Campionatul international de Lupte la Fort – Tema de discutii

DeletedUser26379

Guest
succ si modestia lui celebra :)) oricum te iau la daune slabici :D)
 

DeletedUser

Guest
Neatza eu nu o sa joc in echipa cu voi o sa joc de pe alt server si va spun asa informativ ca jucatori de lvl 130 nu prea intra adica nu se alege pe prietenii sau tovarasii sau ca ii cu tine in oras se alege strict pe omul respectiv daca e online si daca stie sa joace fort nu neaparat ca are lvl 150 si e paralel cu fortu sau nu stie sa joace si cum sa mute deci se alege pe baza de fortisti care stiu cum si unde sa mute iar normal ca lvl conteaza enorm dar si seturile care le are jucatorul pentru ca se cauta jucatori cu pusti de lvl 4 -5 seturi la lvl 1-2,deci eu zic sa lasati pilele ca altfel nu e bine pentru nimeni.
 

DeletedUser24094

Guest
Cateva intrebari legate de lumea unde se tine turneul.
Va fi o lume normala sau va fi una gen speed, cu buffuri pentru viteza, drop produse si regenerare.

Am avea nevoie de foarte multe produse pentru craft, daca tot se incepe de la 0. La urma urmei va fi o lume unde se pune accentul doar pe luptele de fort, nu vom putea lua nimic pe lumea unde jucam.

Si sa nu existe ghinionul de a nu ajunge la fort, e foarte importanta si viteza.
Si la fel de important e sa ajungi cu viata plina, se mai pierde la munci, posibil chiar si in duel.
Restul drop iteme, bani etc e irelevant, nu avem nevoie.
 

DeletedUser15359

Guest
va fi o lume normala,turneul tine destul timp incat sa facem level la craft si e de datoria ta sa ajungi la timp la fort si sa fii online,de aceea ai fost ales intr-o echipa
pentru hp incercam sa facem crafturi
si de drop avem nevoie sa gasim retete pentru craft de acea avem oameni cu seturi de noroc
 

DeletedUser26093

Guest
eu auzisem ceva de 20 nov

edit: am gasit pe .net : 25/11/2015 Event start
macar acolo se fac treburile ordonat..
 
Ultima editare de un moderator:

Serje

Greenhorn
asa ceva tineam si io minte, da in ultimele zile n-am mai auzit nimic... si mintenas incep luptele
 

DeletedUser26093

Guest
eu nu prea am intrat in ultimele 2 saptamani.. si azi m-am gandit ca poate incepe.. apropo, parca am vazut o programare zilele trecute, mai e pe undeva?
 

DeletedUser8499

Guest
eu auzisem ceva de 20 nov

edit: am gasit pe .net : 25/11/2015 Event start
macar acolo se fac treburile ordonat..


Si aici a fost anuntat TURNEUL de catre administratori incepe pe data de 25.noiembrie.2015.Daca nu stiti nu tot dati cu noroi aiurea
 

DeletedUser26093

Guest
Si aici a fost anuntat TURNEUL de catre administratori incepe pe data de 25.noiembrie.2015.Daca nu stiti nu tot dati cu noroi aiurea

Nu am aruncat cu nimic, stai linistit, nu te mai ataca atat. Daca se ocupau sa anunte calumea, anuntau intr-o singura tema tot ce aveau de anuntat, nu la jumatatea unei teme , intre spam-ul altor jucatori. Stiu ca a fot anuntat, doar ca nu toti avem timp sa cautam in 4 teme unde a fost anuntata data inceperii.
 
Sus