Bounty Hounds Online

DeletedUser

Guest
in 15 min ma bag si eu....pe ce server sunteti?:shoot::shoot:
 

DeletedUser

Guest
jocul e destul de frumos dar cum jocurile sf nu ma atrag...exact,gusturile nu se discuta...cel putin daca voua vi se pare reusit(este reusit dar eu nu sunt atras de sf)atunci nu va opreste nimeni sa nu il jucati...prefer fw...:blink:
PS: pentru un prim mmorpg de la inno e foarte tare, defapt singurele jocuri care reusesc sa il depaseasca(parerea mea)sunt cele de la pwe...

Exact,pe mine de exemplu nu sunt atras de jocurile fantasy.E primul joc publicat de inno si nu putea deci sa fie cel mai bun,avand in vedere ca ei aveau numai jocuri browserbased.Sunt convins ca nici compania de care zici tu nu a inceput direct cu cel mai bun joc din lume.

@berindea:fara suparare,dar daca iti propui dinainte ca un joc nu o sa iti placa,nu iti va palcea,si cum tu probabil esit obisnuit cu jocuri la o rezolutie de 3 ecrane...se explica de ce ai parerea asta.

@trebor:Pe singurul server care exista,intra in chanalul unu.

Jocul e destul de bun,mai ales ca merge cat de cat pe PC-ul meu destul de vechi.
 

DeletedUser2948

Guest
Exact,pe mine de exemplu nu sunt atras de jocurile fantasy.E primul joc publicat de inno si nu putea deci sa fie cel mai bun,avand in vedere ca ei aveau numai jocuri browserbased.Sunt convins ca nici compania de care zici tu nu a inceput direct cu cel mai bun joc din lume.

Spre dezamagirea ta, nu InnoGames a creat jocul. Ei sunt cei care il publica in Europa. In alte regiuni ale lumii nici nu a fost dat drumul la beta. ;)
 

DeletedUser

Guest
Exact,pe mine de exemplu nu sunt atras de jocurile fantasy.E primul joc publicat de inno si nu putea deci sa fie cel mai bun,avand in vedere ca ei aveau numai jocuri browserbased.Sunt convins ca nici compania de care zici tu nu a inceput direct cu cel mai bun joc din lume.

@berindea:fara suparare,dar daca iti propui dinainte ca un joc nu o sa iti placa,nu iti va palcea,si cum tu probabil esit obisnuit cu jocuri la o rezolutie de 3 ecrane...se explica de ce ai parerea asta.

@trebor:Pe singurul server care exista,intra in chanalul unu.

Jocul e destul de bun,mai ales ca merge cat de cat pe PC-ul meu destul de vechi.

ghici ce...nu suporta laptopu.....cand o sa ajung acasa o sa il instalez pe PC:razz::razz::sad:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Spre dezamagirea ta, nu InnoGames a creat jocul. Ei sunt cei care il publica in Europa. In alte regiuni ale lumii nici nu a fost dat drumul la beta. ;)

Spre dezamagirea ta am scris "primul joc PUBLICAT de innogames".
 

DeletedUser

Guest
Exact,pe mine de exemplu nu sunt atras de jocurile fantasy.E primul joc publicat de inno si nu putea deci sa fie cel mai bun,avand in vedere ca ei aveau numai jocuri browserbased.Sunt convins ca nici compania de care zici tu nu a inceput direct cu cel mai bun joc din lume.

@berindea:fara suparare,dar daca iti propui dinainte ca un joc nu o sa iti placa,nu iti va palcea,si cum tu probabil esit obisnuit cu jocuri la o rezolutie de 3 ecrane...se explica de ce ai parerea asta.

@trebor:Pe singurul server care exista,intra in chanalul unu.

Jocul e destul de bun,mai ales ca merge cat de cat pe PC-ul meu destul de vechi.

Pot sa-l joc si pe asta pe 3 ecrane.Argumentul tau e invalid, joc in momentul de fata un joc cu grafica mult mai slaba ca si acest joc, si imi place, asta pur si simplu mi se pare un esec, si l-am jucat, nu mi-am propus ca nu o sa-mi placa, nu te mai baga in seama degeaba.
 

DeletedUser

Guest
Pot sa-l joc si pe asta pe 3 ecrane.Argumentul tau e invalid, joc in momentul de fata un joc cu grafica mult mai slaba ca si acest joc, si imi place, asta pur si simplu mi se pare un esec, si l-am jucat, nu mi-am propus ca nu o sa-mi placa, nu te mai baga in seama degeaba.

Ok,asta este,gusturile nu se discuta...:up:

Pacat,ar fi fost frumos sa fim mai multi.:sad:
 

DeletedUser19470

Guest
Ok,asta este,gusturile nu se discuta...:up:

Pacat,ar fi fost frumos sa fim mai multi.:sad:

a trecut o zi de la deschidere,stai linistit ca vor mai veni multi...sper ca inno sa mai publice si alte genuri,mmofps-uri(gen CrossFire...) de exemplu...:razz:
PS:jocul e tare, imi place ideea de a trage cu o bazooka,dar orice joc sf nu ma atrage...:up:
 

DeletedUser

Guest
Foarte tare jocul, la grafica sta mai bine decat ma asteptam, imi plac frezele, dar am o problema, sunt singurul caruia ii merge oribil? Acum sunt cu toate la low si tot merge oribil, nu stiu daca e de la PC meu ca am jucat jocuri cu mult mai mari cerinte decat asta si au mers foarte bine...
 

DeletedUser19470

Guest
Foarte tare jocul, la grafica sta mai bine decat ma asteptam, imi plac frezele, dar am o problema, sunt singurul caruia ii merge oribil? Acum sunt cu toate la low si tot merge oribil, nu stiu daca e de la PC meu ca am jucat jocuri cu mult mai mari cerinte decat asta si au mers foarte bine...
e de la pc sau de la net...,l-am jucat cu all high si merge perfect...da' e sf...nu imi plac jocuri sf
 

DeletedUser

Guest
Mai joaca careva?intru si eu acum ma gasiti pe chanel 1 cu numele kosmyn94
 

DeletedUser9742

Guest
pacat ca trebuie downloadat, iar eu nu imi downloadez jocuri de genu asta, nu ca nu miar placea, ca din cate am vazut despre el mi se pare soooperr, dar mie frica de virusi sincer sa fiu, si de tot felu' de probleme:tumble:miam mai downloadat odata un joc de tipul asta si miam facut varza calculatorul,inclusiv aveam pe el si spyware, viermi, troieni(dupa ce miam bagat un antivirus bun am vazut ca majoritatea veneau de la jocul pe care il downloadasem), asa ca....... sincer nu vreau sa imi fac praf leptopu
 

DeletedUser

Guest
pacat ca trebuie downloadat, iar eu nu imi downloadez jocuri de genu asta, nu ca nu miar placea, ca din cate am vazut despre el mi se pare soooperr, dar mie frica de virusi sincer sa fiu, si de tot felu' de probleme:tumble:miam mai downloadat odata un joc de tipul asta si miam facut varza calculatorul,inclusiv aveam pe el si spyware, viermi, troieni(dupa ce miam bagat un antivirus bun am vazut ca majoritatea veneau de la jocul pe care il downloadasem), asa ca....... sincer nu vreau sa imi fac praf leptopu

Jocul era cumva metin 2 ?
 

DeletedUser

Guest
pacat ca trebuie downloadat, iar eu nu imi downloadez jocuri de genu asta, nu ca nu miar placea, ca din cate am vazut despre el mi se pare soooperr, dar mie frica de virusi sincer sa fiu, si de tot felu' de probleme:tumble:miam mai downloadat odata un joc de tipul asta si miam facut varza calculatorul,inclusiv aveam pe el si spyware, viermi, troieni(dupa ce miam bagat un antivirus bun am vazut ca majoritatea veneau de la jocul pe care il downloadasem), asa ca....... sincer nu vreau sa imi fac praf leptopu

l-ai luat de pe site-ul oficial de ti-a frecat laptopul,nu?
 

DeletedUser8304

Guest
pacat ca trebuie downloadat, iar eu nu imi downloadez jocuri de genu asta, nu ca nu miar placea, ca din cate am vazut despre el mi se pare soooperr, dar mie frica de virusi sincer sa fiu, si de tot felu' de probleme:tumble:miam mai downloadat odata un joc de tipul asta si miam facut varza calculatorul,inclusiv aveam pe el si spyware, viermi, troieni(dupa ce miam bagat un antivirus bun am vazut ca majoritatea veneau de la jocul pe care il downloadasem), asa ca....... sincer nu vreau sa imi fac praf leptopu
.
on: am jucat, lvl 30 si ceva sau 40 :-S
 
Ultima editare de un moderator:
Sus