Noutati versiune 1.36

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8674

Guest
Părerea ta, nu părerea partidului...
Daca eu sunt pe El Dorado si vreau sa merg pe lumea 3 sau Georgia, ce te bagi, mai noviche?
De che unu cha thine vhine shi ne thine noua predichi?
Dhragi phrietebi shi tovarashi...mie mi se pare buna ideea cu migratul, doar ca de exemplu:
Eu am un prieten pe El Dorado...el e primarul orașului meu(vise taica, vise...) si pleacă, ca berbecu' in lumea lu' tacsu'...Ce fac?!
Se ,,dezmembreaza"/,,distruge"/,,demonteaza" orașul?
Comunistii vin peste noi?
Oare mâine e sfârșitul lumii pentru ca cei de la INNO vor sa mighram ca chiorile?
Toate răspunsurile in ediția de mâine a D.I.A.C.O.N.E.S.C.U.(Dement Insensibil Anemic Corcit Otevist Nebun Epidemic Sărit-a se citi de pe fix...- Comunist Unionist)
Cea mai proasta meserie, este la Jandarmerie...
Mda...deci e o idee buna...si proasta...si free/moca...deci...SE APROBA!!!

nu inteleg cu a ajuns jandarmeria si diaconescu in aceasta tema dar mai sunt si ***:whistle:*** pe lume

ON:mie chiar mi-ar placea sa ma mut pe alta lume,asa vor disparea cele fara activitate
 

DeletedUser

Guest
........

Tot faceti atatea imbunatatiri dar nu v-ati gandit niciodata sa puteti si voi un mod cv prin care sa nu mai fie atacati muncitorii....... din ce in ce tot mai urat jocul acesta ..... dau peste fel si fel de pustani care habar n-au dar se dau si ei mari .... legea junglei ..... vine la tin in oras .... il pui primar ..... drept rezultat iti fura orasul si odata cu el toti bani ce i-ai bagat in ei...... halal joc:shoot::shoot::shoot::shoot:
 

DeletedUser8304

Guest
Tot faceti atatea imbunatatiri dar nu v-ati gandit niciodata sa puteti si voi un mod cv prin care sa nu mai fie atacati muncitorii....... din ce in ce tot mai urat jocul acesta ..... dau peste fel si fel de pustani care habar n-au dar se dau si ei mari .... legea junglei ..... vine la tin in oras .... il pui primar ..... drept rezultat iti fura orasul si odata cu el toti bani ce i-ai bagat in ei...... halal joc:shoot::shoot::shoot::shoot:

eu sunt muncitor si am fost in top 10 la duel. nu trebe sa le dai la toti retardatii functie in oras !
 

DeletedUser593

Guest
Tot faceti atatea imbunatatiri dar nu v-ati gandit niciodata sa puteti si voi un mod cv prin care sa nu mai fie atacati muncitorii....... din ce in ce tot mai urat jocul acesta ..... dau peste fel si fel de pustani care habar n-au dar se dau si ei mari .... legea junglei ..... vine la tin in oras .... il pui primar ..... drept rezultat iti fura orasul si odata cu el toti bani ce i-ai bagat in ei...... halal joc:shoot::shoot::shoot::shoot:

Nu vad ce e mare tragedie cu muncitorii. Nu va pune nimeni sa va puneti acea clasa de caracter sau sa munciti la ridicarea orasului, o faceti de buna voie stiind care sunt riscurile.
Oricum, sunt multi "muncitori" in top 15 dueluri care fac daune serioase.
 

DeletedUser

Guest
Si discutia deviaza ca asa e romanu ... Toata lumea are dreptul la o parere dar daca nu e de aceeasi parere cu tine incepe cearta ! Cred ca e timpul sa mai iesiti si voi din scorburile pe unde va aflati si sa vedeti cam cum arata lumea ! Numai gura e de mare parte dintre voi !

Referitor la migrarile astea ........ Mi se pare cel mai aiurit upgrade ! INNO va ramane cu copii si dupa cum ati observat e mai greu sa furi cardul lui tata sa incarci , deci va ramane cu migrarile ... In 3 ani probabil va schimba numele si o va lua de la 0 insa nu mai e aceeasi concurenta !

Sugestie : Faceti si un consiliu din membri seniori(jucatori) cand luati deciziile astea ! (Nu fac referire la mine ) Cred ca asta a fost tot !

Succes

:sad::sad::sad:
 

DeletedUser22942

Guest
Hey

Mie mi se pare o idee destul de buna!<3WSper sa nu mearga bine:aventurier::aventurier:
 

DeletedUser19531

Guest
Poze cu maimuta, pardon noua versiune:


24_04_2012_20_03_57.jpg


24_04_2012_20_06_16.jpg

ok....

35iupts.png
Asta chiar imi place :)


*apar noi misiuni, la o misiune iti cere un ziar; la impartitorul de pe harta iti cere pentru inceput 2h la curata grajduri
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7980

Guest
1. Ati spus ca este o alegere aceasta migrare, dar va contraziceti. Dupa ce ati spus ca este o alegere, ati spus ca unele lumi vor fi sterse, deci daca ma voi afla aklo nu va mai fi o alegere.
2.Daca am cont pe L5 si L8, pot migra de pe L5 pe L3 si de pe L8 pe l4??...(banuiesc ca da, dar intreb sa ma asigur)....SAU daca migrez de pe L5 pe L3, nu sunt obligat sa sterg contul de pe L8 nu??
3.Sper sa nu se faca migrari pe lumile stupide care cer pepite in schimbul XP'ului etc. Aceasta nu este o varianta corecta a populatiei (in special romane) !
4. De ex. daca am cont pe L8 si va trebui sa migrez pe L5, imi voi pierde clasamentul (nu prea e ok ) !


Astept cateva raspunsuri si afirmatii cat de cat sigure ! ! !
 

DeletedUser12909

Guest
Poze cu maimuta, pardon noua versiune:







*apar noi misiuni, la o misiune iti cere un ziar; la impartitorul de pe harta iti cere pentru inceput 2h la curata grajduri

era clar ca vor moderniza ferestrele, oare cum va fi fereastra cu misiunile?
 

DeletedUser

Guest
Pai si cand incepe o lume noua poti sati muti contu de level 90,100.... pe noua lume ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus