Am facut lvl 10 si as dori sa imi zice'ti si voi

DeletedUser

Guest
Deja s-a facut aventurier..stay chill....a ales foarte bine.....vezi sa iti pui mai mult pe comert si aspect....
 

DeletedUser

Guest
si cam dupa ce-ai facut misiunea cu 1025 XP sa incepi sa te pui pe duel(aspect deja ai,pune-te pe tintit,ferit,pe impuscare/vigoare(pe ce esti tu),si cam atat (nimeni nu stie exact ce arma foloseste Jacob,deci mai bine fara rezistenta/reflex)
 

DeletedUser

Guest
mi'am facut aventurier ....si am un prieten care sa facut muncitor si ridicam orasul mai rapid! bft <3W
 

DeletedUser

Guest
...

cel mai bine e aventurier degeaba sustin unii ca clasele is egale nu este asa...ca aventurier de exemplu te poti transforma in duelist sau muncitor oricand vrei....ca muncitor te plictisesti la un moment dat...ridic un oras 2 3...dar nu poti face asta la infinit....
 

DeletedUser

Guest
cel mai bine e aventurier degeaba sustin unii ca clasele is egale nu este asa...ca aventurier de exemplu te poti transforma in duelist sau muncitor oricand vrei....ca muncitor te plictisesti la un moment dat...ridic un oras 2 3...dar nu poti face asta la infinit....

nu vad ce bonus de duel are aventurieru fata de muncitor ... amandoi sunt la fel in legatura cu duelu
 

DeletedUser

Guest
nu vad ce bonus de duel are aventurieru fata de muncitor ... amandoi sunt la fel in legatura cu duelu

gresit

muncitorii baga doar pe construire

iar aventurierii baga pe toate punctele baga si dexteritate si carisma si putere si mobilitate [de unde iese impuscarea/vigoarea ferirea tintirea tactica aspectul ]
 

DeletedUser

Guest
....

si in plus aventurierul face cei mai multi bani si creste cel mai repede in level....
sa iti dau un exemplu...
2 persoane se apuca de jucat in acelasi timp the west si joaca cam la fel de mult...la level 10 unu se face duelist celalat aventurier...
la un moment dat aventurierul o sa aiba level 70 duelistul 55
aventurierul are acces la haine si arme mai bune..are mai multi bani isi schimba punctle cu shamanul si il poate bate pe duelist...din acest motiv eu cred ca aventurierul are avantaj...el se poate transforma oricand in duelist ...
 

DeletedUser1350

Guest
asta doar dupa un anumit lvl mai mare.
De pilda eu m-am facut duelist la 40 cand am luat Paltonu gri si cizmele gri.
Aventurierul se face duelist doar daca are bani destui ca decat cu punctele nu faci prea multe.Am numai carisma...
 

DeletedUser

Guest
doamne nu aveti nici o tangenta cu ce vorbiti acolo
NU CONTEAZA CE CLASA ESTI DACA BUILDUL E FACUT BINE CRESC TOTI LA FEL DE REPEDE
nici o clasa de caracter nu ia xp mai mult in plus . asa ca lasati ma cu aventurieru vostru .
toti cresc la fel .
nu scrie nicaieri ca daca sunt muncitor tre sa bag neaparat in construire
 

DeletedUser

Guest
gresit

muncitorii baga doar pe construire

iar aventurierii baga pe toate punctele baga si dexteritate si carisma si putere si mobilitate [de unde iese impuscarea/vigoarea ferirea tintirea tactica aspectul ]

opa .. ai scris manual pt The-west cumva? tu bagi in toate cu aventureru nu ? hai sa facem un test cine creste/ face bani mai rpd .
vrei ?
 

DeletedUser4674

Guest
oameni buni, voi va dat seama cati tineri nu mai stiu sa scrie corect in ziua de azi???? este incredibil....la cate cazuri am intalnit doar pe forumul asta am ramas marcat.....este ingrozitor

in toate topicurile este cate unul care face niste greseli flagrante....incredibil....nu credeam ca in halul asta am ajuns cu invatamantul

vai ce destept esti
mias dori sa fiu ca tine :mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
...

tambur nu te mai baga in seama daca nu stii despre ce este vorba...de crezi tu mare zmeu si te iei de toti....
daca iti alegi clasa de caracter muncitor si nu bagi pe construire nu te mai numesti muncitor nu e logic??noi vorbim despre cei care vor sa respecte clasa pe care si-o aleg....si iti zic eu sigur ca aventurierul creste mai repede in level...
 

DeletedUser

Guest
da si eu ti-am explicat altfel . bonusurile nu sunt asa de mari incat sa faci diferenta de clase.
doar soldatu are bonus bun . restu praf .
 

DeletedUser2575

Guest
Poti sa te faci muncitor sau aventurier daca vrei sa ai un oras.
 

DeletedUser

Guest
Poza de la clasa de caracter.Corectati-ma daca gresesc si il informez gresit.
 

DeletedUser6384

Guest
parerea mea este ca cea mai buna clasa este SOLDAT:
Avantaje:
Pentru fiecare punct de îndemânare pe punctele de viaţă primeşti în plus 5 puncte de viaţă.
Premizele nivelelor unei arme scad cu 3 nivele.
În dueluri primeşti un bonus de 50% pentru îndemânarea tactică.
PAREREA MEA:D<3W<3W<3W
 
Sus