vor gasi ceva interesant in lucrurile care vor fi lansate in continuare.
 

DeletedUser

Guest
O sa fie interesant,si cred ca era nevoie de asa ceva pentru ca lumile vechi incep sa nu mai aibe playeri.
 

DeletedUser

Guest
E chiar buna ideaa cu migrarea ......mai scapam si noi din criza...
 

DeletedUser

Guest
am uitat

Am uitat sa intreb, nu se stie inca in cat timp va fi lansata aceasta noua versiune?
 

DeletedUser21905

Guest
migrare

offff daca cumva vrei sa migrezi pe o lume celalta ramane goala
si daca vrei sa migrezi de pe colorado pe georgoia in loc sa iti faci tu un caracter si sa creti eu as spune ca e o mare pr5ostie cewa mai faina update este cu oup-ire cel mai fain cu oblifgatiuni cred ca e mult mai fain fara acest update
 

DeletedUser19531

Guest
La ce numar de jucatori o lume de joc este considerata inactiva si prin urmare va fi extirpata???
 

DeletedUser21632

Guest
mi se pare super idea

dar ca sa fie multumiti cam tot ijucatorii sa scada preturile la magazinu pacific de exemplu cufar ..:;magicȘȘ.?: de 1500 sa fie undeva la 1000 si de ex chestia cu 25% regenerare hp sa fie 9 oup nu 18



Iulian as aperecea daca ai trimite idea administratorilor GR.

multumesc
 

DeletedUser

Guest
Migrare!

Trei cuvinte pentru cei de la INNO si administratorii de aici:

FOARTE GROZAVA IDEA!

Cat despre cei care cred ca se strica jocul si nu stiu ce problema mai are o simpla idee pe care o puteti intelege citatadin domnul Iulin si modificata cu caractere mai mari:

Citez ,,DACA NU VRETI NU MIGRATI!''

Atat am avut eu de spus!
 

DeletedUser

Guest
cum se executa migrarea? ( cum se face? )
daca pun ceva la licitatie si eu vreau sa migrez merge si licitatia pe lumea cealalta?
 

DeletedUser9746

Guest
Hmmm

Pare interesant ! ...cei care au cont pe lumile "moarte" lumea 1-10 pot migra pe lumile 11-12 ( pt ca ma indoiesc ca lumile noi 13-14-15 vor avea posibilitatea asta )


Astfel lumea 12 :D care e si preferata mea va si super tare :D<3W
 

DeletedUser16869

Guest
cum se executa migrarea? ( cum se face? )
daca pun ceva la licitatie si eu vreau sa migrez merge si licitatia pe lumea cealalta?

Migrarea o sa fie o optiune la setari.

Si, nu, nu o sa mearga si licitatia cu tine pentru ca, dupa ce migrezi, iti pierzi orasul si alianta (+ orasele de pe lumea respectiva). Acolo unde migrezi o sa fi fara oras.
 

DeletedUser

Guest
Dar daca migrez pe o alta lume mai pot migra odata inapoi pe lumea unde am fost inainte
?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus