Noutati versiune 1.36

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20390

Guest
iantrebare

poate sami spuna cineva daca an noua versiune vom putea sa ne mutam de pe buffalo pe el dorado? ca trebue sa duelez niste dusmani.
 

DeletedUser22884

Guest
propunere

ar fi tare daca nu sr trebui sati stergi caracterul de pe lumea pe care migrezi:up:
 

DeletedUser21214

Guest
Nu stiu ce comentati atat...daca vrei sa migrati , migrati! daca nu e doar o optiune in plus...
 

DeletedUser

Guest
Hristos a Inviat !

Este un update care trebuia facut dupa parerea mea mai demult. Lumile mai vechi sunt vai si amar ! multi au muncit pentru a se dezvolta si acum stau si pasc iarba. Este o sansa mare ca sa migreze lumea de pe lumile 1-8 unde activitatea e slaba de tot pe lumile mai noi. Putem face ceva frumos. Nu inteleg de ce unii sunt contra. Toti au dreptul la un joc placut si INNO ne va il oferi cu acest update.

Mai bine 4-5 lumi pline de jucatori activi decit 14 din care se alege praful cind se lanseaza o lume noua. :tumble:

Bafta ! :up:
 

DeletedUser

Guest
Propun ca jucatorul sa se poata muta 1 data dar sa se poata reintoarce pe lumea pe care a inceput daca vrea daca nu nu o sa mai poata sa migreze
 

DeletedUser22409

Guest
@Deavol2: Tu spui ca lumile vechi sunt demodate, asa este, insa iti poti face si singur un caracter si ti-l poti dezvolta pe o lume noua, nu neaparat sa muti un cont, ar fi prea usor, ce distractie ar mai fi, chinuiala te face sa joci mai mult.
 

DeletedUser9742

Guest
am o intrebare, in afara de migratie, ce mai da noul uptade?:huh::huh:
 

DeletedUser17096

Guest
Cred ca sa omis un detaliu sau nu avem de unde sa stim inca, dar pe lumile care au un nume(ex: Arizona, Colorado etc) este posibila cumpararea atributelor si indemanarilor deci nu ar fi cinstita migrarea unui cont(care are atribute si indemanari cumparate) de pe o astfel de lume pe o lume normala in care nu se pot cumpara indemanarile. Nu spun ca ar trebui sa dea voie pe toate lumile sa se cumpere indemanari, spun doar ca aceste tipuri de migrari sa nu existe.
Sper ca asta sa fie una dintre retrictiile depre care vorbea Iulian.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus