Campionatul international de Lupte la Fort – Tema de discutii

DeletedUser26379

Guest
IMPORTANT ROG UN ADMIN SA-MI RASPUNDA
Ce facem cu watavuu? e in echipa cica dar el a vandut cam toate seturile si delireaza rau omul azi m-am trezit acuzat ca am dat teapa de 7kk .. si ca el se lasa etc etc ce se poate face in privinta asta?
 

DeletedUser25046

Guest
IMPORTANT ROG UN ADMIN SA-MI RASPUNDA
Ce facem cu watavuu? e in echipa cica dar el a vandut cam toate seturile si delireaza rau omul azi m-am trezit acuzat ca am dat teapa de 7kk .. si ca el se lasa etc etc ce se poate face in privinta asta?

Si ce vrei sa faca adminul? :))))
 

DeletedUser15359

Guest
daca vrea inca sa joace pe lumea noua va avea itemele,daca nu..avem locuri pe banca,ne descurcam
 

DeletedUser21502

Guest
Spor

Bafta baietii, cat despre noi sufletele pierdute care nu am fost alese, avem ocazia de a vedea luptele?
 

Ilene

Viceprimar
Turneul asta da senzatia de lipsa de seriozitate. Am inteles (poate ca nu e asa) ca este ales un jucator care tine legatura cu just4fun ! Normal ar fi fost sa fie un loc unde sa se poata vedea toate anunturile si informatiile legate de turneu, pe care sa-l stim si noi, nu sa tot cautam acul in carul cu fan ! Noi plutim intr-o ceata totala, bazata pe zvonuri de genul "se pare ca ...". De ce sa ni se para sau sa gasim informatii pe alte servere? Altii cum sunt capabili sa-si informeze jucatorii? A fost anuntata data de 25 pentru intrarea pe serverul de turneu. "Se pare" ca s-a amanat pentru 27 !

Chiar este asa de greu sa se faca o informare exacta? Pana si programul il gasesti pe alte servere, numai pe al nostru nu !!!!

https://docs.google.com/spreadsheet...EDFdhtQ-lKGobqLA7kbA/edit?pli=1#gid=680225362

Ce incepe cu stangul nu intotdeauna se termina cu bine !
 

DeletedUser20860

Guest
Nu conteaza, oricum ii "MANCAM" ... :)))
Batem la ei ca la Covoare :P

App: Coordonatorul sa aiba nervii tari, rabdare si stapanire de sine -- caci daca Doamne Fereste se intampla sa piedem o lupta ... o sa i se reaminteasca tot Vocabularul injuraturilor din Limba Romana ... :))) ca de asa suntem noi, ageri la manie, dar ne trece repede :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24094

Guest
https://forum.the-west.net/showpost.php?p=748697&postcount=7

ei vad ca sunt mai organizati, la noi de ce nu e nimic de genu? :/


A causa di alcuni problemi di gestione con due Community, abbiamo deciso di posticipare il Campionato 48h, ecco le nuove date:

27 Novembre (intorno alle 19:00) - apertura del server "Awesomia" facente parte della localizzazione internazionale .net
3 Dicembre - inizio della prima battaglia (intorno alle 20:00)
Dal 21 al 3 gennaio - tempi di pace

Abbiamo preferito, seppur a sole poche ore dall'inizio del torneo, operare questo slittamento di 48h per dare modo a tutti quanti di essere pronti fin da subito e non concedere vantaggi all'uno o all'altro. Siamo certi nella vostra comprensione.

Sulla base di questa modifica vi annunceremo il prima possibile le date delle battaglie del Team Italia.

am gasit informatii la italieni, intelegeti voi :D
 

DeletedUser26379

Guest
poate sa faca inno ceva la timp? tot trb ei sa amane sau sa **** cceva... JALNIC:mad::mad::mad:
 

DeletedUser25100

Guest
Cam greu si cu anuntatul amanarilor. Stiu ca toti au o viata sociala si gen..dar 10 minute ca sa dai si tu un anunt pe forum nu e asa mare bai, nu? Oricum eu mi-am anuntat prin telegrama echipa in secunda 2 cand am aflat ceva nou despre acest event. Sper sa incepem si sa fim toti acolo pe server...poate atunci nu o sa mai fie probleme de gen.


RoRocks :shoot::shoot::shoot:
 

DeletedUser15359

Guest
astia folosesc metoda spiralei =)))
si voi ziceati ca metoda mea a spiralei nu-i buna :))
 

DeletedUser26379

Guest
luci , nu e buna deloc :D)) pierzi tone de hp aiurea :) merge doar daca-s adversarii foarteee noobi
 

DeletedUser26089

Guest
astia folosesc metoda spiralei =)))
si voi ziceati ca metoda mea a spiralei nu-i buna :))

cum sa fie buna metoda aia... nu-s eu mare tactician dar orice prost stie ca blochezi spatele din 2 runde fiind aparator muti primul si nu poate sa treaca niemni in partea dreapta + ca te trezesti in colt derapta sus de unde te vad 3 turnuri...
 
Sus