Migrarea! Ultima "frontiera"! - tema de discutii

DeletedUser24018

Guest
Salut!
Eu inca nu am inteles unele lucruri cum ar fi:
Eu daca joc pe L5 si nu migrez, ce se intampla cu aceasta lume?
Daca migrez nu stiu conditiile, vad ca nu sunt specificate in clar ca sa putem lua o decizie.
Cand ma refer la conditii ma refer la :Punctele de experienta, realizari, Misiunile terminate si cele neterminate, OUP-rile, itemele, ...
Banii pe care-i avem cum se transfera? Cei din banca orasului, cei lichizi, ce se intampla cu banii din piata sau produsele din piata.
Toate aceste conditii ar trebui sa fie specificate alaturi de anuntul oficial ca sa stim ce facem si cum facem, pentru a nu ne trezi ca se genereaza discutii mai aprinse ulterior.
Trebuie sa ne intelegeti si pe noi jucatorii ca am investit timp si bani in aceste conturi si daca nu ne pasa de ele le stergeam definitiv!
Sunt constient ca trebuiau aduse modificari jocului, dar aceste modificari sa nu compromita si mai mult jocul.
Inactivitatea jucatorilor sper sa reduca in urma acestei migrari. Jocul sa fie mai dinamic!

Cred ca mai interesanta idee ar fi fost sa se deblocheze nivelul maxim de 120 de la jucatori, sa apara si alte misiuni, chiar si ceva recompense.
O zi minunata!

1.Nu migrezi,treaba ta:) . Dar la momentul cand se va inchide lumea, vei ramane fara cont :)
2. Migrezi caracterul cu totul: bani,iteme,produse,oup,misiuni,realizari,dar nu si cu oras.S-a mai spus de zeci de ori intrebarea in topicul asta dar vad ca e mai usor sa se repete aceeasi intrebare la infinit:)

Toti am investit timp si bani in jocul asta,dar ca orice lucru de pe planeta asta la un moment dat i se vor aplica unele modificari. Nu ne convin, ori inchidem gura si inghitim ori ne intoarcem cu spatele si mergem mai departe.;)
 

DeletedUser

Guest
Si daca unii sunt pe Hawaii si vor sa scape de lumea asta pepitara,nu pot migra.Stiu ca ar veni si pepitari.:mad:
 

DeletedUser22039

Guest
daca am cont pe lumea hawaii mai pot migra acolo ?

Bun,si am mai vazut si altii,cu intrebarea asta.
Dar voi ganditi umpic ? Cum dracu` sa poti sa migrezi cu contu` de pe l2 pe hawai de ex cand tu ai deja cont pe hawai :blink::nu:
 

DeletedUser24801

Guest
Bufalo Hawai

Daca am cont pe hawaii si vreau sa vin cu contu de pe bufalo cum fac , contu de pe hawai se v-a sterge in 5 zile cum fac ?:whistle:



Multumesc.
 

DeletedUser17033

Guest
Dupa ce activezi migrarea te scoate afara din joc la pagina de logare si cu asta basta nu? Nu iti mai da nici un mesaj de adio nu?:whistle:
 

DeletedUser24018

Guest
Dupa ce activezi migrarea te scoate afara din joc la pagina de logare si cu asta basta nu? Nu iti mai da nici un mesaj de adio nu?:whistle:

Pentru că aveți inițiat un transfer de caracter, nu vă mai puteți loga pe cont. Transferul va fi finalizat în această seară.

Retrage cererea de transfer a caracterului

Daca vrei sa-l iei ca mesaj de adio,poftim :D
 

lord ion

West Marshal
Dar migrarea cate zile tine?

fara numar! eu de exemplu voi migra peste vreo saptamana/doua.
pe .net nu mai tin minte exact cand s-a aplicat migrarea (cred ca acum 7-8 luni) si mai e valabila si acum...

Dupa ce activezi migrarea te scoate afara din joc la pagina de logare si cu asta basta nu? Nu iti mai da nici un mesaj de adio nu?:whistle:

pe ce lume ne intalnim? :ras::ras:
 
Ultima editare:

DeletedUser17033

Guest
fara numar! eu de exemplu voi migra peste vreo saptamana/doua.
pe .net nu mai tin minte exact cand s-a aplicat migrarea (cred ca acum 7-8 luni) si mai e valabila si acum...



pe ce lume ne intalnim? :ras::ras:

Ne vedem pe 1 :D.
 

DeletedUser

Guest
fara numar! eu de exemplu voi migra peste vreo saptamana/doua.
pe .net nu mai tin minte exact cand s-a aplicat migrarea (cred ca acum 7-8 luni) si mai e valabila si acum...



pe ce lume ne intalnim? :ras::ras:

Ma gandeam pe 1,dar hai pe Hawaii.:huh:
 
Sus