Noutati versiune 1.36

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22870

Guest
1.Daca s-a zis ca migram cu tot, atunci plecam cu tot, deci si cu xp-ul acumulat.
2.Asteapta pana la update si o sa vezi.

PS.Multumesc pentru misiune tavykid.:roll:
 

DeletedUser593

Guest
daca pe o anumita lume avem de ex 260.000xp acumulat din dueluri si suntem pe locul 10 de exemplu,pe lumea pe care migram v-om intra tot pe locul 10 la duel sau vom intra in functie de xp-ul acumuluat din dueluri pe lumea dp care plecam?

cum se face clasificarea la clasament?


dp lumea 6 se poate muta pe buffalo ,colorado ,arizona sau georgia?

In functie de experienta adunata, acolo te vei afla in clasament.
 

DeletedUser20997

Guest
Noile versiuni au dus la dispariţia elitei the-west
derpwhy.png

Şi dacă se continuă aşa, innogames va rămâne doar cu 2 sute de pepitari
fuckthatbitch.png
 

DeletedUser

Guest

Care jucati pe beta,spuneti-mi si mie cum sa-l lesin pe asta.. ca mi se pare imposibil de lesinat!:mad:
Am incercat o zi intreaga sa-l lesin si nimic..

L-am facut si pe adormitul ala:)

misiune-3.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ati deschis atatea lumi doar ca acum sa scapati de cele vechi....mai bine dadeati si voi un reskill moca(cum ati mai dat)...sau alta idee ar fi fost sa ne putem schimba clasa de caracter(si acum o sa sara ''itelectualnici'' cu gura zicand ca:''ti-ai ales clasa...stiai ce te astepta''....pun pariu ca orice motive s-ar invoca orice player a fost macar odata cu gandul la o alta clasa de caracter).Plus ca la un moment dat faza cu '' migrarea nu e obligatorie'' va deveni fara sens....vom fi obligati ori de admini ori de alte circumstante sa migram...va contraziceti singuri.In concluzie ideea e 30% buna si de restu' calculati voi ca eu am obosit.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ati deschis atatea lumi doar ca acum sa scapati de cele vechi....mai bine dadeati si voi un reskill moca(cum ati mai dat)...sau alta idee ar fi fost sa ne putem schimba clasa de caracter(si acum o sa sara ''itelectualnici'' cu gura zicand ca:''ti-ai ales clasa...stiai ce te astepta''....pun pariu ca orice motive s-ar invoca orice player a fost macar odata cu gandul la o alta clasa de caracter).Plus ca la un moment dat faza cu '' migrarea nu e obligatorie'' va deveni fara sens....vom fi obligati ori de admini ori de alte circumstante sa migram...va contraziceti singuri.In concluzie ideea e 30% buna si de restu' calculati voi ca eu am obosit.

esti pe langa!migrarea e o idee geniala!
 

DeletedUser

Guest
esti pe langa!migrarea e o idee geniala!

Putini sunt de parere cu tine...nu stiu care din noi e pe langa:))tu esti unul din cei care vaneaza topul la duel si vrei sa treci de pe o lume pe care ai niste exp acumulat din duel pe o lume unde crezi ca daca vei migra tu nu va mai migra nimeni cu si mai mult exp acumulat....din pacate pt tine nu esti singurul specimen de genul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19531

Guest
A facut cineva setul de misiuni: Soarta familiei Cunningham????
 

DeletedUser

Guest
Putini sunt de parere cu tine...nu stiu care din noi e pe langa:))tu esti unul din cei care vaneaza topul la duel si vrei sa treci de pe o lume pe care ai niste exp acumulat din duel pe o lume unde crezi ca daca vei migra tu nu va mai migra nimeni cu si mai mult exp acumulat....din pacate pt tine nu esti singurul specimen de genul.

chiar esti pe langa.

cine te obliga sa migrezi?
 

DeletedUser

Guest
chiar esti pe langa.

cine te obliga sa migrezi?

daca citeai mai bine ce am scris prima data in loc sa te bagi aiurea in seama ai fi vazut parerea mea:)) si e amuzant ca tu esti cel care zice pe aici altora ca nu stiu sa citeasca atenti;) bafta
 

DeletedUser

Guest
de exemplu; eu am un cont pe lumea4 si vreau sa migrez cu el pe lumea6, dar acolo mai am un cont. ar trebui ca caracterele sa faca "schimb" de lumi. asa caracterul de pe l4 va fi pe l6 si cel de pe l6 pe l4.asa nu-mi va mai "disparea" munca. "schimbul" sa fie posibil doar daca caracterele sunt pe acelasi cont. bla bla bla



mai bine nu migra pe 6=)))))eu de acolo vreau sa fug aia sunt niste dementi aproape toti=))))

mi se pare o prostie ca se pot cumpara indemanari&atribute pe lumile noi ,vine un baietas de bani gata si isi baga pepite cu miile...

dar poate ca daca as fi pe banii mei cu salariu etc as face la fel,,pe an as baga doua salarii in joc dar doar pentru atribute si indemanari si atunci dueluri!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19531

Guest
Cum accesez misiunea cu id-ul 923??? stie cineva raspunsul???
 

DeletedUser19531

Guest
Misiunile de la 923 pana la 932 (inclusiv) nu sunt trecute momentan pe tw-db.info, aici este codul pentru misiunea 923:
Cod:
javascript:AjaxWindow.show('quest',{quest_id: 923},'923');
*daca incerc sa deschid misiunea cu acest cod imi deschide fereasta cu misiunea oferind acest mesaj: The selected quest is not available!, asta inseamna ca trebuie sa indeplinesc niste conditii
 

DeletedUser

Guest
Am incercat si eu pe beta cand te-am intrebat si tot acelasi mesaj l-am primit.

Ori trebuie terminata misiunea anterioara cea cu familia ori trebuie sa fie vreun impartitor de misiuni.
O sa termin zilele astea misiunea cu Soarta familiei Cunningham, poate trebuie terminata prima data asta.
 

DeletedUser

Guest
mai bine nu migra pe 6=)))))eu de acolo vreau sa fug aia sunt niste dementi aproape toti=))))

mi se pare o prostie ca se pot cumpara indemanari&atribute pe lumile noi ,vine un baietas de bani gata si isi baga pepite cu miile...

dar poate ca daca as fi pe banii mei cu salariu etc as face la fel,,pe an as baga doua salarii in joc dar doar pentru atribute si indemanari si atunci dueluri!

Eu vreau sa migrez de pe serverul roman pe serverul canadian ca se traieste mai bine acolo
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus