Bounty Hounds Online

DeletedUser

Guest
Mie imi place foarte mult, mai ales ca sunt fan sci-fi. Grafica e foarte buna pt un mmorpg
 

DeletedUser

Guest
Eu tre sa astept, ca de obicei data de 6.Ca imi vine sa dau PC de pamant cand vad ce net am.Bag... in el vodafone
 

DeletedUser

Guest
naspa.....ce e naspa in el?ca vreau sa stiu daca il downloadez sau nu
 

DeletedUser

Guest
oho...ghici ce....in 3 ore se descarca
net de cacao ce am pe laptop:razz:
 

DeletedUser19470

Guest
PRAF!!!!!LA ACELASI NIVEL CU METIN!!!!BINE PUTIN MAI SUS!!!!!tot pwe face mmorpg-uri mai tari...nu ma atrag prea mult jocurile sf...
 

DeletedUser

Guest
Dupa multe descarcari si reinstalari,am reusit in sfarsit sa il fac sa mearga.;)

Nu prea am jucat (descarc un film) ,totusi,de ce spuneti ca "ii de rahat" si "ii la acelasi nivel cu metin 2" ?
 

DeletedUser

Guest
Dupa multe descarcari si reinstalari,am reusit in sfarsit sa il fac sa mearga.;)

Nu prea am jucat (descarc un film) ,totusi,de ce spuneti ca "ii de rahat" si "ii la acelasi nivel cu metin 2" ?

Nu stiu, gusturile nu se discuta insa mie mi se pare foarte bun si imi place.
 

DeletedUser

Guest
rege, esti in nucleo? Ca eu acolo sunt si am level 10 si un lup bionic de level 9 sau zece. Si momentan am 4 skilluri, pet-ul are 3.
 

DeletedUser

Guest
rege, esti in nucleo? Ca eu acolo sunt si am level 10 si un lup bionic de level 9 sau zece. Si momentan am 4 skilluri, pet-ul are 3.

Eu usnt pe nucelo nivel 5-6.Heavy Gunner.Eu is pe range combat si mi-am luat CTU pe malee.Nu ma puteam hotara daca sa iau de aparare sau de malee,dar am decis ca scopul meu e sa distrug monstrii inainte sa fina la mine ... :up:
 

DeletedUser19470

Guest
jocul e destul de frumos dar cum jocurile sf nu ma atrag...exact,gusturile nu se discuta...cel putin daca voua vi se pare reusit(este reusit dar eu nu sunt atras de sf)atunci nu va opreste nimeni sa nu il jucati...prefer fw...:blink:
PS: pentru un prim mmorpg de la inno e foarte tare, defapt singurele jocuri care reusesc sa il depaseasca(parerea mea)sunt cele de la pwe...
 
Sus