Migrarea! Ultima "frontiera"! - tema de discutii

DeletedUser16010

Guest
Marti seara migrez si eu pe hawaii, sa vad cum sunt luptele de fort :D
 

DeletedUser16953

Guest
Nu inteleg de ce va mai mutati caracterele pe Hawaii. Nu are nici-un rost , Hawaii lvl 120 de cateva luni , si pe alte lumi de cativa ani n-are nici-un rost... Mai bine migrati pe L1..
 

DeletedUser24018

Guest
Nu inteleg de ce va mai mutati caracterele pe Hawaii. Nu are nici-un rost , Hawaii lvl 120 de cateva luni , si pe alte lumi de cativa ani n-are nici-un rost... Mai bine migrati pe L1..

Suntem intr-o tara democratica, si avem dreptul la libertate:) Deci,fiecare e liber sa migreze unde vrea :D
 

DeletedUser593

Guest
Nu inteleg de ce va mai mutati caracterele pe Hawaii. Nu are nici-un rost , Hawaii lvl 120 de cateva luni , si pe alte lumi de cativa ani n-are nici-un rost... Mai bine migrati pe L1..
Pentru ca am deja cont pe lumea 1 si nu vreau sa-l sterg.
 

DeletedUser

Guest
salut

salut am si eu vreo citeva intrebari ! la ce ora va incepe migrarea ? cum vom putea migra? eu am conturi pe L1 hawai si georgia сe fac ? :blink: :shoot:
 

DeletedUser22039

Guest
Suntem intr-o tara democratica, si avem dreptul la libertate:) Deci,fiecare e liber sa migreze unde vrea :D

Da,dar thewho vrea sa-ti zica ca dupa o sa plangi cand o sa vezi toti pepitarii care au + 50 de indemanari si atribute in fata ta la acelasi lvl . Si ai sa regreti ;) :tumble:
 

DeletedUser24018

Guest
Da,dar thewho vrea sa-ti zica ca dupa o sa plangi cand o sa vezi toti pepitarii care au + 50 de indemanari si atribute in fata ta la acelasi lvl . Si ai sa regreti ;) :tumble:

I-am vazut si-i vad de pe 5 noiembrie si o sa-i mai vad si de acum inainte.
Atat timp cat joci sa te relaxezi nu cred ca vei plange sau regreta!
 

DeletedUser22039

Guest
I-am vazut si-i vad de pe 5 noiembrie si o sa-i mai vad si de acum inainte.
Atat timp cat joci sa te relaxezi nu cred ca vei plange sau regreta!

Pai da...,dar de ex tu esti pe duel , si ala la fel , vazand ca are 50 + indemanari , nu prea ai sanse , si te vei satura .... , fie , de la egal la egal (si ca sa nu se oftice nimeni ca nu e pepitar ala sau bla bla ) se joaca pe lumile 1-8 :)
 

DeletedUser24018

Guest
Pai da...,dar de ex tu esti pe duel , si ala la fel , vazand ca are 50 + indemanari , nu prea ai sanse , si te vei satura .... , fie , de la egal la egal (si ca sa nu se oftice nimeni ca nu e pepitar ala sau bla bla ) se joaca pe lumile 1-8 :)

Nu ma oftic chiar deloc. Si chiar de as fi pe duel,asta e competitia. Dar sunt fortist, si vad cum e cand un aventurier lv 120 vine cu 9k hp :)))
 

DeletedUser5267

Guest
Salut!
Eu inca nu am inteles unele lucruri cum ar fi:
Eu daca joc pe L5 si nu migrez, ce se intampla cu aceasta lume?
Daca migrez nu stiu conditiile, vad ca nu sunt specificate in clar ca sa putem lua o decizie.
Cand ma refer la conditii ma refer la :Punctele de experienta, realizari, Misiunile terminate si cele neterminate, OUP-rile, itemele, ...
Banii pe care-i avem cum se transfera? Cei din banca orasului, cei lichizi, ce se intampla cu banii din piata sau produsele din piata.
Toate aceste conditii ar trebui sa fie specificate alaturi de anuntul oficial ca sa stim ce facem si cum facem, pentru a nu ne trezi ca se genereaza discutii mai aprinse ulterior.
Trebuie sa ne intelegeti si pe noi jucatorii ca am investit timp si bani in aceste conturi si daca nu ne pasa de ele le stergeam definitiv!
Sunt constient ca trebuiau aduse modificari jocului, dar aceste modificari sa nu compromita si mai mult jocul.
Inactivitatea jucatorilor sper sa reduca in urma acestei migrari. Jocul sa fie mai dinamic!

Cred ca mai interesanta idee ar fi fost sa se deblocheze nivelul maxim de 120 de la jucatori, sa apara si alte misiuni, chiar si ceva recompense.
O zi minunata!
 
Sus