Noutati versiune 1.36

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
cand migrez de pe lumea 2pe 1 misiunile pe care le am pe lumea 1 vor veni cu mine?:sombrero:
 

DeletedUser9280

Guest
Am o intrebare daca plec cu un caracter de pe o lume pot muta un caracter pe lumea cu care am plecat cu primul caracter?Bineinteles daca traseul imi permite..
 

DeletedUser8304

Guest
de exemplu; eu am un cont pe lumea4 si vreau sa migrez cu el pe lumea6, dar acolo mai am un cont. ar trebui ca caracterele sa faca "schimb" de lumi. asa caracterul de pe l4 va fi pe l6 si cel de pe l6 pe l4.asa nu-mi va mai "disparea" munca. "schimbul" sa fie posibil doar daca caracterele sunt pe acelasi cont. bla bla bla

iulian, te rog da-ti cu parerea:)
 

DeletedUser

Guest
?????

daca lumea v-a migra pe alte lumi... lumile 1-8 se vor inchide? daca se vor inchide zicetimi de ce?....
 

DeletedUser2041

Guest
de exemplu; eu am un cont pe lumea4 si vreau sa migrez cu el pe lumea6, dar acolo mai am un cont. ar trebui ca caracterele sa faca "schimb" de lumi. asa caracterul de pe l4 va fi pe l6 si cel de pe l6 pe l4.asa nu-mi va mai "disparea" munca. "schimbul" sa fie posibil doar daca caracterele sunt pe acelasi cont. bla bla bla
iulian, te rog da-ti cu parerea:)

Daca ai un caracter pe lumea 6 cu acelasi nume sau alt nume, va trebui sa stergi acel caracter inainte de a migra de pe lumea 4 pe lumea 6.
 

DeletedUser

Guest
Lumi

Se vor sterge lumi eu nu vreau sa migrez care o sa aiba 500-1000 jucatorii,sper ca nu :tumble: ?

P.S: Dl Ion sunt din Craiova ne putem vedea :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
si daca am conturi pe lumile 2-7 inclusiv, insa nu vreau sa migrez, iar apoi se decide fuziunea lumilor 2 si 3 cu lumea 4 (de exemplu), ce se intampla cu ale mele caractere? problema mare !!!
multumesc.
 

DeletedUser2041

Guest
si daca am conturi pe lumile 2-7 inclusiv, insa nu vreau sa migrez, iar apoi se decide fuziunea lumilor 2 si 3 cu lumea 4 (de exemplu), ce se intampla cu ale mele caractere? problema mare !!!
multumesc.

Nu vor fuziona lumile.
 

DeletedUser21241

Guest
´´...e foame de bani,e foame de bani baieti...´´... ca multa dreptate au astia in cantecu lor...


sfat prietenesc: cautativa o viata,cetiti o carte,iesiti la un cinema sau cei la care va minjit perisoru vrajiti o fatuca sa va faca un bine...

nu va stresati cu un joc expirat al INNO ca va ies cosuri urate(langa cele detinute deja) pe nasucuri...:))

are INNO o manie dinasta de a face Upgrade peste Upgrade si a-si bate joc de jucatorii care au investit in jocurile lor timp si bani de la inceputuri... poate vre-odata se desteapta si Romanu si cand o auzi de INNO sa se apuce de altceva... nu de un joc al lor,care oricum se va duce dracului in cateva luni prin dezvoltari radicale...

ca fost player Triburile.ro , Grepolis si in curand fost player The-West stiu foarte bine la ce ma refer aici... cum dealtfel orice jucator de jocuri INNO de multa vreme...

Migrari placute va doresc si bafta la peste..

:shoot::shoot::shoot:
 

DeletedUser12040

Guest
Ce atatea discutii,nu intelegeti ca nu e obligatorie migrarea?
Si cand vor ramane putine caractere pe o lume,”vom trai si vom vedea”vorba mortului:ras:
 

DeletedUser7297

Guest
Cred ca e o prostie sa poata migra unu de pe Delaware de exemplu (unde poate a cumparat indemanari si atriubute cu carul) pe El Dorado (unde nu se pot cumpara indemanari si atribute) :hmf:
 

DeletedUser12909

Guest
Cred ca e o prostie sa poata migra unu de pe Delaware de exemplu (unde poate a cumparat indemanari si atriubute cu carul) pe El Dorado (unde nu se pot cumpara indemanari si atribute) :hmf:

Da e o prostie dar e prostie mai mare sa pui intrebarea asta cand cred ca stii ca nu poti migra pe orice lume.
 

DeletedUser

Guest
Cred ca e o prostie sa poata migra unu de pe Delaware de exemplu (unde poate a cumparat indemanari si atriubute cu carul) pe El Dorado (unde nu se pot cumpara indemanari si atribute) :hmf:

Părerea ta, nu părerea partidului...
Daca eu sunt pe El Dorado si vreau sa merg pe lumea 3 sau Georgia, ce te bagi, mai noviche?
De che unu cha thine vhine shi ne thine noua predichi?
Dhragi phrietebi shi tovarashi...mie mi se pare buna ideea cu migratul, doar ca de exemplu:
Eu am un prieten pe El Dorado...el e primarul orașului meu(vise taica, vise...) si pleacă, ca berbecu' in lumea lu' tacsu'...Ce fac?!
Se ,,dezmembreaza"/,,distruge"/,,demonteaza" orașul?
Comunistii vin peste noi?
Oare mâine e sfârșitul lumii pentru ca cei de la INNO vor sa mighram ca chiorile?
Toate răspunsurile in ediția de mâine a D.I.A.C.O.N.E.S.C.U.(Dement Insensibil Anemic Corcit Otevist Nebun Epidemic Sărit-a se citi de pe fix...- Comunist Unionist)
Cea mai proasta meserie, este la Jandarmerie...
Mda...deci e o idee buna...si proasta...si free/moca...deci...SE APROBA!!!
 

DeletedUser

Guest
Părerea ta, nu părerea partidului...
Daca eu sunt pe El Dorado si vreau sa merg pe lumea 3 sau Georgia, ce te bagi, mai noviche?
De che unu cha thine vhine shi ne thine noua predichi?
Dhragi phrietebi shi tovarashi...mie mi se pare buna ideea cu migratul, doar ca de exemplu:
Eu am un prieten pe El Dorado...el e primarul orașului meu(vise taica, vise...) si pleacă, ca berbecu' in lumea lu' tacsu'...Ce fac?!
Se ,,dezmembreaza"/,,distruge"/,,demonteaza" orașul?
Comunistii vin peste noi?
Oare mâine e sfârșitul lumii pentru ca cei de la INNO vor sa mighram ca chiorile?
Toate răspunsurile in ediția de mâine a D.I.A.C.O.N.E.S.C.U.(Dement Insensibil Anemic Corcit Otevist Nebun Epidemic Sărit-a se citi de pe fix...- Comunist Unionist)
Cea mai proasta meserie, este la Jandarmerie...
Mda...deci e o idee buna...si proasta...si free/moca...deci...SE APROBA!!!

Mda,e free,e moca,deci cui ii mai pasa? Dute mai piciule,"studentu de 13 ani",ca tu nu esti in stare sa gandesti dar iti dai cu parerea.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus