Migrarea! Ultima "frontiera"! - tema de discutii

DeletedUser10850

Guest
eu cred ca dau comanda dupa o saptamana ca atunci o sa fie liniste :)
 

DeletedUser24154

Guest
Hawai

http://[url=http://www.the-west.ro] [/URL]
sa inteleg ca pe lumea Hawai vor fugi totii
icon5.gif


:shoot:
 

DeletedUser23970

Guest
pe hawaii o sa se duca cei care baga bani in joc.. cel mai bine e pe l1,o sa fie numai oameni cu experienta in the west
 

DeletedUser16953

Guest
L1 , fiind cea mai activa din lumile 1-8 , cand o sa vina Migrarea , presupun ca vreo 70-80 % dintre jucatorii experimentati se muta acolo . Hawaii este o lume in care trebuie totusi sa bagi ceva bani , deci nu vor fi multi care se vor muta acolo. (Parerea mea)
 

DeletedUser2041

Guest
Inca o intrebare, migrarea, se activeaza la ora 00:00 ? sau pe timp de zi?.. sau inca nu se stie ora.?

Migrarea se va activa maine pe zi, nu la ora 00.00. Deci teoretic prima tura de conturi migrate va fi intre luni si marti.
 

Ciprian66

Trapper
dar daca joc pe hawai georgia l1 arizona si buffalo?

ce fac?cate caractere pierd?adica nu pot avea 2 caractere/lume?sau pot?

cele de pe arizona si buffalo le pierd sau ce fac cu ele?
 

DeletedUser16953

Guest
Am si eu o intrebare , am cont si pe L1 si pe L2 , daca vreau sa-mi mut caracteru de pe L2 pe L1 de migrare cum se procedeaza ? Se sterge cel de pe L1? Sau cel de pe L1 se muta pe L2 ? :))
 

Serje

Greenhorn
114;)
Cel mai mare nivel de duel este 226,cu nivel normal de 120.
Cei care au nivel duel intre 200-300 sunt chiar bineveniti,dar cei cu 400-500 si cu peste 500k experienta de duel ce facem cu ei?O sa-i atacam in 5,6 luni,nu mai zic sa ii mai si ajungem la xp.

Pai dupa ce treci de cei de 200-300 ... ai in continuare tinte care iti dau icspe frumos... si asa poti tot avansa si in "topu vietii" dupa care muriti ... ca parca nu-i acelasi lucru ca esti pe primu loc sau pe locu 67 sau 139 ... Nu primesti bani mai multi daca esti in top si nici nu esti mai bun daca esti in top.
Singuru lucru ce-l primesti, daca esti in top ... mai multe telegrame de la cersetori.
 

DeletedUser2041

Guest
Am si eu o intrebare , am cont si pe L1 si pe L2 , daca vreau sa-mi mut caracteru de pe L2 pe L1 de migrare cum se procedeaza ? Se sterge cel de pe L1? Sau cel de pe L1 se muta pe L2 ? :))

Dai la sters contul de pe L1, astepti cele 5 zile necesare stergerii si apoi migrezi.
 

DeletedUser24018

Guest
Dai la sters contul de pe L1, astepti cele 5 zile necesare stergerii si apoi migrezi.

Si daca vei incerca sa migrezi pana trec cele 5 zile, nu vei putea?

ON: Cum spunea careva mai devreme: E o optiune pentru joc, nu pentru jucator. Normal ca s-au deschis si pe Hawaii rutele,pentru ca acolo vor ateriza cei mai multi pepitari, pepitari care de altfel sustin munca celor de la INNO. Nu e normal sa vina unul cu 10kk xp, ca se duce dracu toata mama ei de competitie,dar asta e :) Am vrut migrare,poftim MIGRARE.

Sper doar sa apara jucatori cu experienta, incat sa se poata echilibra oarecum luptele de fort...

P.S. Nu va mai jeliti ca HAWAII- lume de pepitari,pepite,pepite si iar pepite.Poti juca destul de usor fara pepite ,si la top si la orice indiferent de situatie,doar sa ai o echipa de succes langa tine.
 

DeletedUser2041

Guest
Si daca vei incerca sa migrezi pana trec cele 5 zile, nu vei putea?

ON: Cum spunea careva mai devreme: E o optiune pentru joc, nu pentru jucator. Normal ca s-au deschis si pe Hawaii rutele,pentru ca acolo vor ateriza cei mai multi pepitari, pepitari care de altfel sustin munca celor de la INNO. Nu e normal sa vina unul cu 10kk xp, ca se duce dracu toata mama ei de competitie,dar asta e :) Am vrut migrare,poftim MIGRARE.

Sper doar sa apara jucatori cu experienta, incat sa se poata echilibra oarecum luptele de fort...

P.S. Nu va mai jeliti ca HAWAII- lume de pepitari,pepite,pepite si iar pepite.Poti juca destul de usor fara pepite ,si la top si la orice indiferent de situatie,doar sa ai o echipa de succes langa tine.

Cat timp ai cont pe lumea unde vrei sa migrezi, nu poti migra.
 

DeletedUser593

Guest
P.S. Nu va mai jeliti ca HAWAII- lume de pepitari,pepite,pepite si iar pepite.Poti juca destul de usor fara pepite ,si la top si la orice indiferent de situatie,doar sa ai o echipa de succes langa tine.
Eu vin pe Hawaii cu contul de pe 2 :whistle:
Ma primiti? :roll:
 
Sus