Campionatul international de Lupte la Fort – Tema de discutii

DeletedUser25046

Guest
[15:33]<b>Primar</b> SADonix007: ca sa stii ca eu sunt bibanu09 ,aka asu1bobo.
 

DeletedUser26379

Guest
mai e un factor in afara de nivel pe care multi l-ati omis...CP-ul
Un avent de 125 cu cp e de 10 ori mai eficient ca unul de 140 fara cp la fel e la toate clasele de caracter.....nu insinuez ca ar trebui bagati playeri de lvl foarte mic pentru ca au cp...dar la o diferenta de maxim 15 lvl intre jucatori cel cu cp..chiar daca e mai mic in opinia mea e mai util.
 

moreno21

Greenhorn
Ce te face sa crezi ca ala de 140 nu baga cp mai ales la acest turneu


Roscovane stai linistit nici eu n-am fost ales
 

DeletedUser26379

Guest
Ce te face sa crezi ca ala de 140 nu baga cp mai ales la acest turneu


Roscovane stai linistit nici eu n-am fost ales

Simplu..sunt unii oameni care nu baga pepite...deci nu vor avea cp tot timpul...pepitele vor fi resetate la 0 cand se va clona contul
 

DeletedUser497

Guest
[15:33]<b>Primar</b> SADonix007: ca sa stii ca eu sunt bibanu09 ,aka asu1bobo.

Acestea sunt clonele lui bibanu, toti in acelasi oras. Din respectivul oras mai face parte si tomi7 deci nu m-ar mira deloc sa aflu ca e acelasi individ.
Oare chiar nu se sesizeaza adminii? :whistle:
 

DeletedUser10117

Guest
hahahhaha! :)) E bine ca am atatea clone! :))

Ia nu mai fii ironic,mergem la Internationale,avem nevoie de forta,de nivel mare,care au indemanari si iteme cu arme bune (in legatura cu CP il discutam pe parcurs)...da sunt duelisti alesi dar au nivel 140-150 au arme upgradate care au costat milioane si dau daune destul de mari....nu conteaza cata experienta ai tu pe joc la forturi...ai alt caracter de nivel mare mergi cu acela ca experienta nu tine de caracterul de joc ci tine de persoana care a creeat acel caracter(persoana din spatele PC).....daca tu ne iei la misto acum pe forum.....la CAMPIONAT cand va conduce cineva din cei 10 alesi.....il vei asculta,te vei duce unde spune el?...sau vei ramane unde doresti tu si vei face ce vrei tu.....

THE WEST este un joc bazat pe echipa...forturile sunt bazate pe echipa,aventurile la fel....poate si duelurile daca faci raiduri aici sunt mici discute....in fine unde bat este ca trebuie sa fim uniti,sa facem ceva,totusi reprezentam o tara(tara noastra ROMANIA),chiar daca o reprezentam intr-un joc...pt multi acest joc este unul de relaxare...dar multi s-au inscris la campionat sa demonstreze ceva...sa demonstreze ca putem fii uniti si pe joc...nu avem nevoie de orgolii si sa fim luati la misto...macar la CAMPIONAT sa incercam sa fim oameni corecti,sa demonstram,sa aratam ca suntem cei mai buni sau macar sa incercam.....ne-am saturat sa fim luati la misto in viata reala,calcati in picioare...chiar trebuie sa dam si aici in joc peste oameni din acestia?

Tomi7...aveam pretentii de la tine....bine daca acest biban era om poate discutiile nu erau asa aprinse...dar nu e om..este pus pe scandal,are orgolii si bazdaganii in cap,o gandire ciudata...chiar nu il inteleg de ce doreste sa vina la acest campionat....daca nu ajuta cu nimic comunitatea .
 

DeletedUser26379

Guest
doar sa nu asculte mai trebuie...ca atunci chiar ca doar x vede :) toata campania :D dar nu vreau sa ma gandesc la asta...banuiesc ca va asculta
 

DeletedUser25082

Guest
pirlofan, nu e vorba de ascultat...pe langa faptul ca are lvl mic, adica va avea 100 de atribute si 300 de indemanari, adica un hp destul de mic, va face si scandal, ca de obicei...sunt destui care-l cunosc foarte bine, cam peste tot pe unde a fost, au iesit numai scandaluri...nu cred ca vom avea nevoie de certuri. multi au renuntat sa mai vina la forturi din cauza certurilor, nu cred ca avem nevoie ca din cauza asta sa avem jucatori care se vor da off la event. in concluzie, cei care alegeti jucatori, lasati deoparte prieteniile si faceti alegeri bune, nu bazate pe pile, cunostinte, relatii-PCR. o seara placuta tuturor
:whistle:
 

DeletedUser26379

Guest
de acord cu pm...nu vreau sa ma dau ca vai , ce lvl mare am ..dar pe cand aveam lvl 100 la forturi medii dadeam undeva 8-12k daune cu tot cu cp...deci...intr-adevaar nu ajuta f. mult ...
 

DeletedUser10117

Guest
DRagi admini eu nu inteleg ce rol au inscrierile daca 10 lideri aleg 15 jucatori ....avem nevoie si de rezerve...cred ca aceste inscrieri au un rol sa intre toti care sunt inscrisi....nu poti sa te prezinti cu fix 150 de jucatori la o actiune....ne trebuiesc si rezerve.
Certuri vor fi asta e clar,sunt novici si veterani,oameni cu experienta si cu mai putina experienta.....tactici si gandiri diferite...dar totusi conducatorii macar sa aiba bunul simt sa aleaga jucatori cu un nivel decent,1 set de fort decent,iar jucatorii sa aiba un comportament si un vocabular decent...

Nu venim aici ca sa pierdem 10 saptamani de pomana,sa pierdem timp doar sa vedem certuri sau cum arata o batalie full de 150 de oameni....mergem sa facem ceva.
 

DeletedUser9968

Guest
Mno ca bine zici, sper ca astea 10 saptamani sa nu o tinem intr'o cearta continua, si sa nu pierdem timpul de pomana, hai sa mergem cu sperante si cu ganduri bune, chiar daca pierdem trebuie sa invatam unde am gresit si sa nu repetam greseala (fara reprosuri si jigniri)
 

Wally22

Greenhorn
Si cand te gandesti ca certurile sunt deabia la inceput . Cate rezerve doriti ? Sa va vad cand o sa aveti de aparat forturile cum va descurcati cu gradele , cine joaca si cine nu :) .Prea multe orgolii si rivalitati si nu prevad un viitor prea bun acestei competitii. Va doresc bafta :ranger:.
 

DeletedUser24090

Guest
Acestea sunt clonele lui bibanu, toti in acelasi oras. Din respectivul oras mai face parte si tomi7 deci nu m-ar mira deloc sa aflu ca e acelasi individ.
Oare chiar nu se sesizeaza adminii? :whistle:

fa-mi tichet pant3ra...deja depasiti orice limita...fa-mi tichet sa te asiguri ca nu avem nicio legatura, deja o dati in nesimtire
 

Serje

Greenhorn
acum e toata lumea multumita? :)

images
 
Sus