Noutati versiune 1.36

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2948

Guest
Cat timp prezinti ideea dezvoltatorilor, atunci banuiesc ca ai si niste argumente pe care sa le prezinti...faptul ca nu a fost ideea ta, nu i scuza pe cei de la INNO, dezvoltatori pe care tu ii reprezinti in comunitatea noastra!

Si as mai avea cateva lucruri de spus, dar din moment ce decizia este deja luata si nu mai poate fi revocata, atunci ma gandesc ca imi bat capul de pomana!

Faptul ca nu sunt obligat sa ma mut, nu inseamna ca ceea ce se intampla este de bun augur pentru mine, ba din contra..Si cum imi place sa ma gandesc si la ceilalti si sa gandesc in perspectiva, nu pot sa nu vad lacunele ideii de la INNO!

Totusi , daca tot vreti sa faceti ceva, pentru a echilibra lumile, zi mi te rog, rutele le faceti voi? Aveti standarde ceva? Sau care sunt elementele? Exista posibilitatea sa se migrese de pe lumile noi spre lumile vechi?

onlk-ule daca citeai atent postul principal, gaseai raspunsul la tot. Si, cu voturile tale, zi-mi tu mie daca intr-o firma patronul voteaza cand face ceva nou. Deja voi o dati in aberatii cu "noi n-am votat daca suntem de accord". Dezolvatorii isi asuma riscurile.

Si rutele le face just4fun. Si de ce sa nu fie posibilitatea sa te muti de pe lumile noi pe lumile vechi? :)) I don't get it...
 

DeletedUser

Guest
Nu vad cu ce strica jocul posibilitatea de a te muta pe o alta lume, daca doresti. Parerea ta.

Va exista o posibilitate de migrare de 2 sau mai multe ori cu ajutorul pepitelor ? Ceva de genul dai X pepite si mai poti migra odata?
 

DeletedUser20461

Guest
mai bine asteptam si vom vedea singuri...e cel mai bine asa
:up:
 

DeletedUser

Guest

Limbaj nepermis


ON: Astept cu nerabdare aceasta optiune de migrare, sa-i vad pe baietii veseli, astia de pe forum, daca sunt in stare de ceva, poate are unu' noroc sa vina si pe L4, sa ma intrebe de sanatate.


Pe lumile vechi sunt jucatori vechi, iar pentru lucrul asta ei se cred cei mai buni si cei mai intelepti. Astia sunt filozofi, psihologi, deontologi, analisti si ce mai vreti voi. Ei sunt miezu'! Au atatea aere in cap... Majoritatea jucatorilor sunt COPII intre 10 si 16 ani, care n-au treaba cu viata reala. In loc sa-si vada de scoala, sa-si construiasca un viitor in viata reala, ei joaca the-west si se fac ca dau sfaturi, ba mai mult, se cred si superiori. Restu' sunt oameni peste 20-22 de ani, la fel, care n-au treaba cu viata reala. Ii cheama nevasta si copilu' in pat, iar ei lupta la fort. Alti deontologi, alti mari ingineri... Asta e poporul nostru, stim sa ne laudam si sa dam sfaturi, poate ca d-aia am ramas in urma. Doar vorba e de noi. Daca tot sunteti nemultumiti de ce fac nemtii, comparati Romania cu Germania, vedeti care e mai dezvoltata din toate punctele de vedere. Nu cred ca noi ii intrecem pe nemti la ceva, decat la idiotenie si prostie.


Dupa discursul asta, tre' sa ma duc la un psiholog d-asta sa ma calmez. Un deontolog din joc se ofera sa ma ajute pe chat-ul jocului cu limbaj de messenger? Ca romaneste am uitat sa scriem... bagam prescurtari si alte ..........
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
onlk-ule daca citeai atent postul principal, gaseai raspunsul la tot. Si, cu voturile tale, zi-mi tu mie daca intr-o firma patronul voteaza cand face ceva nou. Deja voi o dati in aberatii cu "noi n-am votat daca suntem de accord". Dezolvatorii isi asuma riscurile.

Si rutele le face just4fun. Si de ce sa nu fie posibilitatea sa te muti de pe lumile noi pe lumile vechi? :)) I don't get it...

Daca citeai atent ce se spunea in postul principal, vedeai ca se incearca desfiintarea lumilor vechi,*moarte* cum zic patronii de la INNO si trimiterea jucatorilor pe lumile mai noi...

Si cat timp, s au facut poll uri cand vroiau sa introduca cate o chestie si sunt forumurile astea in care ar trebui sa ne dam cu parerea, nu vad de ce jucatorii de rand ar trebui neglijati la asemenea decizii importante...Sa mi zici tu mie unde e dreptatea cand o sa se desfiinteze o lume unde un jucator joaca de 3 ani si nu vrea sa o paraseasca...

p.s:Invata sa citesti printre randurile *Posturilor Principale*
 

DeletedUser13011

Guest
NU inteleg ce sunteti asa nemultumiti cu migrarea asta.Este un nou avantaj pentru jucatori..de exemplu am conturi in care am investit timp pe lumile vechi...m-am distrat cu ele si acum a murit lumea si ma plictisesc:whistle:asa ca mi-ar prinde bine sa pot migra.

Ce nu mie se pare bine...este ca poti migra doar o data un caracter...ar trebuie sa poti de mai multe ori dar la intervale mari de timp(cateva luni..8-9).:nesigur:
 

DeletedUser2948

Guest
Daca citeai atent ce se spunea in postul principal, vedeai ca se incearca desfiintarea lumilor vechi,*moarte* cum zic patronii de la INNO si trimiterea jucatorilor pe lumile mai noi...

Si cat timp, s au facut poll uri cand vroiau sa introduca cate o chestie si sunt forumurile astea in care ar trebui sa ne dam cu parerea, nu vad de ce jucatorii de rand ar trebui neglijati la asemenea decizii importante...Sa mi zici tu mie unde e dreptatea cand o sa se desfiinteze o lume unde un jucator joaca de 3 ani si nu vrea sa o paraseasca...

p.s:Invata sa citesti printre randurile *Posturilor Principale*

Aiii...ti-e frica ca-ti desfinteaza astia Lumea 3? =)) Oricum e lume moarta, asa ca nu ar fi mare pierdere pentru ei. Nu-ti fa griji ca eu am citit printre primii stirea asta, cand nici nu era tradusa. Ma rog, fiecare cu durerile vietii.
 

DeletedUser6566

Guest
O versiune de tot *******.Vreti sa fiti emigranti?veti emigra pe o lume cu contul vostru preferat iar cei de pe aceea lume vor emigra pe alta :razz::razz::razz::razz:
 

DeletedUser

Guest
Aiii...ti-e frica ca-ti desfinteaza astia Lumea 3? =)) Oricum e lume moarta, asa ca nu ar fi mare pierdere pentru ei. Nu-ti fa griji ca eu am citit printre primii stirea asta, cand nici nu era tradusa. Ma rog, fiecare cu durerile vietii.

:))Hai ca esti comic..ma opresc din a ti mai raspunde, esti si tu la fel de indoctrinat ca si restul...Data viitoare, cand mai citesti cate o stire, daca tot o citesti printre primii, pune-ti si printre primii intrebari...
 

DeletedUser2041

Guest
Pastrati discutia in limitele decentei. Fara injurii care nu isi au rostul.
 

DeletedUser10920

Guest
Puteti aproxima data cand va intra in vigoare noua versiune?
 

DeletedUser2948

Guest
:))Hai ca esti comic..ma opresc din a ti mai raspunde, esti si tu la fel de indoctrinat ca si restul...Data viitoare, cand mai citesti cate o stire, daca tot o citesti printre primii, pune-ti si printre primii intrebari...

I'm funny? I mean funny like I'm a clown, I amuse you? I make you laugh, I'm here to fuckin' amuse you? What do you mean funny, funny how? How am I funny? [Goodfellas 1990]

Vreti traducere? Neee...nu exista traducere pentru asa ceva. Onlk-ule tot acelasi ai ramas. Credeam ca timpul si banurile te schimba, dar m-am inselat. Se pare ca nu vrei cu niciun pret sa ti se ia jucaria de "Familia GT" de pe ro3.

Lasa asa. Vin migrarile, ro3 e si acum moarta. O sa fie si mai moarta dupa, iar cei ramasi o sa-si planga de mila. Doar asa, ca fapt divers :)
 

DeletedUser

Guest
Adevarul este ca nici eu nu sunt pro pt. aceasta "migrare". Adica cand m-am apucat eu de the west, maximul de lvl era 99, nimeni nu facea asa repede lvl.Acum cu pepite faci lvl foarte repede.Acum cu cuferele,transferul bancar,piata, in curand migrarea nu va mai fii nicio atractie in joc. Inainte te chinuiai sa iti faci rost de un item,, nu ca acuma cand il iei de la piata cu 5k.Inf, nu pot eu schimba nimic, decizia apartine adminilor.:((((((
 

DeletedUser13011

Guest
Adevarul este ca nici eu nu sunt pro pt. aceasta "migrare". Adica cand m-am apucat eu de the west, maximul de lvl era 99, nimeni nu facea asa repede lvl.Acum cu pepite faci lvl foarte repede.Acum cu cuferele,transferul bancar,piata, in curand migrarea nu va mai fii nicio atractie in joc. Inainte te chinuiai sa iti faci rost de un item,, nu ca acuma cand il iei de la piata cu 5k.Inf, nu pot eu schimba nimic, decizia apartine adminilor.:((((((
DEcizia nu apartine adminilor.....Si eu jucam pe vremurile acelea ,indradevar era mai greu dar acum este mult mai frumos..
 

DeletedUser

Guest
Adevarul este ca nici eu nu sunt pro pt. aceasta "migrare". Adica cand m-am apucat eu de the west, maximul de lvl era 99, nimeni nu facea asa repede lvl.Acum cu pepite faci lvl foarte repede.Acum cu cuferele,transferul bancar,piata, in curand migrarea nu va mai fii nicio atractie in joc. Inainte te chinuiai sa iti faci rost de un item,, nu ca acuma cand il iei de la piata cu 5k.Inf, nu pot eu schimba nimic, decizia apartine adminilor.:((((((
ei ei........ si eu tot de pe vremea aia joc cand il admiram pe Wallker si credeam ca buntline de precizie e cea mai buna arma din joc. poate chiar era pe vremea aceea. Totusi, piata de pe ro nu e la fel de dezvoltata ca pe beta, dar astept sa se implementeze pokerul. Pe beta cand a fost activat faceam 5k$ pe runda apasand butoanele la nimereala :)).
 

DeletedUser12011

Guest
:))Hai ca esti comic..ma opresc din a ti mai raspunde, esti si tu la fel de indoctrinat ca si restul...Data viitoare, cand mai citesti cate o stire, daca tot o citesti printre primii, pune-ti si printre primii intrebari...

pe tine te doare..ti se duce tribu':shoot:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus