Buchet !!!! Setul lui Cupidon

  • Autor subiect DeletedUser14964
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

just4fun

The Boss
din cate tin eu minte, astazi abea este 14 - vreti sa le gasiti pe toate intr-o singura zi?
cautati si apoi veti vedea daca se pot gasi sau nu acele buchete.
aruncati cu pietre inca din prima secunda - credeti ca se vor gasi cu usurinta?
Trebuie sa munciti pentru ele - stiti ce greu se culeg trandafirii?mai ales ca sunt spinosi

un jucator poate gasi MAXIM 10 buchete pe toata "durata lui de viata" (de cand s-a apucat pana in prezent)
 

DeletedUser7067

Guest
Sunt bune la ceva aceste buchete?:confused:
Echipezi buchetul, dai duel cu cineva care la randul lui are buchetul echipat (sau, evident, esti duelat de cineva care are buchetul) si primesti 1 punct indemanare viata/pentru fiecare duel cu buchet dat. Pana acolo insa...ai de cautat trandafiri in scutece.:tumble:
 

DeletedUser2041

Guest
Voi inca nu va-ti obisnuit nu incompetenta celor care se ocupa de implementarea misiunilor ????

Eu inca nu ma pot obisnui cu cei care se dau smecheri si nu stiu ce vorbesc!
Anuntul spune ca poti gasi pana la 10 buchete, nu scrie nicaieri ca pica toate la cules de fructe de padure si nici ca iti pica pe loc.

Primele 3 se gasesc la fel ca in anii precendenti, pentru cei care nu au facut misiunea pana acum - urmatoarele maxim 7 buchete se gasesc la munci, cu setul echipat,... nu la toate muncile, nu toate intr-o singura zi.
 

DeletedUser759

Guest
Am gasit al patrulea buchet! Dar l-am gasit pe Hawaii!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15513

Guest
delaware 3 buchete la fructe de padure unu la rosii, arizona 0 buchete si energie 0 :))
 

DeletedUser1338

Guest
un jucator poate gasi MAXIM 10 buchete pe toata "durata lui de viata" (de cand s-a apucat pana in prezent)

Si de unde pot sa stiu eu cate buchete am gasit pana acum?

Parca de 2 ani s-a introdus misniunea asta cu gasirea trandafirilor si cu duelul cu tradafiri nu? Sau doar anul trecut?

Mersic
 

DeletedUser6410

Guest
sunt echipat cu setul lui cupidon dar inca nu am gasit nici un buchet de flori din alea 7 aparute, pe langa cele de la culege fructe de padure. Spunetzi careva daca atzi gasit si la care munca :confused:

uite aici
Untitled.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19531

Guest
Se poate gasi buchete si fara sa echipam setul lui cupidon???
 

DeletedUser

Guest
Mi-a dat cineva duel si apare asa:Cu un buchet de flori în mână îl vizitezi pe xxx, îi oferi florile şi felicitările de Sf. Valentin

Primeşti 219 puncte de experienţa

De ce nu primesc si puncte de viata?!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus